Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Poilsinės kelionės


4 dienų turas iš Havanos

 
1 diena Havana
Atvykimas į Havanos oro uostą. Oro uoste sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus vykstame į viešbutį, vakarieniaujame. Laisvas laikas.
 
2 diena Havana
Po pusryčių, apžvalginė ekskursija po Havaną. Tai nepakartojama pažintis su Kubos sostine, vietinių gyventojų švelniai vadinama "Senąja Karibų dama". Havana Vieja - senamiestis (UNESCO įtrauktas į pasaulio paveldo sąrašą), dailininkų Meka su daugybe ispaniškos architektūros paminklų, El Moro tvirtovė, menanti kolonijinės epochos laikus. Seniausia Plaza de Armas aikštė ir jos architektūrinis ansamblis su rūmais, puikiu kolonijinės architektūros pavyzdžiu; Katedros aikštė, kurios centrą puošia didžiausia Kuboje barokinė katedra, jos požemiuose ilgą laiką ilsėjosi Kristupo Kolumbo palaikai (vėliau buvo išvežti į Seviliją).
 
 
Modernusis miesto centras su Prezidento rūmais, centriniu parku ir didinguoju Kapitolijumi, pastatytu pagal Vašingtono Kapitolijaus pavyzdį 1929 m. bei žymioji Malekono pakrantė. Po pietų tęsite apžvalginę ekskursija po Havaną: centrinis parkas, Didysis teatras, Revoliucijos aikštė, Havanos universitetas.

Sugrįžimas į viešbutį. Vakarienė miesto restorane. Laisvas laikas. Pageidaujantys (už papildomą mokestį) vakarą galės praleisti garsiausiame Kuboje „Tropicana"  kabareto naktiniame klube po žvaigždėtu dangumi, kur stebėsime įspūdingą šokio ir muzikos šou.
 
3 diena Havana - Vinãles slėnis - Havana
Pusryčiai viešbutyje. Išvyka į Vinãleskuris yra įsikūręs Pinar del Rio provincijoje, garsėjančioje išvystyta tabako pramone ir nepaprasto grožio gamta. Ši teritorija yra vadinama "Auksiniu tabako trikampiu". Lankymasis tabako plantacijoje ir fabrike, kur pamatysime tabako auginimo ir cigarų gamybos procesą. Kelionę tęsiame į nuostabaus gamtovaizdžio Vinãles slėnį (1999 m. UNESCO paskelbtas kultūriniu žmonijos paveldu), kuriame įsikūręs nacionalinis parkas, bene gražiausia ir labiausiai lankoma salos vieta.  Pietūs vietos restorane. Sustojimas El Paraiso ūkyje, kur susipažinsite su vietos gyventojų gyvenimo įpročiais, svetingumu ir paprastumu. Indėno Uola ir plaukimas valtimis požemine upe
Grįžimas į viešbutį. Vakarienė. Laisvas laikas.
 
 
4 diena "E. Hemingvėjaus pėdomis"
 

Leisitės į 3 val. trukmės turą žymaus amerikiečių rašytojo Ernesto Hemigvėjaus pėdomis.

1932 m. į Kubą pirmą kartą Ernestas Hemingvėjus pirmą kartą  į Kubą atvyko 1932 m. ir nuo tada pamilo šią šalį. Būtent Kubos gyvenimo ritmas, gamtos grožis, vietos gyventojų kaloritas įkvepė rašytoją sukrti pasaulinio garso kūrinius. 

Ekskursijos metu išvysite daugybę vietų, susijusių su jo vardu.

Apsilankysite „La Bodeguita del Medio“, viename garsiausių Havanos barų, kuriame  E. Hemingvėjaus savo ranka užrašė tokius žodžius: „My mojito in La Bodeguita, my daquirí in El Floridita“. Čia galėsite paragauti ir pačio tikriausio mojito.

Visgi mėgstamiausias E. Hemingvėjaus baras Havanoje buvo „El Floridita". Jame galėsite nusifotografuoti šalia bronzinės rašytojo skulptūros, kuri Hemingvėjaus garbei buvo sukurta 2003 m. 

Užsuksite į netoliese esantį „Ambos Mundos“ viešbutį, kuris net 7 metus buvo rašytojo namais. XX a. ketvirtajame dešimtmetyje E. Hemingvėjus vis dažniau ėmė lankytis Kuboje. Savo kelionių metu jis visada apsistodavo „Ambos Mundos“ ir visada pasirinkdavo 501 kambarį. Būtent čia Hemingvėjus pradėjo kurti savo vieną žymiausių romanų „Kam skambina varpai“.

Tęsite kelionę į Finca Vigía – vilą, kurioje rašytojas gyveno nuo XX a. ketvirtojo dešimtmečio pabaigos iki 1960 m. Būtent šiame name Hemingvėjus parašė vieną garsiausių visų laikų kūrinių „Senis ir jūra“. Po Hemingvėjus mirties Finca Vigía buvo įkurtas muziejus, kuriame eksponuojami baldai, asmeniniai rašytojo daiktai, knygos bei kanceliariniai reikmenys. 

Kaina – nuo 560 Eur/asm.

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas ir maitinimas viešbučiuose pagal programą:
 • 3 naktys 4* viešbutyje Havanoje (pusryčiai);
 • Pervežimas Havanos oro uostas - viešbutis Havanoje atvykimo dieną;
 • Ekskursijos ir įėjimo bilietai pagal programą;
 • Pietūs pagal programą;
 • Pervežimai komfortabiliu autobusu (su oro kondicionieriumi);
 • Rusakalbis/anglakalbis gidas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautiniai skrydžiai (nuo 850 Eur/asm.);
 • Ekskursijos, nenurodytos programoje;
 • Arbatpinigiai.

Pastabos:

 • Galimi kit tos pačios kategorijos viešbučiai
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: laura@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 4 d.


Kaina nuo:560 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS