Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kruizai, kruizinės kelionės


Galapagų salos


 

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 

Norite pasijusti tarsi kitoje planetoje? Ši vieta kaip tik Jums!
Galapagų salyną sudaro 13 nuostabaus grožio salų, kurios nutolusios nuo Ekvadoro 1000 km atstumu. Galapagai sužavės Jus savo turtinga flora ir fauna bei nuostabiu oru.

San Christobal sala

Viena iš mažiausiai nutolusių nuo žemyno salų. Ši sala išskirtina tuo, kad joje yra vienintelis Galapaguose gėlo vandens ežeras - El Junco, susiformavęs kraterio viršūnėje, nuo kurios yra puiki galimybė stebėti egzotiškus paukščius.

San Salvador sala

Atskirta nuo salyno, tačiau pasižyminti puikiais paplūdimiais sala. Nepraleiskite progos pasivaikščioti po salą pėsčiomis ir aplankyti čia esančios  uolos - vietos, kurioje sutiksite jūrų liūtų bei Galapagų pingvinų.

Santa Cruz sala

Šioje saloje yra įsikūrusi Čarlzo Darvino tyrimų stotis. Pakrantėse pamatysite įspūdingo dydžio vėžlių, miškuose išvysite pelėdas. Santa Cruz išsiskiria puikiu kraštovaizdžiu - nuo žydrų lagūnų paplūdimiuose iki vietų, padengtų kaktusais.

Floreana sala

Tai yra seniausia Galapagų salyno sala. Ji garsi savo istorija. Čia rasite pašto skyrių, kuriame yra XVIII a. banginių medžiotojų komandos palikta medinė statinė, kuri iki šiol naudojama kaip pašto dėžutė. Be savo istorijos, Floreana sala sužavės Jus ir savo augmenija bei gyvūnija.


  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 27 777, mob. (8 616) 16777
el.p.: eglekel@svite.lt kristina@svite.lt

Informacija

Kruizo trukmė: d.

Išvykimo uostas: La Spezia

Laivas: Costa Celebration

Maršrutas:

PAKLAUSIMAS

Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS