Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kruizai, kruizinės kelionės


MSC Bellissima

Naujausias MSC kruizinis laivas!

Italų kruizų kompanija MSC pristato dar vieną naują laivą "MSC Bellissima", kuris leidosi į savo pirmąjį plaukiojimą 2019 kovo mėn.

Kruiziniame laive įgyvendinta naujoviška „MSC for Me“ technologija  apjungia svečius, įgulą ir patį laivą. Kiekvienoje kajutėje Jūs rasite pirmąją pasaulyje skaitmeninę kruizo asistentę Zoe, kurioje įdiegta dirbtinio intelekto mikroschema.

Laive atrasite ir kvapą gniaužiančių pramogų: 
vakare galėsite išvysti du naujus „Cirque du Soleil“ šou, sukurtus specialiai „MSC Bellissima“, o dieną atsipalaiduoti didžiuliame teminiame „Vandens parke“.

„Galleria Bellissima“
Laive įrengta 96 m ilgio centrinė promenada, kurioje rasite daugybę parduotuvių, restoranų ir ramių užuovėjų, kur galėsite atsipalaiduoti ir maloniai pabendrauti. Vakare „Galleria Bellissima“ atgyja - čia skamba gyva muzika, vyksta vakarėliai, organizuojamos įvairios pramogos.

Ilgiausias LED kupolas jūroje

Vidinės promenados lubas dengia milžiniškas 480 kv.m LED ekranas, visą parą transliuoja magiškus vaizdus: rytais jis imituoja saulėtekį, naktį - žvaigždėtą nakties skliautą, o dienos metu Jus išvysite pačius netikėčiausisu raštus ir paveikslus. Visa tai sukuria ypatingą atmosferą.

"Atmosphere pool"
Milžiniška atvira erdvė su baseinu, kuri vakare atrodo dar patraukliau, nes čia įrengtas didžiulis ekranas ir sukurtas įpatingas apšvietimas.

"Horizon pool"
Tai dar viena atvira erdvė, kur galima ne tik pasilepinti saulės voniomis, bet ir pašokti bei įsitraukti į laivo animatorių organizuojamų pramogų sūkurį. 

MSC Aurea Spa
„MSC Aurea Spa“ komplekse siūlomos atpalaiduojančios viso kūno procedūros, skirtos atgaivinti ne tik kūną, bet ir sielą. „MSC Aurea Spa“ rasite pirčių kompleksą, grožio saloną.

MSC Gym by Technogym®
Treniruoklių salėje įrengti modernūs „Technogym“ treniruokliai. Čia siūlomas platus treniruočių ir fitneso programų spektras.

Cirque du Soleil
Du kartus per dieną, šešias dienas per savaitę, „MSC Bellissima“ svečiai turi unikalią galimybę pamatyti du originalius „Cirque du Soleil“ pasirodymus, pasirodymus ir tuo pat metu pasimėgauti puikiais patiekalais. Šou vyksta „Carousel Lounge“ - tai aukštų technologijų erdvė, specialiai pritaikyta prie Cirque du Soleil artistų pasirodymų. Lounge erdvė apima apie 1000 kv.m ir gali sutalpinti iki 450 svečių.

Arizonos vandens parkas
Vienas iš įmantriausių ir įdomiausių vandens parkų jūroje. Didžiojo Kanjono tematika įrengtas akvaparkas kviečia ir mažus, ir didelius aktyviai praleisti dieną.

Sportplex
Dideliame ir erdviame pramogų komplekse jaunieji laivo svečiai gali sportuoti, žaisti stalo žaidimus arba tiesiog bendrauti, smagiai šėlti ir šokti vakare.

F1 simuliatoriai
Visiems greičio mėgėjams MSC siūlo važiavimą „Formula 1“ lenktyniniu automobiliu virtualioje realybėje.

Boulingas 
Pirmą kartą jūroje - viso dydžio boulingo takas, kuriame galėsite mesti iššūkį savo draugams!

Paauglių klubai
„MSC Bellissima“ siūlo du paauglių klubus: vieną 12-14 metų amžiaus vaikams, kitą 15–17 metų paaugliams. Čia įrengtas specialiai paaugliams pritaikytas kino teatras ir žaidimų kambarys. Kasdien organizuojamos diskotekos.

Skanūs valgiai ir išskirtiniai barai
12 restoranų ir 20 barų
nepaliks nė vieno alkano.

MSC pasirūpino patiekalų įvairove. Laive rasite "specialty" „Tapas“ barą "HOLA! by Ramón Freixa", „Jean-Philippe Maury Chocolaterie“ ir „Šokolado“ barą bei naująjį prancūziškos virtuvės restoraną „l'Atelier Bistrot“...ir tai tik nedidelė dalis to, ką siūlo MSC.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: laura@svite.lt
PAKLAUSIMAS

Privatumo politika