Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Savaitgalio kelionės


Ekskursijos Paryžiuje

Ekskursijos Paryžiuje

 

Paryžiaus pasas galiojantis 2 dienas

Turėdami Paryžiaus pasą pamiršite, ką reiškia stovėti eilėse prie bilietų. Tai idealus būdas pamatyti Paryžių bei sutaupyti pinigų.

Su šiuo pasu Jūs taip pat galėsite 2 dienas važinėti 1-3 zonomis nemokamai.

Paryžiaus pasas suteikia galimybę nemokamai aplankyti net 65 lankomiausias miesto vietas, tokias kaip Luvras, Triumfo Arka, Orsey muziejus ir pan.Su šiuo pasu turėsite galimybę nemokamai aplankyti 22 muziejus, 24 istorinius paminklus, 15 meno galerijų, 3 turistų traukos centrus, 1 kruizą, taip pat galėsite pasinaudoti specialiais pasiūlymais parduotuvėse bei restoranuose.

Kaina – nuo 345 Lt/žm.

 

Maisto gaminimas ir vyno degustacija Montmartre

Šios ekskursijos metu galėsite ne tik paragauti autentiškų Prancūzijos patiekalų, bet net keletą iš jų išmoksite ir pasigaminti. Jaukioje „mokykloje“ galėsite atsipalaiduoti gurkšnodami vyną ar kavą.Po valgių gaminimo sudalyvausite 4 vyno bei 4 sūrio degustacijose, taip pat vaišinsitės savo bei kitų pagamintais patiekalais.

Trukmė – apie 3 val.

Kaina – nuo 560 Lt/žm.

 

Disneyland Park

Praleiskite diena įspūdingame Disneyland Resort Paris pasaulyje.

Siūlome galimybę įsigyti vienos dienos pasą į Disneyland Resort Paris parką, su kuriuo galėsite praleisti visą dieną viename iš 2 parkų – Disneyland Park arba Walt Disney Studios Park. Į kainą taip pat yra įskaičiuota ir kelionė mikroautobusu nuo Paryžiaus centro iki parko bei atgal.

Kaina – nuo 395 Lt/žm.

 

Mulen Ružas

Pasimėgaukite nepamirštamu vakaru visame pasaulyje garsėjančiame šou – Mulen Ruž.

Į bilieto kaina taip pat įskaičiuotas ir transportas iki ir iš renginio. Renginio metu būsite vaišinami šampanu.

Trukmė  - 2 val. 30 min.

Kaina – nuo 509 Lt/žm.

 

Naktinis Paryžius

Kerinti ekskursija autobusu po naktinį Paryžių aplankant pačias įžymiausias vietas, tokias kaip Eliziejaus laukai, Triumfo Arką, Eifelio bokštą, Luvrą ir dar daugelį kitų.

Trukmė – 1 val. 30 min.

Kaina – nuo 219 Lt/žm.

 

Istorinis Paryžius

Ši ekskursija po Paryžių sugrąžins Jus į senovės laikus. „Pakeliausite istorijoje“ nuo romėnų laikų iki šių dienų. Galėsite pasigrožėti nuostabiąją Notre Dame katedra (kartu su gidu), Lotynų kvartale aplankysite senąjį universitetą, susipažinsite su Liuksemburgo sodais bei Saint Germain des Pres kvartalu ir tt.

Į kainą įskaičiuota ekskursija autobusu, mini-kruizas Senos upe, įėjimo bilietas i Notre Dame katedrą, gido paslaugos ekskursijos metu.

Trukmė – 3 val. 45 min.

Kaina – nuo 225 Lt/žm.


Apžvalginis kruizas Senos upe

Tai puikus pasiūlymas miesto lankytojams, norintiems pamatyti įžymiausias Paryžiaus vietas – Eifelio bokštą, Notre Dame katedrą, Invalidų rūmus, Concorde aikštę ir daugelį kitų. Kruizo metu galėsite mėgautis raminančia muzika.

Trukmė – 1 val.

Kaina – nuo 49 Lt/žm.

 

Paryžius „pagal meniu“

Paryžius – romantiškiausias, o daugeliui ir  pats gražiausias miestas pasaulyje. Siūlome tuo įsitikinti ir Jums. Įsigiję „hop-on hop-off“  bilietą galėsite pamatyti 4 skirtingus turus važiuojant panoraminiais autobusais.

Kaina – nuo 165 Lt/žm.


Tradiciniai patiekalai garsiajame Le Mollard"

Daugiau kaip šimtą metų gyvuojantis restoranas, dar vienas garsiojo Mouline Rouge architekto šedevras - jauki aplinka nepamirštamai popietei ar vakarui. 

Meniu sudaro 3 tradiciniai patiekalai: užkandžiai, karštasis patiekalas, desertas

Kaina – nuo 140 Lt/žm.

 

Prancūziško vyno degustacija

Penkių skirtingų rūšių raudonojo ir baltojo vyno degustacija kartu su Champagne  regiono somelje. Degustacijos metu išmoksite teisingai skaityti vyno etiketes ir "susigaudyti" vynų sąrašuose. Somelje atskleis vyno ir maisto derinimo paslaptis ir gamybos   technologijas.

Trukmė - 2 val. 

Kaina – 185 Lt/žm.

 

Paryžius dviračiu!

Apžvalginė ekskursija dviračiais paryžiaus gatvėmis ir gatvelėmis kartu su gidu. 

(Dviratis ir apsauginis šalmas įtraukti į ekskursijos kainą.)

Trukmė - 4 val.

Kaina – 116 Lt/žm.

 

„Amžinasis Paryžius" - Citroen 2CV automobiliu


Atraskite slapčiausias Paryžiaus vietas, besileisdami į unikalią kelionę Citroen 2CV modelio automobiliu: Vendome rūmai, Noctambules kioskas, Stravinskio fontanas, Marche Ste Catherine, de Sully ir de Sens viešbučiai, Saint Roch bažnyčia, tarsi milžiniškas erdvėlaivis - Bourse du Commerce birža, aristokratiškąjį Marais kvartalą ir kitos įstabios vietos.

Visą kelią Jus lydės mandagus ir kompetetingas vairuotojas.

Trukmė - 1.30 val.

Kaina – 642 Lt

Istorinis paryžius ir Seinorama

Ekskursija autobusu, kartu su gidu per paryžietiškąjį Lotynų kvartalą, Marais rajoną, aplankant Notre Dame katedrą. . Audiogido pagalba, antroji ekskursijos dalis - "Seinorama" Jus atves ir papasakos apie Triumfo arką, Eliziejaus laukus, Konkoro aikštę...  Po apsilankymo prestižinėje Bois de Boulogne rezidencijoje, jus tikrai užburs kruizas Senos upe ir greta jos esantis perlas - Eifelio bokštas (kilsite į antrąjį aukštą).
Trukmė - 8.45 val.

Kaina – 384/žm Lt

 

Vakarienė „58 Tour Eiffel" restorane

Restoranas įsikūręs pirmame Eifelio bokšto aukšte. Langai atveria įspūdingą Senos upės panoramą, trocadaro fontaną ir Ecole Militaire pastatų kompleksą. Meniu: trijų pateikalų vakarienė + šampano taurė.
Trukmė - 2val.
Kaina – 285/žm Lt

Kruizas „Vandettes de Paris"

Kruizas, prasidedantis po Eifelio bokšto "kojomis". Kelionės metu pasirinktinai galite užsisakyti taurę šampano, blyną ir gaivųjį gėrimą, makaronus.
Trukmė - 1val.
Kaina – nuo 76/žm Lt (tik kruizas: 60 Lt)

Gurmaniškasis Paryžiaus turas

Pasivaikščiokite kaip tikri paryžiečiai Lotynų kvartalu, garsėjančiu aukštos kokybės maisto produktų pasiūla. Kartu su gudu keliausite į turgų, sūrio fabriką, aplankysite keletą konditerių ir kepėjų. Gurmaniškos kelionės  pabaigoje lankysitės regioninėje maisto produktų parduotuvėlėje. Ekskursijos metu taip pat degustuosite vyną, sūrį, duoną, paštetą.
Trukmė - 3 val. 
Kaina – 322/žm Lt

„Lido" šou

Visuomet įspūdinga šou programa Lido kabarete! Pasinerkite į viliokišką paryžietišką dvasią. Vakaro metu metgaivins taurė šampano.
Kaina –  Nuo 242/žm Lt

Monmartro gastronominis turas

Ekskursijos metu lankysitės bohemiškos dvasios pilname Monmartro kaimelyje. Kartu su gidu ir grupe ragausite vietinius tradicinius produktus. Kelionę pradėsite konditerijos parduotuvėlėje and Monmartro kalvos. Aplankysite žuvų prekybininkus, mėsininkus, kepėjus ir daržovių prekybininkus. Kelionę baigsite praeities žemės ūkio kultūra alsuojančioje vyninėje "Clos Monmartre".
Trukmė - 3 val.
Kaina –  331/žm Lt

Monmartras  - Sacre Coeur - Luvro muziejus

Monmarteo kalva - Paryžiaus menininkų namai. Čia gyveno ir P.Picasso, Renoir'as, ir Van Gogh'as su savo šeimomis XIX a. pabaigoje. Kartu su gidu, funikulieriumi pakilsite į pačią kalvos viršūnę. Pasivaikčiosite po apylinkes, aplankysite Tertre aikštę, Šventosios širdies baziliką. Atvykę į Luvrą galėsite grožėtis garsiosiomis ekspozicijomis.
Trukmė - 4.30 val.
Kaina –  259/žm Lt

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMAS

Paklausimas el. paštu:

Kelionė: Išvykimas iš:
Vilniaus Kauno Rygos Kada: Kiek žmonių: El. paštas:* Kiti pageidavimai:
Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS