Svarbi informacija klientams
Lietuvos vyriausybė bei Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja mėnesiui laiko susilaikyti nuo kelionių į užsienį. Todėl iki balandžio 28 d. (imtinai) stabdome visas „ŠVITĖS“ keliones.
Esant reikalui galima susisiekti nurodytais telefonais ir el. pašto adresais.

Norwegian Getaway

align: center

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Norwegian Getaway derina didžiausius patogumus, kuriuos Norwegian Cruise Line gali pasiūlyti su nepamirštamiems malonumams. Pasivaikščiokite Waterfront denyje, novatoriškoje, pirmą kartą šios srities pramonėje atviroje promenadoje, skirtoje sukurtoje sujungti svečius su vandenynu, kaip jokiame kitame kitos kruizinių laivų kompanijos laive

Pasimėgaukite daugiau nei 28 maitinimo galimybėmis, mėgaukitės penkių vandens šlaitų jauduliu ir trijų sporto komplekso treniruočių lygiais. Atradimai ir pramogos tęsiasi su Brodvėjaus muzikiniu kvartetu o milijono dolerio kvartetu Million Dollar Quartet. Būkite pasiruošę apžiūrėti baltojo smėlio paplūdimius ir giliai mėlynus vandenis Bahamų ir Karibų jūros kruizuose arba tiesiog atsipalaiduoti jūroje Transatlantiniu kruizu. Majamio tobulas ir išbaigtas laivas yra jūsų svarbiausos atostogos.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 27 777, mob. (8 602) 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kruizo trukmė: 7 d.

Išvykimo uostas: Majamis

Laivas: Norwegian Getaway

Maršrutas:

Kajutės kaina asmeniui nuo:

PAKLAUSIMAS

Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS