Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Slidinėjimas


Slidinėjimas Austrijoje 8 d. (Karintijos slidinėjimo safaris)


1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena Pusryčiai. Išvykstame į Austriją. Vakare atvykstame į prie Millstätter ežero esantį Seeboden miestelį. Įsikuriame viešbutyje. Vakarienė ir  nakvynė.

3 diena Pusryčiai. Vykstame į Bad Kleinkirchheim slidinėjimo centrą, sujungtą su kitame šlaite esančiu St. Oswald slidinėjimo centru. 1100-2055 m virš jūros lygio aukštyje yra 103 km puikiai paruoštų trasų: 18 km mėlynų (nesudėtingų), 77 km raudonų (vidutinio sudėtingumo) ir 8 km juodų (sudėtingų) trasų, įrengti 25 keltuvai. Slidinėjimas. Vakare grįžtame į viešbutį. Pageidaujantiems – pirtys ir baseinas viešbutyje (už papildomą mokestį). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 diena Pusryčiai. Vykstame į Nassfeld slidinėjimo centrą, įsikūrusį šalia Tröpolach miestelio, esančio 610 m virš jūros lygio aukštyje. Miestelį ir slidinėjimo centrą jungia Millennium Express keltuvas, užkeliantis į 1919 m aukštį. Slidinėjimo centre – 110 km puikiai paruoštų trasų, išsidėsčiusių 610-2200 m aukštyje: 30 km mėlynų (nesudėtingų), 69 km raudonų (vidutinio sudėtingumo) ir 11 km juodų (sudėtingų) trasų. Slidinėjimas. Atgal į miestelį galima nusileisti keltuvu arba ilgiausia slidinėjimo centro trasa – 7,6 km „Carnia“ trasa. Vakare grįžtame į viešbutį. Pageidaujantiems – pirtys ir baseinas viešbutyje (už papildomą mokestį). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5 diena Pusryčiai. Vykstame į Gerlitzen slidinėjimo centrą, vadinamą mažuoju Austrijos Kronplacu. Tai atvira viršūnė, nuo kurios atsiveria nuostabūs Karintijos regiono bei kaimyninės Italijos ir Slovėnijos vaizdai. 1000-1911 m virš jūros lygio aukštyje įsikūrusiame centre yra 39 km trasų: 10 km mėlynų (nesudėtingų), 26 km raudonų (vidutinio sudėtingumo) ir 3 km juodų (sudėtingų), įrengta 15 keltuvų. Slidinėjimas. Pageidaujantys gali likti viešbutyje ir slidininkų autobusu ("skibus") savarankiškai vykti į šalia Millstätter ežero esantį Goldeck slidinėjimo centrą. Goldeck keltuvu pasiekiamas iš Spittal an der Drau miestelio. Slidinėjimo centre yra 25 km trasų: 8 km mėlynų (nesudėtingų), 9,5 km raudonų (vidutinio sudėtingumo) ir 7,5 km  juodų (sudėtingų). Vakare grįžtame į viešbutį. Pageidaujantiems – pirtys ir baseinas viešbutyje (už papildomą mokestį). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena Pusryčiai. Vykstame į Nassfeld slidinėjimo centrą. Slidinėjimas. Norintiems išbandyti ir kitas žiemos pramogas slidinėjimo centras siūlo įvairaus žiemos sporto ir pramogų inventoriaus nuomą: rogutės, sniego dviračiai, „snowskate“, sniego paspirtukai, „skifox“ ir kt. Vakare grįžtame į viešbutį. Pageidaujantiems – pirtys ir baseinas viešbutyje (už papildomą mokestį). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7 diena Pusryčiai. Išvykstame iš viešbučio. Važiuojame į Bad Kleinkirchheim – St. Oswald slidinėjimo centrus. Slidinėjimas. Bad Kleinkirchheim daugybę metų garsėja terminių šaltinių, atvirų terminių baseinų ir spa centrų gausa, tad po slidinėjimo siūlome apsilankyti Römerbad arba St. Kathrein terminiuose spa centruose. 18:00 išvykstame namų link. Kelionė per Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

8 diena Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 5 nakvynės viešbutyje Austrijoje su pusryčiais ir vakarienėmis; 2 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; 5 dienų Karintijos regiono TopSkiPass slidinėjimo abonementas; nuvežimas iki slidinėjimo trasų ir parvežimas į viešbutį; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota

medicininės pagalbos užsienyje ir civilinės atsakomybės draudimas; slidinėjimo inventoriaus nuoma ~ 25 EUR dienai; kurorto rinkliava (privaloma).


Pastabos

Kelionės programa gali būti keičiama atsižvelgiant į oro sąlygas.


Kelionės priemokos
Kurorto rinkliava (privaloma)14,00 €
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 8 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:674.1 €
PAKLAUSIMASPrivatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS