Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Savaitgalio kelionės


Kelionė lėktuvu į Penkių žemių nacionalinį parką CINQUE TERRE (Italija)

Kelionė lėktuvu į Penkių žemių nacionalinį parką

Kelionės programa

1 diena. Skrydis maršrutu Vilnius - Milanas. Atskridus pervažiavimas į viešbutį, apsigyvenimas ir viena nakvynė Milane  4n./5d. Atvykus apsigyvenimas viešbutyje. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje. Činkue Terė (Cinque Terre) - tai raižytas Italijos Rivjeros pakrantės ruožas Ligūrijos regione, saugomas UNESCO su nuostabiausiais gamtovaizdžiais. Činkue Terę sudaro 5 kaimai: Monterosso al Marė, Vernazza, Corniglia (Kornilja), Manarola ir Riomaggiore (Riomadžiorė). Miesteliai ir vietovės iš kitų išsiskiria ryškiaspalviais pastatais, žavingomis krantinėmis, nusileidžiančiomis iki jūros, uolomis ir kalnais su vynuogienojais, bei vešlia žaluma, ypač pavasarį, kai žydi persikai ir abrikosai, citrinmedžiai ir eukaliptai,  mimozos ir rožės. Visa tai palieka neišdildomą įspūdį.

2 diena. Pusryčiai. Išvykimas traukiniu į Rapallo, Genujos įlankos pakrante, vadinama "Kylančios saulės". Važiuodami traukiniu grožėsimės nuostabiomis krantinėmis, kalnais ir miesteliais. Atvykus apsigyvenimas viešbutyje. Pažintis su Sestri Levante miesteliu, įsikūrusiu pusiasalyje, kurį iš trijų pusių skalauja Viduržemio jūra. Iš dviejų pusių jį supa įlankos poetiškais pavadinimais - Tylos ir  Pasakų, kurių pavadinimus davė H.K. Andersenas, susižavėjęs užburiančiais

vaizdais. Anksčiau buvęs žvejų kaimelis viduramžiais išsiplėtė ir tapo mėgiama italų poilsio vieta. Apžiūrėsime viduramžių senamiestį su bažnyčiomis ir senomis vilomis, pasigrožėsime Gualino pilimi, žavingomis įlankomis, galėsime degustuoti šviežių jūros gėrybių vietiniuose restoranėliuose. Nakvynė viešbutyje Rapallo (arba Genują).

3 diena. Pusryčiai. Išvykimas traukiniu į Monterosso al Mare, kuris yra didžiausias iš miestelių, padalintas kalnų ir tunelio. Apžiūrėsime senamiestį su pilimi, XVIII a. vienuolyną, nusileisime iki paplūdimio, galėsime apžiūrėti vietines parduotuvėles ir restoranus. Toliau keliausime ir apžiūrėsime žavingą kaimą Vernazza su uostu, viduramžių įtvirtinimais, virtusiais griuvėsiais ir dviem bokštais. Daugelis turistų mėgsta  skanauti vietinius patiekalus restoranėliuose prie uosto ir grožėtis jūros toliais bei šviesų žaismu besileidžiant saulei. Sugrįžimas traukiniu į Rapallo (arba Genują). Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Išvykimas traukiniu į Kornilją (Corniglia), kuris įsikūręs  tarp vynuogynų ir alyvuogių sodų. Užkopus į kalną atsiveria kvapą gniaužiantys apylinkių vaizdai. Atvykę apžiūrėsime kaimelį su gotikine Šv.Petro (San Pietro) bažnyčia, kuri pastatyta XIV amžiuje. Kitas kaimelis Manarola, įsikūręs akmenuotame krante. Tai tipiškas kaimelis su savo XIV a. bažnyčia,

gyvenamaisiais namais, siauromis gatvelėmis ir delikatesais restoranėliuose. Paskutinis šios dienos lankomas kaimelis - Riomadžiorė (Riomaggiore), įkurtas graikų VIII amžiuje. Apžiūrėsime viduramžių Šv. Jono Baptisto (Saint John Baptist) bažnyčią , Guardiol'os bokštą, Fassol'os paplūdimį, Via Kolombo gatvę su restoranėliais ir parduotuvėmis. Šiame kaimelyje yra ir Via dell'Amore - Meilės takas, išsiraitęs virš jūros palei pakrantę ir jungiantis miestelį su Manarola. Esant palankiam orui galima juo keliauti, tačiau kartais dėl saugumo jis būna uždarytas. Vakare sugrįžimas traukiniu į Rapallo (arba Genują).

5 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas. Kelionė traukiniu į Milaną. Atvykus pervažiavimas į oro uostą. Skrydis į Vilnių.

Kelionės paketo kaina be skrydžio asmeniui: nuo 370 EUR, (4 nakvynės/5dienos)

Įskaičiuota: 3 arba 4 nakvynės dviviečiame kambaryje su pusryčiais viešbučiuose Italijoje pagal programą, bilietai traukiniu Milanas - Rapallo - Milanas, gido paslaugos lietuvių kalba pagal programą.

Skrydžio Vilnius-Milanas-Vilnius kaina nuo  89 EUR (tikslinama pirkimo dieną).

Už įėjimus į mokamus objektus, vietinių traukinių bilietus, maitinimą bei miesto mokesčius (viešbučiuose) mokama vietoje (turėti apie 90 EUR).

Pastaba: susirinkus 10 asm. grupei, kelionė vyks su vadovu iš Lietuvos.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMAS

Paklausimas el. paštu:

Kelionė: Išvykimas iš:
Vilniaus Kauno Rygos Kada: Kiek žmonių: El. paštas:* Kiti pageidavimai:
Privatumo politika