Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kruizai, kruizinės kelionės


Kruizinis laivas OCEAN PRINCESS 

 

 

 

 

Ocean Princess - vienas iš nedaugelio Princess laivų, siūlančių dar daugiau jaukumo ir privatumo. Laivas skirtas tik 680 keleivių, tad Jūs galėsite pajusti  tikrajį klasikinio kruizo skonį. Paskutinį kartą pilnai renovuotas 2009 m., Ocean Princess kviečia Jus aplankyti pačius egzotiškiausius pasaulio kampelius Vietname, Pietų Korėjoje, Kambodžoje, Naujojoje Zelandijoje, Kuko salose, Prancūzijos Polinezijoje.

Elegantiškas interjeras, dėmesys detalėms ir šiltos, atpalaiduojančios spalvos suteikia laivui ypatingo ištaigingumo. Ocean Princess Jūs rasite išskirtinius restoranus, kuriuose kiekvieną vakarą galėsite mėgautis gurmaniškais patiekalais ir įvertintį aukščiausio lygio aptarnavimą.

Vakarus galima praleisti  viename iš barų, teatre, kazino ar naktiniame klube, tuo tarpu dieną - SPA centre, meno galerijoje ar fitneso centre. Kruiziniame laive vyksta jogos užsiėmimai bei ScholarShip@Sea programa, kurios metu galėsite susipažinti su virtuvės šefu, kuris atskleis Jums gurmaniškų patiekalų ruošimo paslaptis arba išgirsti intriguojančias paskaitas apie tolimų kraštų istoriją ir gyvenimo būdą.

 

Daugiau informacijos apie laivą rasite svetainėje: http://www.princess.com/learn/ships/op/amenities_publicrooms/index.html

Video reportažas:
http://www.princess.com/video/dvd/PacificRoyalTahitianCE09.html

  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 27 777, mob. (8 616) 16777
el.p.: eglekel@svite.lt kristina@svite.lt

Informacija

Kruizo trukmė: d.

Išvykimo uostas: La Spezia

Laivas: Costa Celebration

Maršrutas:

PAKLAUSIMAS

Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS