Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt

Ką būtina žinoti vykstant į kruizą? - Atmintinė

1.  Vykstant į kruizą jūra, keleivis su savimi turi turėti:

a) užsienio pasą,
b) pažymą-leidimą išvežti valiutą, jeigu suma viršija 3000 USD,
c) medicininių išlaidų draudimo polisą arba draudimo kortelę,
d) jeigu su suaugusiu (-iais) keliauja vaikai iki 16 m., jie turi būti įrašyti į tėvų (arba vieno iš tėvų) užsienio pasą arba turėti savo pasus.

Jeigu vaikas keliauja kartu tik su vienu iš tėvų, būtina turėti kito iš tėvų notaro patvirtintą įgaliojimą su nurodytomis datomis ir šalimis, į kurias vykstama. Jeigu vaikas keliauja su kitais šeimos nariais, būtina turėti abiejų tėvų įgaliojimą.

2. Keleivis turi atvykti į uostą 3 val. prieš išplaukimą, tam, kad sutvarkyti visus registracijos, muitinės ir pasienio formalumus.

3. Laivo denyje keleivį pasitinka kruizo direkcijos atstovai, aptarnaujantis personalas, kuris rūpinasi vietų paskirstymu restorane bei visa tolimesne kruizo programa.

4. Kiekvienoje kajutėje yra informacija su tarnybų išsidėstymu, laivo planas, kuriame pažymėta kajutės vieta, telefonų knyga, saugos taisyklės. Kajutėse įrengti oro kondicionieriai, tiekiantys ir šaltą, ir šiltą orą, telefonai, radijo imtuvai, transliuojantys vietinę laivo radijo stotį, taip pat stiklinės, patalynės komplektas, po du rankšluosčius kiekvienam keleiviui, asmeninės higienos reikmenys. Papildomus rankšluosčius naudojimui prie baseino ar denyje galima gauti pas kambarinę.   

5. Kiekvieną dieną keleivis gauna išsamią programą kitai dienai, kurioje nurodoma laive organizuojamų renginių vieta ir laikas, ekskursijų programa ir laikas, oro ir vandens temperatūra, o taip pat bendra informacija apie atvykimo uostą, patarimai dėl aprangos, elgesio ypatumus ir kt. 

6. Su apgyvendinimu, laisvalaikiu ir kitais su kruizu susijusiais klausimais keleivis gali kreiptis į kruizo direkciją. Personalo ir kruizo direkcijos pristatymas vyksta kruizo pradžioje muzikiniame salone.

7. Į kelionės kainą įskaičiuota: maitinimas, apsilankymas koncertuose, dalyvavimas konkursuose, žaidimai denyje, rytinė mankšta su instruktoriumi, naudojimasis denyje esančia įranga (šezlongai, čiužiniai), baseinas, biblioteka, apsilankymas kino teatre, televizijos ir video programų peržiūra.

8. Į kelionės kainą neįskaičiuota: visa produkcija baruose, saunoje teikiamos paslaugos, masažisto, fotografo, video operatoriaus, kirpėjo paslaugos, skambučiai į užsienį, fitneso klubas, medicininės paslaugos (naudojimasis treniruoklių sale nemokamas). Nelaimingų atsitikimų ar susirgimų atvejais medicinines išlaidas padengia draudimas. Chroniškos ligos paūmėjimo atveju, išlaidas apmoka klientas. Sergant chroniška liga reikėtų turėti su savimi receptus ir reikiamus medikamentus.

9. Atvykimo uostuose keleivių, vykstančių į ekskursijas, laukia autobusai. Prie autobuso keleivius pasitinka tos šalies gidas ir laivo gidas-vertėjas. Įlipti į autobusą galima tik turint ekskursijos kvitelį. Keleiviams rekomenduojama nevėluoti į autobusą. Vietos autobuse nenurodomos. Patikrinus ekskursijų kvitelius, pradedama ekskursija. Pasibaigus ekskursinei programai, keleiviai atvežami atgal prie laivo. Ekskursijos metu rekomenduojama neatitrūkti nuo grupės. Susitarus su grupės lydinčiuoju asmeniu, keleivis turi teisę atsiskirti nuo grupės ir pasilikti mieste iki autobuso sugrįžimo prie laivo laiko.

Atsiskyrę nuo grupės keleiviai patys materialiai ir moraliai atsako už visas dėl pavėlavimo į laivą iškilusias pasekmes. Keleiviai, pasilikę mieste po laivo išplaukimo, turi kreiptis su atitinkamu pareiškimu į vietines valdžios institucijas (policiją, uosto administraciją ir pan.).

10. Kiekvienas keleivis privalo savarankiškai rūpintis savo bagažo saugumu. Rekomenduojama nepalikti savo asmeninių daiktų ekskursiniuose autobusuose, deniuose, restoranuose ir kitose viešose vietose. Brangius daiktus ir pinigus rekomenduojama laikyti laivo informacijos biure esančiuose seifuose (ši paslauga yra nemokama).

Į standartinio kruizo kainą įeina:
Kelionė laivu
Apgyvendinimas pasirinktos kategorijos kajutėje
Maitinimas ištisą parą (išskyrus alkoholį)
Pramoginė programa laive
Programos vaikams ir vaikiškas valgiaraštis
Aptarnavimas kajutėse ištisą parą ir stiuardo paslaugos
Kas vakarą vykstantys muzikiniai pasirodymai – šou, gyva muzika, diskotekos
Naudojimasis treniruoklių sale, sauna, džiakuzi

Kapitono priėmimas
Uosto mokesčiai

Vykstant į kruizą reikėtų turėti 3-jų stilių aprangą:
а) laisvo
b) oficialaus
c) iškilmingo

Laisvas stilius:

kelnės, mokasinai, sijonas, džemperis, palaidinė, marškiniai (į restoraną draudžiama eiti su šortais, džinsais, marškinėliais bei nuogomis kojomis).
Oficialus stilius:
Kostiumas arba suknelė – moterims; švarkas (kostiumas), marškiniai ilgomis rankovėmis, kaklaraištis – vyrams.
Iškilmingas stilius:
Vakarinė suknelė arba kokteilių vakaro suknelė – moterims; smokingas arba tamsus kostiumas su kaklaraiščiu – vyrams.

Būtina atsižvelgti į aprangos reikalavimus kai kuriose šalyse, norint įeiti į šventyklas. Jūsų gali neįleisti į šventyklą nuogais pečiais ar vilkint kelių nedengiančius drabužius. Kai kuriose šalyse reikalingas galvos apdangalas.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMAS

Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS