Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Savaitgalio kelionės


Mozelis - Liuksemburgas – Metzas

Savaitgalis lėktuvu keliaujant su vadovu iš Lietuvos - Eugenijumi Skerstonu, socialinių mokslų daktaru, knygų apie madą, psichologiją, stilių, Prancūzijos gyvensenos kultūrą autoriumi.

1 d. Skrydis į Vokietiją. Pervažiavimas mikroautobusu prie Mozelio upės, kur leisimės į neužmirštamą kelionę laivu Mozelio upe. Mėgausimės kerinčia kalnų ir vynuogynų kraštovaizdžio panorama. Kelionės metu aplankysime keletą miestelių, su gražia architektūra, kurie garsėja savo vyno tradicijomis. Degustuosime vietinius vynus. Po Mozelio slėnio ekskursijos pervažiavimas į Liuksemburgo Didžiosios Hercogystės sostinę Liuksemburgą. Atvykus į apsigyvenimas 3 žv. viešbutyje. Nakvynė viešbutyje.

Liuksemburgas - nykštukinė valstybė už Lietuvą yra mažesnė apie 25 kartus, tačiau viena iš turtingiausių visame pasaulyje. Joje yra didžiausios pasaulyje senatvės pensijos, ji laikoma viena saugiausių ir ramiausių vietų gyventi žmogui. Liuksemburgo mieste yra įsikūrusios įvairios Europos sąjungos institucijos. Atsižvelgiant į jo istorinę svarbą, Liuksemburgo miestas yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

   

2 d. Pusryčiai. Ekskursija po Liuksemburgo senamiestį. Tai senas viduramžių miestas, esantis uolėtame Boko pusiasalyje tarp dviejų upių, kurį supa sparčiai augantys priemiesčiai. Miesto įžymybės: XVII a. gotikinė Notre Dame katedra, didžiojo hercogo rūmai, pastatyti 1572 m., XIX a. rotušė, aukštutinis ir žemutinis miestas, Bock ir Pétrusse kazematai (gynybiniai miesto gyventojų ir karinių garnizonų apsaugos statiniai).

Po senamiesčio apžiūros išvyka į garsios porceliano įmonės „Villeroy & Boch" parduotuvę. "Villeroy & Boch" - tai novatoriška įmonė, kurios patirtis daugiau nei 260 metų. Įmonė atstovaujama 125 pasaulio šalių ir turi 15 gamyklų. Parduotuvėje galima nusipirkti įvairių indų už prieinamą kainą. Galėsime organizuoti įsigytų prekių atvežimą į Vilnių. Po apsilankymo parduotuvėje laisvas laikas.

Nakvynė viešbutyje.

   

3 d. Pusryčiai. Išvykimas traukiniu į Lotaringijos sostinę Metzą (apie 60 km). Tai vienas gražiausių Rytinės Prancūzijos miestų, kuris įsikūręs dviejų upių santakoje. Atvykus ekskursija ir pažintis su Metzo įžymybėmis: St. Louis aikštė su didingais XIV a. rūmais ir arkadomis, citadelė su vokiškaisiais vartais, senoviška romaninė bazilika Saint - Pierre - aux Nonnains, kuri yra pati seniausia Prancūzijoje, XIII a. Tamplierių ordino varpinė ir koplyčia, ištapyta freskomis, gotikinė XIII-XIV a. Saint - Etienne katedra, kurioje vitražai užima net 6 500 kv. m (keletą vitražų sukūrė Markas Šagalas).

 

Kitoje katedros pusėje abiejuose upės krantuose stovi Porte de Allemands vartų tvirtovė, kuri savo tiltu, gynybiniais bokštais ir XIII a. vartais primena viduramžių pilį. Mieste malonu pasivaikščioti krantinėmis ir 20-čia tiltų, nutiestų per upes ir kanalus, paskanauti prancūziškų patiekalų daugybėje kavinių ir restoranų. Laisvu laiku bus galima apsilankyti viename labiausiai lankomų Prancūzijojeįspūdingame Žoržo Pompidu šiuolaikinio meno muziejuje. Tuo pačiu metu galėsite apsilankyti ir taptautinėje šiuolaikinio meno, dizaino ir kūrybos parodoje "art.metz". Vakare pervažiavimas traukiniu iš Metzo į Liuksemburgą. Nakvynė viešbutyje.

   

4 d. Pusryčiai. Išvykimas autobusu į oro uostą. Skrydis į Lietuvą. Sugrįžimas į namus.

Kelionės kaina asmeniui nuo 430 Eur (grupėje esant ne mažiau kaip 12 asmenų).

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • aviabilietai (rankinis bagažas iki 10 kg įskaičiuotas; registruojamas bagažas už papildomą mokestį);
  • kelionė mikroautobusu maršrutu Hahn oro uostas- Mozelio slėnis-Liuksemburgas;
  • bilietai autobusu maršrutu Liuksemburgas - Hahn oro uostas;
  • 3 nakvynės Liuksemburgo mieste 3 žv. viešbutyje su pusryčiais dviviečiuose kambariuose;
  • kelionės vadovo-vertėjo prancūzų-anglų kalba paslaugos, kuris kartu su grupe skris iš Lietuvos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota: bilietai visuomeniniu transportu vietoje, laivu Mozelio slėnyje ir traukiniu į Metzą, maitinimas bei vyno degustacijos, įėjimo bilietai į mokamus objektus ir kiti nepaminėti mokėjimai. Išlaidoms reikia turėti apie 120 Eur.

Pastaba: kelionės kaina tikslinama aviabilietų pirkimo dieną

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16777
el.p.: ausra@svite.lt
PAKLAUSIMAS

Paklausimas el. paštu:

Kelionė: Išvykimas iš:
Vilniaus Kauno Rygos Kada: Kiek žmonių: El. paštas:* Kiti pageidavimai:
Privatumo politika