Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kruizai, kruizinės kelionės


Celebrity Cruises - Sukurta Jums

 

Viskas čia yra sukurta vieninteliam žmogui, aplink kurį sukasi mūsų dėmesys - Jums.

Mes iškėlėme stilių iki aukščiausios klasės dizaino, maistą iki išskirtinės virtuvės, aptarnavimo lygį iki naujų aukštumų, o dienas vandenyje iki visam gyvenimui išliekančių nuotykių ir potyrių. Trumpai tariant, mūsų kruizas yra plaukiojanti daugybė unikalių, apgalvotų ir įspūdingų detalių, sukurtų atsižvelgiant būtent į mūsų svečių asmeninius pageidavimus. Pradedant mūsų aukščiausios klasės laivais ir baigiant naujomis įkvepiančiomis Celebrity Life programomis, siūlomomis Jūsų kelionės metu, mes nepaliekame nė vieno Jūsų kruizo aspekto atsitiktinumui. Juk galiausiai tėra tik du atostogų tipai - nepaprastos atostogos ir visa kita.

Kodėl turėtumėte rinktis Celebrity Cruises kruizus?

  • Jie yra tiesiog geriausi. 2009 metais Condé Nast Traveller žurnalo skaitytojų mes buvome pripažinti geriausia kruizinių laivų kompanija. Tačiau mums svarbiausias pripažinimas yra patenkinti mūsų klientai, kurių dauguma sugrįžta į mūsų laivus vėl ir vėl.
  • 10 prabangių laivų. 4 iš jų priklauso kvapą gniaužiančiai naujai Soltice Class kruizinių laivų klasei, suteikiančiai klientams nepamirštamų akimirkų viso kruizo metu. Tačiau visi mūsų laivai gali pasigirti neįtikėtina prabanga bei stebinančiomis ir džiuginančiomis naujovėmis.
  • Celebrity Life programos. Jūsų kelionės metu Jums siūlomos specialios programos yra skirtos pasimėgavimui, naujiems atradimams bei atsinaujinimui. Įvairus ir nuolat besikeinčiantis programų asortimentas visada leis Jums išsirinkti tai, kas Jus pamalonins, įkvėps ar galbūt netgi atnaujins Jūsų gyvenimą naujomis patirtimis. Visa tai sukurta specialiai Jums.
  • Apdovanojimus laimėjęs maisto asortimentas. Mūsų laivuose rasite didžiulę prabangių restoranų įvairovę bei galėsite mėgautis geriausia pasaulio virtuve kur ir kada tik panorėsite.
  • Tobulai apgalvoti kelionės maršrutai. Mes plaukiojame tik po gražiausius pasaulio kampelius ir siūlome nepamirštamus nuotykius kiekviename uoste, kuriame apsilankysite. Nesvarbu, ar tai būtų Europa, Aliaska, Karibų jūra, Galapagų salos, Amerika ar salelės kur nors pakeliui - garantuojame, kad vaizdai, atsiveriantys prieš Jūsų akis, nuolat žavės ir privers užgniaužti kvapą.
  • Puikus aptarnavimas. Mes Jums garantuojame šiltą, draugišką, tobulą ir diskretišką aptaravimą bei personalo darbuotojus, kiekvieną minutę sutelkusius dėmėsį į kiekvieną jūsų pageidavimą.
  • Captain's Club. Tai mūsų išskirtinė lojalumo programa, suteikianti Jums galimybę gauti daugiau ypatingų pasiūlymų, geresnį aptarnavimą bei geresnes kelionės kainas. Visa tai sukurta tam, kad dar labiau pasijustumėte mūsų dėmesio centre.

Celebrity Life - tai mūsų svečių įkvėptos ir specialiai jiems sukurtos programos, gerą gyvenimą kruizo mūsų prabangiuose laivuose metu paverčiančios dar geresniu.

Celebrity Life programos buvo sukurtos pirmiausia atsižvelgiant į mūsų svečių pageidavimus, o didžiulė jų įvairovė gali pamaloninti Jūsų skonio receptorius, praplėsti Jūsų akiratį ir suteikti intelektualinį stimulą arba netgi padėti Jums pasijusti tarsi atnaujinus save ir savo gyvenimą. Jums siūlome tris naujas programų serijas - Skonio, Atradimų bei Atsinaujinimo. Savo kelionės metu galėsite mokytis užsienio kalbų padedant mūsų išskirtiniams partneriams Rosetta Stone,  palepinti savo gomurį ragaujant vynus iš įvairiausių pasaulio kampelių arba leisti sau atsipalaiduoti ir įgauti naujų jėgų vienoje iš daugybės sveikatingumo programų. Ir tai yra tik keletas iš daugiau nei 60 siūlomų programų, kurios jūsų laukia mūsų Celebrity Cruise laivuose (Siūlomos programos skiriasi priklausomai nuo laivo ir kelionės maršruto).

Skonio programų serija - tai jaudinančios maisto gaminimo sesijos, sukurtos mūsų įvairius apdovanojimus laimėjusio šefo Jacques Van Staden, skirtos pakurstyti Jūsų aistrą fantastiškam maistui. Kaip pagalbinis šefas galėsite dalyvauti vienose iš mūsų kulinarijos varžybų, sužinosite, kaip tinkama taurė atskelidžia jūsų mėgstamo vyno skonį bei išmoksite, kaip tobulai pagaminti Mojito ar kitus kokteilius. Visa tai padės jums pamaloninti savo gomurį dar niekad nepatirtais skoniais.

Atradimų programų serija - tai unikalios programos, pakurstančios Jūsų intelektualinį smalsumą bei praplečiančios akiratį naujais potyriais. Galėsite leisti prabusti savo kūrybingumui karšto stiklo šou metu, turėsite galimybę dalintis savo kelionių įspūdžiais rašydami kelionių blogą, ar išmėginti savo jėgas šokių aikštelėje kartu su mūsų išskirtiniais šokių mokytojais. Pasiruoškite patirti naujų įspūdžių ir atrasti save iš naujo.

Atsinaujinimo programų serija - tai sveikatingumo programos, padedančios atgauti jėgas ir pasijusti sveikais kaip niekada. Kiekvienas iš mūsų tai daro skirtingai, todėl nesvarbu, ar trokštate įgauti daugiau energijos, ilgaamžiškumo ar jaunatviškumo, mūsų sveikatingumo centrai kiekvienam pasiūlys tai, ko jam reikia. Pradedant saulės pasveikinimu su rytine joga ir baigiant prabangiomis spa procedūromis - visa tai sukurta tam, kad namo grįžtumėte sveikesni ir atsinaujinę.

 

Mūsų aptarnavimo tikslas - patenkinti kiekvieną Jūsų poreikį dieną ir naktį. Mūsų dėmesio centras visada esate Jūs. Tai mes vadiname ne šiaip aptarnavimu, o Celebrity style aptarnavimu, leidžiančiu Jums pasijusti žvaigžde kiekvieną minutę.

 

Dviems svečiams vidutiniškai mes turime po vieną mūsų komandos narį, prisiderinantį prie visų Jūsų poreikių. Mes skiriame ypatingą dėmesį detalėms, tuo pačiu atidžiai įsiklausydami į tai, ko mūsų svečiai iš tikrųjų nori. Taip visos mažos smulkmenos, potyriai ir svečių lepinimas sujungiama į vieną visumą, kuri sukuria įspūdį, tarsi kažkas būtų sukūręs tobulas atostogas specialiai Jums.

Jausmą, tarsi kažkas būtų ypatinga ir kitaip, kuria maži dalykai. Galbūt tai atvėsinti rankšluosčiai, su draugiška šypsena įteikiami jums grįžus iš ekskurijų krante. Arba užkrečiamas virtuvės šefo entuziazmas vedant Jums pamokas ir mokant naujų receptų bei gudrybių. O gal tai akimirka, kai dienos pabaigoje randate savo lovą paklotą būtent taip, kaip mėgstate. Visa tai parodo, kad mūsų komanda įdeda dar daugiau pastangų, kad jaustumėtės laimingi ir išskirtiniai. Visur ir visada, ar tai būtų jūsų kajutė, sveikatingumo centras, baseinas denyje ar kita ypatinga proga.

 

Maistas mūsų laivuose primena meną, sukurtą tam, kad leistų Jums paragauti visko, kas geriausia pasaulyje.

Mūsų prabangūs restoranai ir kavinės suteikia Jums daugybę ypatingų galimybių mėgautis geriausia pasaulio virtuve. Meniu, į kuriuos įeina klasikiniai ir šiuolaikiniai patiekalai, buvo sukurti mūsų įvairius apdovanojimus laimėjusio šefo Jacques Van Staden. Pradedant kasdieniškomis lauko kavinėmis bei sushi restoranėliais ir baigiant įspūdinga pagrindine valgomojo sale bei didžiule specializuotų restoranų įvairove, čia kiekvienas ras tai, kas pamalonins jo gomurį. Galėsite paragauti nepamirštamo skonio blynelių, viliojančių ledų ar latte kavos, kurią pamačius bus sunku apsispręsti, ar ją reikėtų gerti ar tik fotografuoti ir mėgautis akimis. Ir visa tai sukurta specialiai Jums.

Mūsų laivuose galite pasirinkti iš dviejų maitinimo tipų. Jeigu maisto per daug nesureikšminate, galite rinktis tradicinę alternatyvą ir valgyti kasdien tuo pačiu metu, tačiau išrankesniems mūsų klienatms mes siūlome didesnę pasirinkimo laisvę su Celebrity Select maitinimo tipu. Jį pasirinkus galite valgyti bet kada, kai tik yra atidaryta pagrindinė valgomojo salė, taigi neturite paklusti jokiems grafikams. Taip pat, jeigu pageidaujate, Jūs galite netgi internetu iš anskto prieš kurizą pateikti restoranų ir meniu rezervacijas kiekvienam jūsų kelionės vakarui.

 

Su Celebrity Cruise Jūs galite įžengti į nepamirštamą naktinį gyvenimą, patenkinantį kiekvieno skonį ir poreikius.

Mes galime Jums pasiūlyti daugybę alternatyvų, atitinkančių Jūsų nuotaiką ir energijos lygį, galinčių praskaidrinti Jūsų kelionės vakarus ir naktis. Kai kurios iš jų ramios ir pakeliančios nuotaiką, kitos - jaudinančios ir atveriančios akis, ir visa tai sukurta tam, kad kiekvienas mūsų svečias rastų tai, ko ieško.

Čia galite rasti mažų jaukių barų ir klubų, skirtų susitikti su draugais, pašokti ar tiesiog pasiklausyti gyvos muzikos. Tuo tarpu pagrindinėje scenoje nuolat demosntruojami kvapą gniaužiantys šou - akrobatų pasirodymai, spektakliai, koncertai ir kiti vaidinimai, kurie yra nuolat atnaujimami tam, kad suteiktų jums dar daugiau naujų įspūdžių. Taip pat laivuose galite mėgautis išskirtiniais barais, tokiais kaip, pavyzdžiui, Martini Bar, kurio baras yra suformuotas iš ledo kristalų, o kokteiliai maišomi greičiau ne barmeno, o mago. Iškantiems daugiau veiksmo siūlomas Quasar klubas, pulsuojantis šviesų gausa bei šiuolaikine muzika, ir sukuriantis tikrą palaimą tiek jūsų akims, tiek ir kojoms. Na, o pasiilgę lėtesnio tempo visada galite tiesiog ramiai paganyti akis dizainerių parduotuvėse.   

Plaukdami Celebrity Cruise kruizu Jūs turėsite galimybę pabėgti tolyn nuo visko, ką palikote krante, ir tiesiog pasinerti į raminantį prabangų pasaulį. Kad ir kaip apibūdintumėte idealiausią atsipalaidavimo būdą, mes galime jį Jums pasiūlyti.

Nesvarbu, ar norite ramiai praleisti valandą, ar visą popietę, bet kada galėsite pasilepinti mūsų spa centre arba nusiraminti ir atsipalaiduoti garų apgaubtoje pirtyje. Mes siūlome unikalų pažangių gydymo technologijų ir idėjų iš viso pasaulio pasirinkimą, tam, kad galėtumėte visiškai atsipalaiduoti, atsinaujinti ir pasijusti jaunesni pagal savo poreikius. Čia bent trumpam pajusite, tarsi laikas būtų sustojęs vietoje.

Tiems, kam trūksta daugiau fizinės veiklos, siūlome naujausius fitnesui skirtus įrengimus kartu su moderniais treniruokliais. Galėsite naudotis asmeninio trenerio paslaugomis arba prisijungti prie kasdieninių užsiėmimų, tokių kaip joga, aerobika ir Pilates. Prakaito išliesite tiek daug arba tiek mažai, kiek tik panorėsite, nes tempą pasirenkate būtent Jūs.

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kruizo trukmė: d.

Išvykimo uostas: La Spezia

Laivas: Costa Celebration

Maršrutas:

Kajutės kaina asmeniui nuo:

PAKLAUSIMAS

Privatumo politika