Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Sanatorijos, gydomasis poilsis


Informacija apie Krymą


Informacija apie Krymą

Autonominė respublika Krymas įeina į Ukrainos sudėtį, užima Krymo pusiasalį. Krymą skalauja Juodoji ir Azovo jūros, su žemynu jungiasi Perekopo sąsmauka. Respublikos centras- Simferopolis. Nacionalinė Ukrainos valiuta- grivna, tai 100 kapeikų. Visiems vykstantiems į užsienį įvežamos ir išvežamos valiutos taisyklės yra vienodos. Pietinėje Krymo pakrantėje klimatas unikalus, atitinkantis Viduržemio jūros oro sąlygas, stepinėje pusiasalio dalyje malonus, sausas. Nuostabi ir įvairi gamta, gausybė saulėtų dienų, švelni, šilta jūra su daugybe paplūdimių, gydantis purvas, daug vaisių, visa tai sudaro palankias sąlygas geram, poilsiui ir sėkmingam gydymuisi.
Geriausias poilsio ir maudymosi jūroje laikas- vasara. Kryme ji trunka nuo gegužės iki spalio. Vidutinė sausio temperatūra nuo -+1C šiaurėje iki -+4C Krymo pietuose. Liepą -+24C- +30C. Vasarą vandens temperatūra - +25C.

Dokumentai:
Lietuvos Respublikos piliečiams į Ukrainą galioja bevizis režimas.

Muitinė: Žodžiu deklaravus galima įvežti bet kokios valiutos, kuri būtų ekvivalentiška 1000-čiui JAV dolerių. Ukrainietiškas valiutos (grivnų) įvežimas ir išvežimas yra DRAUDŽIAMAS.

Pinigai: Ukrainos piniginis vienetas - grivna. JAV dolerio santykis su grivna maždaug 1:5,4 grivnos. Rusijos rublio 10:1,8 grivnos. Valiuta keičiama atitinkamuose valiutos keitimo punktuose, kurių yra pakankamai ir veikia be pertraukų ir išeiginių dienų. Keisti valiutą iš rankų į rankas baudžiama įstatymu.

Ryšys: Naudotis telefonu galima visose gyvenamose vietose arba gydyklose , taip pat taksofonu. Taksofonui reikalingos kortelės (kaina nuo 10 grivnų), kurios parduodamos kiekviename ryšio skyriuje. Taip pat su monetomis. Tam, kad paskambinti iš Ukrainos į Lietuvą reikia surinkti +370 (miesto kodas) - telefono numeris.

Kryme yra labai daug istorinių ir kultūrinių paminklų- senovės Chersonesas ir šlovės paminklai Sevastopolyje, pilkapis Carskij, šlovės Adžimyškai Kerčyje, uolinės viduramžių tvirtovės Sudake ir Feodosijoje, Bachčisarajo, Alupkos ir Livadijos rūmai, botanikos sodas Nikitskij, nuostabios įlankos Novyj Svet ir daug kitų. Įvairiuose Krymo kampeliuose mes siūlome platų gydyklų, viešbučių pensionatų, įvairaus aptarnavimo lygio poilsio bazių pasirinkimą, kuris priklauso nuo jūsų galimybių ir skonio.
Tai yra:

* Didžiosios Aluštos gydykla, besitęsianti per pietinę pakrantę iki Privetnoje.

* Eupatorija- nuostabus kurortas vakarinėje pakrantėje su smulkiais smėlio paplūdimiais, kurie labiausiai timka vaikams.

* Pensionatai Pesčianame ir Nikolajevkėje.

* Sevastopolis, Saki, Sudak ir Feodosija.

* Poilsio bazės ir pensionatai Kerčyje.

* Šiaurės rytų Krymo dalyje Azovo pakrantės purvo kurortai.

* Ir, aišku, gražuolė Jalta- visų Krymo kurortų perlas.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija


Kaina nuo:Teirautis €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS