Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Savaitgalio kelionės


Savaitgalis Ciuriche ir įspūdingi renginiai

Ciuricho miestas, įsikūręs ant kerinčio Ciuricho ežero kranto, yra didžiausias Šveicarijos miestas. Jis yra neoficialus Europos finansų ir kultūros gyvenimo centras, į kurį atvyksta tiek turistai, tiek verslo žmonės iš įvairiausių pasaulio šalių. Miesto įžymybės: žavus senamiestis, padalintas Limato upės į dvi dalis, istoriniai ir architektūriniai pastatai, rotušė, Lenino namas, Šv. Petro bažnyčia su garsiu visoje Europoje laikrodžiu, kurio diametras yra 8,7 metrai, o minutes siekianti rodyklė - 4 metrai ilgio. Mieste daug poilsio vietų, parkų, tarp kurių ypač mėgstamas ant Ciuricho ežero pakrantės įkurtas nuostabus Kinijos sodas. Jį Ciurichui padovanojo Kinijos miestas Kunming‘as už bendradarbiavimą mokslo ir technikos kūrime. Sodas apsodintas pagal visas senąsias Kinijos tradicijas. Tai labai mėgstama pasivaikščiojimų vieta. Ciuriche nuolat vyksta daugybė kultūrinių, sporto ir verslo renginių, koncertų, galerijose eksponuojami nuolatiniai meno kūriniai ir kilnojamos parodos. Tačiau lankantis Šveicarijoje viename muziejuje būtina apsilankyti visiems – tai Ciuricho Laikrodžių muziejus, kuris yra vienas žinomiausių laikrodžių muziejų pasaulyje. Jame galima pamatyti laikrodžius nuo seniausių laikų iki pačių šių laikų moderniausių ir sužinoti tiksliausių pasaulyje šveicariškų laikrodžių istoriją.

„Auto Zurich“ - Automobilių paroda
Ciuricho parodų centre vyks neužmirštama automobilių paroda, kurią lydės išieškotų renginių programa. Čia galėsite rasti visus atsakymus į klausimus kas liečia automobilių rinką: paskutines naujienas automobilių rinkoje,  ekologines ir technikos naujoves. Papildomai automobilių šou lankytojai galės dalyvauti įvairiose loterijose bei grožėtis konkurso dalyvėmis. Parodoje bus eksponuojama daugiau nei 600 skirtingų automobilių. Įėjimo kaina 19 CHF.

„Expovina“ - Vyno mugė
12-a laivų išmes savo inkarą Ciuricho ežere ir sukurs dieviškų gėrimų oazę, kurioje bus pasiūlyta daugiau nei 4000 rūšių vyno iš 22 šalių ir penkių kontinentų. Vyno mėgėjams skirta mugė įvyks jau 61-ąjį kartą ir ji yra pati didžiausia degustacinė vyno mugė pasaulyje. Mugės metu vyks įdomi seminarų ir kitų renginių programa. Laivuose bus įrengti restoranai. Juose galėsite mėgautis ypatingais patiekalais pradedant tradiciniais ir baigiant šiuolaikiškais, nuo picos iki Viduržemio jūros patiekalų ar šveicariškos žuvies ir mėsos patiekalų su šviežiais sezoniniais ingridientais. Ir, žinoma, bus galimybė mėgautis subtiliais šveicariškais sūriais su fondiu priešakyje. Įėjimo kaina 25 CHF.

 

Skrydis nuo 240 Eur (su mokesčiais ir bagažu).
Viešbutis: asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje su pusryčiais vienai nakčiai kaina nuo 87 Eur.

Pageidaujant organizuosime pervežimą oro uostas – viešbutis – oro uostas bei
ekskursijas po Ciuricho miestą, ekskursijas pasikeliant į Pilato ar Jungfrau viršukalnes, Lucerną ar kitus miestus. Grupėms organizuojame pagal pasirinkitas datas ir maršrutą. Už įėjimus į lankomus objektus ir degustacijas mokama vietoje.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 616) 16 777, mob.
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMAS

Paklausimas el. paštu:

Kelionė: Išvykimas iš:
Vilniaus Kauno Rygos Kada: Kiek žmonių: El. paštas:* Kiti pageidavimai:
Privatumo politika