Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Šalys ir jų aprašymai


Malaizija - Perlis

Malaizija - Perlis

Indera Kayangan (Svajonių žemė)

Perlis gal būt ir mažiausia valstija Malaizijoje, tačiau ji gali didžiuotis savo turtingu gamtos, kultūros ir  istorijos paveldu. Kur beeitumėte, Jūs liksite sužavėti mažomis vietos gyvenvietėmis, jų išsaugotomis ilgaamžėmis tradicijomis ir vaizdingais peizažais, į tolį besidriekiančiais žaliais padi laukais.

Sausį-balandį čia vyrauja šiltas ir sausas klimatas, tuo tarpu rugsėjis-gruodis – lietingas laikotarpis. Visus metus temperatūra nežymiai svyruoja nuo 21 ° C iki 32 ° C.

Kuala Perlis - 13km nuo Kangar nutolusi gyvenvietė, garsėja savo kepta  žuvimi assam laksa ir šviežiomis jūros gėrybėmis. Senojoje miesto dalyje Jus nustebins namai ir mečetės, pastatytos ant polių virš mangrovių pelkių.

Kuala Perlis yra vienas iš dviejų pagrindinių uostų, iš kur keliautojai tęsia savo kelionę į Langkawi, Penangą ir Puketą.

Gua Kelam (Tamsos uolos) yra 370 m ilgio ola. Tam, kad ją pasiektumete, Jums reikės sukaupti visą savo drąsą ir pereiti kabantį tiltą, o skverbdamiesi į pačią olos gilumą,  Jūs išgirsite tekančią upę.

Gyvačių ferma. Jei norite prisiartinti prie pitono ir pamatyti daugiau gyvačių ir roplių, apsilankykite gyvačių fermoje, kuri yra vos  10 km į šiaurę nuo Kangar, Tai vienintelė vieta Malaizijoje, kurioje Jūs galite išvysti 34 skirtingų rūšių gyvačių.

Wang Kelian valstijos Parkas & Gua Wang Burma – tai valstybinis parkas, apimantis 1000 ha plotą. Tai vieta, kurioje galima išvysti įvairiausių augalų ir gyvūnų rūšių. Jei įveiksite 6 km ilgio kelią per džiungles, iš stovyklavietės pateksite tiesiai prie Gua Wang Burma, įspūdingo klinčių darinio.

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMAS
UŽSISAKYTI NAUJIENAS