Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Savaitgalio kelionės


Berlynas - Ekskursijos


Ekskursijos Berlyne

Berlynas Hop-on Hop-off
Ši ekskursija yra puikus būdas aplankyti labiausiai lankomas turistų vietas per vieną dieną. Ekskursijos metu aplankysite: Kaizerio Vilchelmo bažnyčią, Potsdamo aikštę, televizijos bokštą, garsiausią Berlyno gatvę Unter Den Lindern, Brandenburgo vartus, Šarlotės rūmus ir kt.
Kaina - nuo 85 Lt / žm

berbero02-gta051

DDR muziejus
Tai gyvas, aktyvus ir žaismingas būdas susipažinti su Vokietijos istorija: DDR muziejus siūlo gyvai susipažinti su seniai praėjusiu socializmo rėžimu. Lankytojai gali praplėsti savo žinias lankydami skirtingų tematikų sales, žiūrėdami skaidres.
Kaina - nuo 25 Lt / žm
berddrm01011
Ekskursija po Berlyną pėsčiomis
Ekskursijos metu bus supažindinama su Berlyno istoja: nuo Prūsijos karalystės iki Hitlerio Trečiojo Reicho ir Šaltojo karo. Vaikščiodami pamatysite: Berlyno sieną, Hitlerio bunkerio vietą, Reichstagą, Branderburgo vartus, Potsdamo aikštę, Muziejų salą, Respublikos rūmus ir kt.
Kaina - nuo 50 Lt / žm
berinsi02011
Žvaigždžių koncertas
A STAR FOR THE WORLD'S BEST IMPERSONATORS IN BERLIN pristato garsiausius pasaulinio lygio žvaigždžių, tokių kaip Joe Cocker, Louis Armstrong, Whitney Houston, Madonna, Tina Turner, Elton John, hitus.
Kaina - nuo 170 Lt / žm
berestr01011
Berlyno istorija
Tai neįprastų pojūčių ekskursija, leidžianti susipažinti su visa Berlyno istorija: nuo  įkūrimo iki Berlyno sienos griuvimo. Papildomas ekskursijos elementas yra pilnai funkcionuojanti slėptuvė nuo atominių bombų. Tūkstančiai lovų niūrioje šviesoje suteikia autentišką atominio pavojaus atmosferą...
Kaina - nuo 45 Lt / žm
berthes01011
Akvariumas ir SEA LIFE
Didžiausias pasaulio akvariumas ir antras pagal lankomumą objektas Europoje. SEA LIVE - ideali vieta susipažinti su jūrų ir vandenynų pasauliu. Tai anologų neturinti paroda, kuri pasitelkusi technologijų, biologinių ekspertizių ir pramogų kombinaciją kviečia į kelionę per pasaulio vandenis. Po SEA LIFE, lankome didžiausią pasaulyje akvariumą, kurio talpa yra vienas milijonas litrų vandens.
Kaina - nuo 65 Lt / žm
berseal01011
Klasikinis koncertas Šarlotės rūmuose
Šarlotės rūmai - nuostabi Prūsijos karaliaus vasaros rezidencija, kuri buvo meno ir pasilinksminimų centras. Didžiojoje rūmų oranžerijoje rengiami baroko ir klasikinės muzikos koncertai leidžia pajusti tikrąją rūmų dvasią.
Kaina - nuo 125 Lt / žm; su pietumis - nuo 245 Lt / žm
berconc01gta011
Istorinis Berlyno turas
Ekskursijos metu seksime Prūsijos architektūros pėdsakais - nuo viduramžių iki Vokietijos imperijos ir aplankysime svarbiausius istorijos paminklus.
Ekskursija vyks velo taksi. 
Kaina - nuo 460 Lt / žm
berbike0101aa1
Legolendas
Spalvingas LEGO pasaulis, pilnas kūrybiškumo, žaidimų ir linksmybių. Tarp gausybes užsiėmimų ir atrakcionų ir mažas, ir didelis smagiai praleis dieną.
Kaina - nuo 60 Lt / žm
berlego01011
Madame Tussauds
Apsilankymas garsiausiame pasaulyje vaškinių figūrų muziejuje, kuris Berlyne duris atvėrė 2008 m. liepos 5 dieną. Šiame muziejuje pamatysite pasaulinio masto garsenybių vaškines figūras.
Kaina - nuo 79 Lt / žm
bermada01011
Super Berlin turas
Šio turo metu ne tik pamatysite garsiausius Berlyne lankomus objektus, tokius  kaip KaDeWe, Berlyno sieną, Postdamo aikštę, Fridricho gatvę, Vokiečių ir prancūzų katedrą, Berlyno televizijos bokštą, miesto rotušęir kt, bet taip pat bus galimybė aplankyti Charlie muziejų.
Kaina - nuo 105 Lt / žm
berbero02-gta012
Trečiasis Reichas
Šis turas nukels į Trečiojo Reicho laikus. Jo metu aplankysite vakarų Berlyne esančią Memorialinę bažnyčią, kuri buvo subomborduota Antrojo Pasaulinio karo metais.
Kaina - nuo 50 Lt / žm
berinsi02021
Vakarų Berlyno turas
Turo, kuris vyks velo taksi, metu žvalgysitės po vakarų Berlyną, su jo kavinėmis ir didžiuliais prekybos centrais, taip pat pasigrožėsite zoologijo sodu su jo gėlėmis ir fontanais. Šalia to, išgirsite Berlyno istoriją ir įdomius faktus apie miestą.
Kaina - 395 Lt / žm
berbike0104a1

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMAS

Paklausimas el. paštu:

Kelionė: Išvykimas iš:
Vilniaus Kauno Rygos Kada: Kiek žmonių: El. paštas:* Kiti pageidavimai:
Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS