Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Savaitgalio kelionės


Ekskursijos Prahoje

Ekskursijos Prahoje

image001_01 Ekskursija po Prahos miestą
Šios ekskursijos metu susipažįstama su miesto istorija bei aplankomos pačios gražiausios Prahos vietos. Ekskursijos trukmė 3,5 val. Į ekskursijos kainą įeina transportas ir vietinio gido paslaugos.
Kaina – nuo 118 lt/žm.
Ekskursija po Prahos miestą & kruizas
Populiarioji ekskursija po Prahą kartu su trumpu kruizu Vltavos upe, kurio metu galima pailsėti bei pasigrožėti nuostabiais miesto vaizdais. Ekskursijos trukmė 3,5 val. Į ekskursijos kainą įeina apsilankymas Prahos pilyje.  
Kaina – nuo 143 lt/žm.
Ekskursija po naktinę Prahą pėsčiomis
Ekskursija pėsčiomis po pačias populiariausias ir gražiausias Prahos vietas. Ekskursijos trukmė 2 val. Į ekskursijos kainą įeina vietinio gido paslaugos anglų kalba, funikulieriaus bilietas, įėjimas į "Auksinę gatvelę". 
Kaina – nuo 62 lt/žm.
image003_02 Vakaras su čekų liaudies muzika
Vakaras prasideda trumpa kelione per Prahos miestą autobusu, kurios metu gidas papasakoja apie žymiausias Prahos vietas. Nuvykus į tipišką čekišką užeigą pateikiama vakarienė. Viso vakaro metu, skambant linksmai liaudiškai muzikai, galima vaišintis puikiuoju Moravijos vynu bei neribotu kiekiu alaus. Tai puiki galimybė paragauti tradicinių čekiškų valgių ir gėrimų bei pasilinksminti. Ekskursijos trukmė 3,5 val.
Kaina – nuo 243 lt/žm.

Ekskursija į Karlovy Vary ir Becherovka muziejų
Karlovy Vary – tai kurortas miškingame Bohemijos krašte su prašmatniomis kolonadomis bei vaizdingais bulvarais. Į ekskursijos kainą įskaičiuoti pietūs Thermal viešbutyje, apsilankymas SPA centre, likerio degustacija Becherovkos gamykloje, kuri garsėja savo gydomųjų žolelių gėrimu. Ekskursijos trukmė – 9,5 val.
Kaina – nuo 305 lt/žm.
image004_02

Kruizas Vltavos upe su pietumis
Šios ekskursijos metu galėsite gėrėtis Prahos vaizdais plaukdami Vltavos upe. Kruizo metu skambės gyva Jazz muzika. Į kainą įskaičiuoti pietūs. Ekskursijos trukmė 3 val.
Kaina – nuo 143 lt/žm.

image005

Prahos alaus užeigos
Šios ekskursijos metu Jūs aplankysite nuošalias Prahos senamiesčio gatveles ir jose esančias jaukias užeigas. Į ekskursijos kainą įskaičiuoti pietūs, gėrimai bei keletas gerų istorijų! Ekskursijos trukmė 3 val.
Kaina – nuo 118 lt/žm.

Ekskursija į Bohemijos krištolo gamyklą
Čekija nuo seno garsėja aukštos kokybės krištolo dirbiniais. Išvykos į Bohemijos krištolo gamyklą metu, apsilankysite gamyklos dirbtuvėse ir turėsite galimybę stebėti, kaip meistrai apdirba krištolą bei pučia stiklą, išgirsite krištolo gamybos istoriją bei galėsite įsigyti krištolo dirbinių už geras kainas. Ekskursijos trukmė 3,5 val.
Kaina – nuo 172 lt/žm.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMAS

Paklausimas el. paštu:

Kelionė: Išvykimas iš:
Vilniaus Kauno Rygos Kada: Kiek žmonių: El. paštas:* Kiti pageidavimai:
Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS