Poseidon Expeditions

 

,,Poseidon Expeditions“ – tai 1999 m. įkurta bendrovė, kuri dabar jau yra pripažinta kruizų lyderė į Šiaurės ašigalį, Arkties ir Antarktidos regioną, Grenlandiją, Islandiją. „Poseidon Expeditions“ tikslas - pasiūlyti  puikų poilsį, suderintą su galimybe tyrinėti gamtą ir įkvėpti keliautojams nuotykių dvasią. Šie laivai gali plaukti į atokiausius planetos kampelius ir išpildyti Jūsų norą leistis į tikrąją ekspediciją.

Kartu su keleiviais vyksta išskirtinė ekspedicijų vadovų komanda, su kuriais kartu turėsite galimybę pamatyti įspūdingus laukinius gyvūnus ir kraštovaizdžius.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „poseidon expeditions“

Maži laivai — dideli privalumai

Šie laivai plaukia ten, kur negali plaukti jokie kiti laivai. Jie gali nuvykti į saugomus kanalus ir įlankas, kurių lankymas su didesniais kruiziniais laivais yra ribojamas. Mažesni keleivių skaičiai reiškia, kad tuo pačiu metu kiekvienas gali išlipti į krantą Antarktidoje ir Arktyje esančiuose sustojimo punktuose, kur taisyklės riboja lankytojų skaičių.

Laivai užtikrina aukštą komforto ir patogumo lygį, o įgula ir darbuotojai teikia ypatingą aptarnavimą. Tuo pačiu yra siūlomos įdomios ekskursijos ir nuotykiai krantuose. 

Ekspedicinis laivas-ledlaužis 50 YEARS OF VICTORY

Puikiai tinka kruizams per Arkties vandenyną. Jis yra vienintelis laivas, kuris šiuo metu gali išpildyti Jūsų svajonę pasiekti Šiaurės ašigalį!

Galingiausias kada nors pastatytas ledlaužis sukuria 75 000 arklio galių ir trupina trijų metrų storio ledo sluoksnius. Po kelių dienų jūs pajausite laivo galią - atrodys kad jūs kartu kovojate su Arkties ledynu.

Tai nėra turistinis laivas. Atvirkščiai, ledlaužis buvo pastatytas pilotiniams, moksliniams tikslams  ir krovininiams laivams gabenti į sunkiai pasiekiamus Arkties regionus. Nepaisant to, svečiams siūlomos patogios kajutės ir gurmaniški patiekalai. Viešosios erdvės sukuria draugišką, kasdienišką atmosferą bendravimui.

Laivo įranga: valgomasis, konferencijų salė, baras ir poilsio kambarys su vaizdu į jūrą, parduotuvė, biblioteka ir poilsio zona, sporto salė, dvi saunos ir baseinas su šildomu jūros vandeniu. Taip pat yra klinika su keleivių gydytoju (licenzijuota).

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „poseidon expeditions“

Ekspedicinis laivas SEA SPIRIT

Visada pasiruošęs spontaniškiems nuotykiams – plaukdami galite išvysti banginių būrį, poliarinių lokių šeimą. Jis yra labai manevringas ir sugeba naršyti siauruose Rytų Grenlandijos fiorduose bei patekti į mažas Špitcbergeno įlankas.

Laive sukurta draugiška ir svetinga atmosfera visiems svečiams, kuriuos vienija vienas tikslas - įgauti nepakartojamos patirties ir tapti tikrais poliarinio rato keliautojais.

Keliautojams suteikiami prabangaus viešbučio patogumai – laive yra erdvūs liukso numeriai ir poilsio zonos 114 svečių.

Laive yra registratūra, restoranas, baras, lauko bistro, klubo poilsio kambarys, biblioteka, poilsio salonas, ligoninė, sporto salė, tiltas.

Jūs turėsite galimybę pasikalbėti su kapitonu, apžiūrėti kraštovaizdžius nuo kapitono tiltelio, nustatyti buvimo vietą savo ekspedicijos žemėlapyje.

Ekspedicinis laivas-ledlaužis KAPITAN DRANITSYN

Rusiškas ledlaužis, sukurtas dirbti sunkiomis Arkties regiono ir Baltijos jūros sąlygomis. 

Pritaikytas keliautojams Kapitan Dranitsyn siūlo patogų apgyvendinimą iki 100 keleivių. Laive yra sraigtasparnis, visiškai uždaros gelbėjimo valtys ir nedidelė ligoninė.

Ledlaužio interjeras yra paprastumo ir komforto derinys. Jame yra restoranas, baras, paskaitų salė, biblioteka, treniruoklių salė, sauna, baseinas, ligoninė.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: laura@svite.lt
PAKLAUSIMAS

Privatumo politika