Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Poilsinės kelionės


11 dienų turas po Vakarų Kanadą

Garantuoti išvykimai. Prisijungimas prie rusakalbių grupės

1 diena. VILNIUS – EDMONTONAS 

Skrydis į Edmontoną. Atvykimas ir pervežimas iš oro uosto į viešbutį, įsikūrusi miesto centre. Pirmoji pažintis su miestu. Edmontonas – Albertos provincijos sostinė, 6-as pagal dydį miestas Kanadoje, išsiskiriantis savo kultūrine įvairove. Čia gyvuoja daugiau nei 60 etninių ir kultūrinių grupių.

2 DIENA. EDMONTONAS 

Apžvalginė ekskursija po Edmontoną, kurios metu aplankysite provincijos Parlamentą bei jį supančius parkus, paminklus ir fontanus. Vyksite apžiūrėti West Edmonton Mall. didžiausią prekybos ir pramogų centrą Šiaurės Amerikoje – unikalų mini miestą po stikliniu kupolu, kuriame įsikūrė tematiniai pramogų parkai, ledo arena, golfo klubas, kino teatrai, viešbutis, naktiniai klubai, bulvarai parduotuvės, restoranai, barai. Įžengus į prekybos centrą įspūdį palieka ir milžiniška Santa Maria laivo, kuriuo Kristoforas Kolumbas pasiekė naująjį žemyną, kopija. Pervežimas į Džaspero nacionalinio parko apylinkes. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA. DŽASPERO NACIONALINIO PARKAS

Leisitės į visos dienos apžvalginį turą po Džaspero nacionaliniame parką, 1984 m. įtrauktą į UNESCO paveldo sąrašą. Parke gausu gyvūnijos: čia ganosi briedžiai, kalnų ožiai, snieginiai avinai, šiaurės elniai, slampinėja grizliai, juodieji lokiai baribalai, bebrai ir švilpikai.

Parkas užburia savo įspūdingais kalnų kraštovaizdžiais: snieguotos viršukalnės, ledynai, kriokliai, karštosios versmės, ežerai, miškai, slėniai. Pageidaujant turėsite galimybę išsimaudyti karštųjų versmių šaltiniuose. Grįžimas į Džasperį, jaukų kalnų miestelį, nacionalinio parko centrą.

4 DIENA. DŽASPERO NACIONALINIO PARKAS

Papusryčiavę tęsite pažintį su nacionalinio parko-draustinio gamtos stebuklais. Važiuosite keliu, lenkiančiu ledo laukus, tarpeklius, snieguotas kalnų viršūnes, kalnus, išraizgytus tarpekliais ir perėjomis, smaragdo spalvos ežerus ir krioklius, kalnų upes. Pakeliui stabtelėsite ties vaizdingomis panoraminėmis vietomis. Tęsite maršrutą Icefields Parkway, vienu įspūdingiausių pasaulyje keliu. Išvysite garsiuosius ledo laukus, unikalų Columbia Icefield ledyną, patį didžiausią į pietus nuo Arkties. Pageidaujant galėsite pasivažinėti ledo laukais. Tai vienintelė vieta pasaulyje, kur teikiama tokia paslauga. Pageidauntys turės galimybė pasivažinėti ledo laukais su amfibija.

Tėsite kelionę per Banfo nacionalinį parką, vieno prabangiausių Kanados kurortų, įsikūrusių 1463 metrų aukštyje, link. Pažintis su miesteliu. Pervežimas į priemiestį. Apgyvendinimas viešbutyje.

5 DIENA. KALGARIS

Pažintis su Kalgariu, didžiausiu Vakarų Kanados miestu, išgarsėjęs 1988 m. , kai jame vyko XV žiemos olimpinės žaidynės. Apžvalginė ekskursija po miestą, pakilimas į Kalgario bokštą, nuo kurio atsiveria pasakiška panorama. Laisvas laikas miesto centre. Grįžimas į viešbutį, įsikūrusį kalnų apsuptyje.

6 DIENA. KALGARIS - LUIZOS EŽERAS

Išvykimas Luizos ežero, pavadinto princesės Luizos, karalienės Viktorijos dukros garbei, link. Užsuksite į istorinį Fairmont Chateau Lake Louise viešbutį, įsikūrusį 1731 m aukštyje tyvuliuojančio ežero pakrantėje. Apsilankysite kalnų slidinėjimo kurorte, kur turėsite galimybę už papildomą mokestį pasikelti keltuvu į vieną iš kalnų viršukalnių. Tęsite išvyką į Britų Kolumbiją vaizdingu Trans-Canada greitkeliu. Jus sups pasakiški gamtos stebuklai – nesibaigiančios kalnų grandinės, ledynai ir krištolo skaidrumo ežerai, kuriuose tarsi veidrodyje atsispindi medžių ir kalnų viršūnės. Keliausite per Joho nacionalinį parką (įtrauktą į UNESCO paveldo sąrašą), kurio teritorijoje stūkso didžiuliai kalnai padengti sniegu ir ledynais. Nakvynė viešbutyje, įsikūrusiame ežero pakrantėje kalnų regione. Vakare Jūsų laukia vakarienė ir pasivaikščiojimas po senovinį „miestą vaiduoklį“ (pagal pageidavimą už papildomą mokestį).

7 DIENA. BRITŲ KOLUMBIJA

Anksti ryte atsisveikinimas su kalnuotuoju regionu. Išvykimas Ramiojo vandenyno pakrantės link. Atvykimas į kurortinį Britų Kolumbijos miestą Vistlerį, kur 2010 m. vyko Žiemos Olimpinės žaidynės. Nakvynė viešbutyje.

8 DIENA. VISTLERIS - VANKUVERIS 

Ryte pratęsite pažinti su kalnų kurortu. Išvykimas į Vankuverį vieną gražiausių pasaulio miestų, dar vadinamą „Ramiojo vandenyno perlu“. Po pietų Jūsų laukia apžvalginė ekskursija po miestą. Aplankysite Stenlio parką, mėgstamą kanadiečių laisvalaikio praleidimo vietą: palei pakrante čia įrengti 9 km ilgio pėsčiųjų ir dviračių takai, akvariumas, teniso kortai, baseinas po atviru dangumi, paplūdimiai. Parką puošia totemų stulpai, primenantys Kanados pirmųjų etninių tautų laikus, praeiviams ūpą pakelia pro šalį liuoksinčios juodosios voverės.

Užsuksite į istorinį Gastown kvartalą, kur galima pamatyti tik iki šiol veikiantį garo laikrodį, aplankyti pirmųjų tautų galerijas, įsigyti tradicinio klevų sirupo, indėniškų kaukių ar legendomis apipintų sapnų gaudyklių.

Apžiūrėsite vienas iš Vankuverio simbolių Canada Place, baltų burių kompleksą, buvusį Kanados paviljoną "EXPO’86", kur šiais laikais organizuojamos nacionalinės šventės ir festivaliai. Canada Place apima kruizinių laivų terminalą, kuriame švartuojasi laivai iš viso pasaulio. Vakare laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

9 DIENA. VIKTORIJA

Šiandien Jūsų laukia kruizas į Viktoriją – Britų Kolumbijos provincijos sostinę, garsėjančią savo klasikiniu britišku stiliumi. Miestas dvelkia Viktorijos laikų epocha: didingi Parlamento rūmai, ištaigingas Empress viešbutis, gatvėmis riedantys raudonieji dviaukščiai autobusaiUžsuksite į  prabangų miesto rajoną, stabtelsite ties vaizdingomis pakrantėmis. Viktorija apsupta gamtos skraiste: dėl savo švelnaus klimato miestas ištisus metus skendi gėlėse.

Apsilankysite garsiuosiuose Butchart soduose (už bilietus mokama vietoje), užimančiuose 20 ha teritoriją. Čia išvysite "paskendusį sodą", angliškų rožių sodą, japonišką sodą, trijų vėjų fontaną, žvaigždžių tvenkinys. Vakare grįžimas į Vankuverį. Nakvynė viešbutyje.

10 DIENA. SIETLAS

Išvykimas į Sietlą, netoli Kanados sienos, JAV šiaurės vakaruose įsikūrusį miestą. Apžvalginė 4 val. trukmės ekskursiją po miestą.

Sietle įkurta ne viena pasaulio verslo milžinė. Jau XX a. pradžioje mieste pradėjo veikti masinės lėktuvų gamybos pradininkė „Boeing“. Aštuntojo dešimtmečio pabaigoje mieste įsikūrė „Microsoft“. Dešimtajame dešimtmetyje kilus interneto bumui - knygų pardavimo milžinė „Amazon“. Ne ką mažiau įspūdingai atrodo ir pirmoji kavinė, savo kavinių imperiją ne kur kitur, o būtent Sietle pradėjo kurt "Starbucks".

Vienas iš miesto traukos centrų Pike Place turgus, kurio smuklėse galima paragauti regioninių žuvies patiekalų, nusipirkti šviežios žuvies, rankų darbo saldumynų ar ekologiškų daržovių, o kartu ir pasikalusyti smagių žuvų prekeivių dainų.

1889-aisiais Sietle vykusios Pasaulinės parodos proga buvo pastatytas futuristinis bokštas – Kosmoso adata (Space Needle), kuris dabar yra tikras miesto simbolis ir pasididžiavimas. Greta stovi didžiausias pasaulyje mokslinės fantastikos muziejus, įsteigtas „Microsoft“ įkūrėjo Paulo Alleno. Muziejaus fasadas išskiria savo ypatingu dizainu, kurį projektavo Frankas Gehry, žinomas kaip Gugenheimo muziejaus Bilbao (Ispanijoje) bei kitų įspūdingų statinių autorius.

Apgyvendinimas viešbutyje. Laisvas laikas.

11 DIENA. SIETLAS - VILNIUS

Grįžimas namo arba išvykimas į 8 dienų trukmės kruizą po Aliaską. Galimi ir kiti kruizų maršrutai. Turą galima baigti anksčiau ir kruizą pradėti iš Vankuverio.

12 DIENA. VILNIUS

Atvykimas į Vilnių.

Kelionės kaina:
2180 EUR asmeniui dviviečiame kambaryje.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
•    Apgyvendinimas turistinės klasės viešbučiuose su pusryčiais (už papildomą priemoką galima apsigyventi 4* viešbučiuose);
•    Ekskursijos, nurodytos kelionės programoje
•    Transporto paslaugos pagal programą
•    Rusakalbio gido paslaugos visos kelionės metu
•    Kruizas į Viktoriją, pakilimas į Kalgario bokštą; 
•    Pervežimai iš/į oro uostą (pagal galimybes, priklausomai nuo pasirinkto skrydžio laiko).

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
•    Tarptautiniai skrydžiai (nuo 890 EUR/asm.)

•    8 dienų kruizas iš Sietlo (nuo 1008 EUR/asm.)
•    Papildomos nakvynės viešbučiuose pagal Jūsų pageidavimą
•    Individualūs pervežimai 
pagal pageidavimą
•    Papildomos ekskursijos, įėjimo bilietai, neįtraukti į kelionės programą
•    Arbatpinigiai vairuotojui ir gidui (~2 USD per dieną)
•    Leidimas vykti į Kanadą, medicininių išlaidų draudimas
•    Asmeninio pobūdžio išlaidos, pvz., telefono sąskaitos, taksi paslaugos ir kt.

 

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 610) 40 177
el.p.: laura@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 12 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:2240 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS