Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Poilsinės kelionės


8 dienų pažintinė kelionė po Kubą

 

1 diena Havana

Atvykimas į Havanos Jose Marti oro uostą. Pervežimas į 4* viešbutį. Vakarienė viešbutyje. Laisvas laikas.

2 diena Havana

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių, apžvalginė ekskursija po naująją ir senąją Havaną. Tai nepakartojama pažintis su Kubos sostine, vietinių gyventojų švelniai vadinama "Senąja Karibų dama". Havana Vieja - senamiestis (UNESCO įtrauktas į pasaulio paveldo sąrašą), dailininkų Meka su daugybe ispaniškos architektūros paminklų, El Moro tvirtovė, menanti kolonijinės epochos laikus. Pakilus ant jos galingų gynybinių sienų atsiveria nuostabus vaizdas į Malekono krantinę, Meksikos įlanką ir senąją Havaną.

Šv Pranciškaus Asyžiečio aikštė, Mercaderes gatvė, seniausia Plaza de Armas aikštė ir jos architektūrinis ansamblis su rūmais, puikiu kolonijinės architektūros pavyzdžiu; Katedros aikštė, kurios centrą puošia didžiausia Kuboje barokinė katedra, jos požemiuose ilgą laiką ilsėjosi Kristupo Kolumbo palaikai (vėliau buvo išvežti į Seviliją), E.Hemingvėjaus mėgstamiausia kavinė "La Bodequita del Medio" ir restoranas - baras "Floridita". 

Aplankysite „Havana Club" romo daryklą - muziejų, kurioje išgirsite pasakojimą apie romo gamybos procesą, o taip pat turėsite galimybę paragauti skirtingų rūšių romo. Apsilankymas suvenyrų turguje. Stabtelėjimas prie „Garcia Lorca" teatro ir didingojo Kapitolijaus, pastatyto pagal Vašingtono Kapitolijaus pavyzdį 1929 m.
Pietūs restorane senojoje mieto dalyje.

Po pietų susipažinsite su moderniąja Havana - garsioji Revoliucijos aikštė, Havanos universitetas. Vakare grįžimas į viešbutį. Vakarienė viešbutyje. Laisvas laikas. Pageidaujantys (už papildomą mokestį) vakarą galės praleisti garsiausiame Kuboje „Tropicana"  kabareto naktiniame klube po žvaigždėtu dangumi, kur stebėsime įspūdingą šokio ir muzikos šou.  

3 diena Havana - Vinãles - Havana

Pusryčiai. Visos dienos išvyka į Vinãleskuris yra įsikūręs Pinar del Rio provincijoje, garsėjančioje išvystyta tabako pramone ir nepaprasto grožio gamta. Ši teritorija yra vadinama "Auksiniu tabako trikampiu". Trumpas sustojimas Las Barrigonas apžvalgos aikštelėje. Lankymasis tabako plantacijoje ir fabrike, kur pamatysime tabako auginimo ir cigarų gamybos procesą. Kelionę tęsiame į nuostabaus gamtovaizdžio Vinãles slėnį (1999 m. UNESCO paskelbtas kultūriniu žmonijos paveldu), kuriame įsikūręs nacionalinis parkas, bene gražiausia ir labiausiai lankoma salos vieta. Aplankysite slėnį Dos Hermanas ir 120 m aukščio "priešistorinę sieną", ant kurios vaizduojamas gyvybės atsiradimas Žemėje. Taip pat aplankysite indėno uolą ir plauksite valtimis požeminėmis upėmis. Pietūs vietos restorane. Pakeliui atgal sustosite Los Jasmines apžvalgos aikštelėje, nuo kurios atsiveria kerinti panorama į slėnį ir tabako plantacijas.  Sugrįžimas į Havaną. Vakarienė viešbutyje. Laisvas laikas. Rekomenduojama apsilankyti El Moro tvirtovėje, kur galėsite stebėti šaudymo iš patrankų ceremoniją.

4 diena Havana - Cienfuegos - Trinidadas

Pusryčiai. Pradėsite kelionę į Trinidadą  - seniausią miestą Kuboje, kuris 1988 m. buvo įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Pakeliui sustosite Nacionaliniame Montemar parke, kur Jūsų laukia plaukimas valtimi į indėnų kaimą, kuris puikiai iliustruoja Antilų salų indėnų bendruomenės gyvenimą.  Aplankysite vieną didžiausių krokodilų fermų Kuboje. Tęsite išvyką į Cienfuegos. Šis miestas vadinamas "Pietų perlu" ir "gražiuoju jūrų miestu", Kubos mažiausios provincijos sostinė, įkurta prancūzų kolonizatorių prie Cienfuegos įlankos, kurią atrado Kolumbas antrosios savo kelionės į Kubą metu (1494 m.). Pietūs vietos restorane. Istorinis senamiestis, Chose Marti parkas su unikalia triumfo arka, pastatyta šalies nepriklausomybės garbei, maurų stiliaus Valle rūmai, Tomas Terry teatras ir Nekalto Prasidėjimo Mergelės katedra. Vakare išvyksite į Trinidadą. Apgyvendinimas 4* viešbutyje su maitinimu "viskas įskaičiuota.

5 diena Trinidadas

Pusryčiai. Apžvalginis miesto turas.  Trinidadas - tai geriausiai išsilaikęs kolonijinio stiliaus  Karibų jūros miestas - muziejus. Pažintis su miestu: Šv. Trejybės bažnyčia, kurios altorių puošia 300 m. senumo paveikslai, pagrindinė Mayor aikštė su senaisiais grafo Bruneto rūmais. Unikalaus Trinidado romo kokteilio, gaminamo iš romo ir medaus, degustavimas "La Canchanchara" bare. Senais laikais šio gaivinančio gėrimo šeimininkai duodavo savo vergams pasibaigus darbo dienai. Pietūs vietos restorane.
Grįžimas į viešbutį. Laisvas laikas.

6 diena Trinidadas – Santa Clara – Varaderas

Kelionė į Varadero kurortą. Pakeliui trumpas sustojimas cukraus fabrike ir Santa Clara miestelyje. Kubos revoliucijos lyderio Ernesto Che Guevara memorialas, revoliucijos muziejus, „La Caridad“ teatras, paminklas popiežiui Jonui Pauliui II – ąjam atminti, kuris Kuboje lankėsi 1998m., San Juan Bautista bažnyčia. Išvykimas į Varadero kurortą, nutolusį tik 80 km nuo Havanos. Apgyvendinimas 4* viešbutyje su maitinimu "viskas įskaičiuota. Nakvynė viešbutyje.

7 diena Varadero

Poilsis prie jūros Varadero kurorte.

8 diena Varadero - Havana

Ryte poilsis prie jūros. Po pietų pervežimas į Havanos oro uostą.

 

Kaina – nuo 1190 Eur/asm.

Priemoka asmeniui vienviečiame kambaryje – 270 Eur

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas ir maitinimas viešbučiuose pagal programą:
 • 3 naktys 4* viešbutyje Havanoje (pusryčiai ir vakarienė);
 • 2 naktys 4* viešbutyje Trinidade (viskas įskaičiuota);
 • 2 naktys 4* viešbutyje Varadero kurorte  (viskas įskaičiuota);
 • Pervežimas Havanos oro uostas - viešbutis Havanoje atvykimo dieną;
 • Pervežimas viešbutis Varadero - Havanos oro uostas išvykimo dieną;
 • Ekskursijos ir įėjimo bilietai pagal programą;
 • Pietūs pagal programą;
 • Pervežimai komfortabiliu autobusu (su oro kondicionieriumi);
 • Rusakalbis/anglakalbis gidas visos programos metu;

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautiniai skrydžiai (nuo 840 Eur/asm.);
 • Ekskursijos, nenurodytos programoje;
 • Arbatpinigiai.

Pastabos:

 • Galimi kit tos pačios kategorijos viešbučiai
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: laura@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 8 d.


Kaina nuo:1200 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS