Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Šalys ir jų aprašymai


Laosas. Informacija apie šalį


Laosas

Laosas - vienintelė Azijos šalis, kuri yra mažai lankoma turistų.

Daugelį metų buvusi izoliuota, ši šalis išsaugojo savo ramybę bei savitumą. Laosas - kalnuota šalis.

Laoso sostinė - Vientianas, kurio populiacija apie 140 000 žmonių, yra įsikūręs prie Mekongo upės. Jame gausu spalvingų bei religinių pastatų, muziejų, bei tokių patrauklių vietų, kaip Patuxai bei Vientiano triumfo arka. Būtent čia įkūrtas Budos parkas, kuriame yra daugybė įstabių religinių ikonų. Į šiaurę nuo sostinės esantis Nam Ngun Dam miestas garsėja žuvies bei jūros gėrybių restoranais.

Vientianas Vientiano triumfo arka Budos parkas

 

Akmeninių ąsočių slėnis (JARS)
Khon Papheng kriokliai
Laoso šilkas
Buvusi Laoso sostinė - Luang Prabangas yra vienas iš ramiausių Azijos miestų. Dauguma Laoso miestų saugomi UNESCO ir yra įtraukti į pasaulio kultūros paveldo sąrašą. Laoso teritorijoje suskaičiuojama daugiau nei 32 istoriniai pastatai. Dala turguje galima įsigyti vietinių amatininkų produkcijos.

Karališkųjų Rūmų muziejuje saugomos Laoso brangenybės, liudijančios apie šios šalies turtus.

Kelionės Mekongo upe yra labai populiarios ypač dėl klintinių urvų, kuriuose yra šimtai budizmo stabų. Akmeninių ąsočių slėnis (JARS), esantis netoli mažo Fonsavan miestelio, daugelį amžių traukė archeologus, o 2000 metų senumo milžiniški ąsočių istorija iki šiol yra mįslė. Šalies pietuose - Pakse organizuojama daugybė ekskursijų. Khon Papheng kriokliai Mekongo upėje pakeri savo kaskadų, besitęsiančių 13 km, grožiu.

Laose iš viso yra 47 gentys. Šalies kultūros branduolys yra budizmas. Laosiečiai (senieji gyventojai) yra puikūs skulptoriai. Čia taip pat gausu gaminių iš šilko bei medvilnės. Daugelis švenčių sutampa su budistų kalendoriumi. Bun Nam arba vandens šventė - spalvingas ir linksmas renginys, į kurio sūkurį įtraukiami visi šalies gyventojai. Mažų miestelių gyventojai organizuoja įvairias rungtynes valtimis.


  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

PAKLAUSIMAS
UŽSISAKYTI NAUJIENAS