Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Poilsinės kelionės


Kelionė lėktuvu į Penkių žemių nacionalinį parką2


Kelionė lėktuvu su poilsiu prie Ligūrijos jūros Italijoje

ir ekskursijos į Penkių žemių nacionalinį parką
CINQUE TERRE

Kelionės programa su vadovu iš Lietuvos

2015 m. rugsėjo mėn. 26 d.

Činkue Terė (Cinque Terre) - tai raižytas Italijos Rivjeros pakrantės ruožas Ligūrijos regione, saugomas UNESCO su nuostabiausiais gamtovaizdžiais. Činkue Terę sudaro 5 kaimai: Monterosso al Marė, Vernazza, Corniglia (Kornilja), Manarola ir Riomaggiore (Riomadžiorė). Miesteliai ir vietovės iš kitų išsiskiria ryškiaspalviais pastatais, žavingomis krantinėmis, nusileidžiančiomis iki jūros, uolomis ir kalnais su vynuogienojais, bei vešlia žaluma, ypač pavasarį, kai žydi persikai ir abrikosai, citrinmedžiai ir eukaliptai,  mimozos ir rožės. Visa tai palieka neišdildomą įspūdį.

Kelionės programa

15 diena. Skrydis maršrutu Vilnius - Milanas. Atskridus pervažiavimas į viešbutį, apsigyvenimas ir viena nakvynė Milane (jei 4n./5d.). Jei 3n./4d. - išvykimas traukiniu į Sestri Levante. Atvykus apsigyvenimas viešbutyje. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

16 diena. Pusryčiai. Išvykimas traukiniu į Sestri Levante. Levante - Genujos įlankos pakrantė, vadinama "Kylančios saulės" pakrante. Važiuodami traukiniu grožėsimės nuostabiomis krantinėmis, kalnais ir miesteliais. Atvykus apsigyvenimas viešbutyje. Pažintis su Sestri Levante miesteliu, įsikūrusiu pusiasalyje, kurį iš trijų pusių skalauja Viduržemio jūra. Iš dviejų pusių jį supa įlankos poetiškais pavadinimais - Tylos ir  Pasakų, kurių pavadinimus davė H.K. Andersenas, susižavėjęs užburiančiais vaizdais. Anksčiau buvęs žvejų kaimelis viduramžiais išsiplėtė ir tapo mėgiama italų poilsio vieta. Apžiūrėsime viduramžių senamiestį su bažnyčiomis ir senomis vilomis, pasigrožėsime Gualino pilimi, žavingomis įlankomis, galėsime degustuoti šviežių jūros gėrybių vietiniuose restoranėliuose. Nakvynė viešbutyje Sestri Levante.

17 diena. Pusryčiai. Laisva diena pajūryje. Pageidaujantiems ekskursija laivu, grožintis nuostabiais pakrančių vaizdais nuo jūros pusės. Nakvynė viešbutyje.

18 diena. Pusryčiai. Išvykimas traukiniu į Monterosso al Mare, kuris yra didžiausias iš miestelių, padalintas kalnų ir tunelio. Apžiūrėsime senamiestį su pilimi, XVIII a. vienuolyną, nusileisime iki paplūdimio, galėsime apžiūrėti vietines parduotuvėles ir restoranus. Toliau keliausime ir apžiūrėsime žavingą kaimą Vernazza su uostu, viduramžių įtvirtinimais, virtusiais griuvėsiais ir dviem bokštais. Daugelis turistų mėgsta  skanauti vietinius patiekalus restoranėliuose prie uosto ir grožėtis jūros toliais bei šviesų žaismu besileidžiant saulei. Sugrįžimas traukiniu į Sestri Levante. Nakvynė viešbutyje.

19 diena. Pusryčiai. Laisva diena prie jūros. Pageidaujantiems papildoma ekskursija su gide. Nakvynė viešbutyje.

20 diena.  Pusryčiai. Išvykimas traukiniu į Kornilją (Corniglia), kuris įsikūręs  tarp vynuogynų ir alyvuogių sodų. Užkopus į kalną atsiveria kvapą gniaužiantys apylinkių vaizdai. Atvykę apžiūrėsime kaimelį su gotikine Šv.Petro (San Pietro) bažnyčia, kuri pastatyta XIV amžiuje. Kitas kaimelis Manarola, įsikūręs akmenuotame krante. Tai tipiškas kaimelis su savo XIV a. bažnyčia, gyvenamaisiais namais, siauromis gatvelėmis ir delikatesais restoranėliuose. Paskutinis šios dienos lankomas kaimelis - Riomadžiorė (Riomaggiore), įkurtas graikų VIII amžiuje. Apžiūrėsime viduramžių Šv.Jono Baptisto (Saint John Baptist) bažnyčią , Guardiol'os bokštą, Fassol'os paplūdimį, Via Kolombo gatvę su restoranėliais ir parduotuvėmis. Šiame kaimelyje yra ir Via dell'Amore - Meilės takas, išsiraitęs virš jūros palei pakrantę ir jungiantis miestelį su Manarola. Esant palankiam orui galima juo keliauti, tačiau kartais dėl saugumo jis būna uždarytas. Vakare sugrįžimas traukiniu į Sestri Levantę.

21 diena. Pusryčiai. Pageidaujantiems ekskursija su gide į  Ligūrijos srities didžiausią miestą Genują, kuris nuo seno garsėjo, kaip žymus jūrų uostas ir Kristupo Kolumbo gimtinė. Mieste išliko gynybinių sienų liekanų, gausu gotikinių, renesansinių ir barokinių architektūros paminklų:Ferari aikštė, Šv.Mato aikštė, Dorio namas, Šv. Mato bažnyčia, XI a. Šv. Lauryno katedra., barokiniuose Bjanko ir Roso rūmuose veikia meno galerijos, Via Garibaldi gatvėje grožėsitės daugybe renesansinių rūmų, kuriuose įsikūrę bankai, muziejai, valstybinės institucijos. Po senamiesčio apžiūros galima apsilankyti turtingame jūrų gyvūnija Okeanografijos muziejuje. Sugrįžimas į Sestri Levante. Nakvynė viešbutyje.

22 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas. Kelionė traukiniu į Milaną. Atvykus pervažiavimas į oro uostą. Skrydis į Vilnių.

Kelionės paketo kaina be skrydžio asmeniui nuo 2282 LT

(esant grupėje ne mažiau, kaip 12 asmenų).

Įskaičiuota: 7 nakvynės dviviečiame kambaryje su pusryčiais 3 žv. viešbučiuose Italijoje pagal programą, bilietai traukiniu Milanas - Sestri Levante - Milanas, gido paslaugos lietuvių kalba pagal programą visos kelionės metu.

Skrydžio Vilnius-Milanas-Vilnius kaina nuo 478 Lt (tikslinama pirkimo dieną).

Už įėjimus į mokamus objektus, vietinių traukinių bilietus ekskursijų metu, maitinimą, gėrimus bei miesto mokesčius (viešbučiuose) mokama vietoje (turėti apie 90 EUR).

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 21 24 107, mob. (8 610) 40077
el.p.: eglekel@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 8 d.


Kaina nuo:661.78 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS