Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Savaitgalio kelionės


Informacija apie Vieną

Apie Vieną

Austrijos sostinė – VIENA – vienas prabangiausių Europos miestų, ji laikoma imperatoriškos prabangos ir elegancijos miestu, sakoma, kad čia viskas sukasi valso ritmu. Vienoje gausu sodų ir parkų, architektūrinių senovės paminklų. Vienoje yra daug teatrų, muziejų; nuo seno ji garsėjo kaip muzikos miestas. Austrų tauta yra įnešusi žymų indėlį į pasaulinę kultūrą, ypač muzikinės kūrybos srityje. Austrų kilmės buvo tokie žymūs XVIII-XIX a. kompozitoriai, kaip Haidnas, Mocartas, Šubertas, Johanas Štrausas, Brukneris, nemažai laiko Vienoje praleido Bethovenas. Austrijoje labai išssivystė populiarios lengvosios muzikos žanras – Vienos valsas, Vienos operetė.
Kasmet Vienoje rengiamas Vienos operos balius (vok. Wiener Opernball), kuris vyksta Vienos operoje.
Mieste yra įspūdingas senamiestis, kuriame yra Hofburgo rūmai (Habsburgų rezidencija; XVI-XIX a.), Šv. Stepono katedra (XII-XV a.), Milžino Ferio ratas, Ispanų jojimo mokykla, Šionbruno rūmai, Valstybiniai operos rūmai, Meno muziejus, Vienos miškas ir kt. Išlikę daug baroko stiliaus XVII-XVIII a. pastatų. Kahlenberg'o rajone, ant kalvos stovi barokinė šv.Juozapo koplyčia su ATR bajorų, dalyvavusių 1683 m. mūšyje su turkais, herbais.
Vienoje yra L. van Bethoveno, J. Haidno, V. A. Mocarto, F. Šuberto, J. Štrauso namai-muziejai.
 
Rekomenduojamos lauktuvės iš Austrijos: buteliukas „Jagatee“ koncentrato, pagaminto išstiprios juodos arbatos, romo, degtinės ir raudonojo vyno; Swarovskio kristalai, Mocarto šokolado rutuliukai, marcipanas, austriškas vynas, abrikosų likeris, kava. Be to, turistų lankomose vietose galima įsigyti ir kitus, su vietinėmis tradicijomis susijusius suvenyrus.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMAS

Paklausimas el. paštu:

Kelionė: Išvykimas iš:
Vilniaus Kauno Rygos Kada: Kiek žmonių: El. paštas:* Kiti pageidavimai:
Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS