AIDA pasirūpins nerūpestingomis atostogomis be jokių papildomų išlaidų:

  • AIDA teikia FB (full board) paslaugą – pilnas maitinimas kartu su gaiviaisiais gėrimas
  • Įvairios sporto šakos ir sveikatingumo užsiėmimai
  • Vaikams ir suaugusiems skirtos pramogos
  • Vaikų priežiūra „AIDA Kids Club“ 
  • Pagrindinė laivo kalba – vokiečių
  • Arbatpinigiai
     

Kulinariniai pojūčiai
A-la-carte restoranai


Paverskite savo atostogas kulinarine kelione. Laive galėsite mėgautis pasakiška a-la-carte aukščiausios klasės vakariene gurmanų restorane „Rossini“. Tie, kurie norės paragauti sultingą jautienos kepsnį, visada laukiami „Buffalo Steak House“ restorane. Jeigu kyla noras išbandyti šviežiai virtą alų bei skaniai pavalgyti – jūs visuomet laukiami „Brauhaus“ restorane, o tie, kurie nori paragauti tolimųjų rytų patiekalus, yra laukiami „Sushi Bar“ kavinėje.

Gėrimai

Kokteiliai, gaivieji gėrimai, kava bei alus – mėgaukitės savo mėgstamiausiais gėrimais su nuolaidomis. Baro meniu Jūs galite rinktis tiek alkoholinius, tiek nealkoholinius šaltus ir karštus gėrimus (išskyrus šampano, putojančio vyno ir vyno butelius).

SPA grožio ir sveikatos  procedūros

Gausios pirties zonos su vaizdu į vandenyną ir šviesos perpildytos sveikatingumo oazės mūsų klientams suteikia dievišką aplinką, leidžiančią pasinerti į tobulą poilsį. Mūsų svečiai yra lepinami „Body & Soul“ SPA centre, atsižvelgiant į kiekvieno lankytojo norus. Čia atliemaos įvairios procedūros – Ayurveda masažai, Rasul gydymas, Karibų SPA gydymas, Terraké grožio procedūra, bei nepraleiskite progos apsilankyti suomiškoje saunoje.
SPA zonoje Jums reikia tiesiog mėgautis vandenyno vaizdu ir klausytis atpalaiduojančios muzikos pasirinktos procedūros metu. Žinoma, sąraše yra ir klasikinės sveikatingumo procedūros. Taip pat galite pasirinkti SPA paketus, kurie suteiks visapusišką sveikatingumo programą.

Sportiniai užsiėmimai

„Body & Soul“ sporto zona siūlo viską, ką galima rasti modernioje sporto salėje: pradedant kardio ir jėgos treniruokliais, baigiant „Power plate“, kurie vos per 10 minučių gali ištreniruoti 97% žmogaus raumenų. Svečiai taip pat gali mėgautis jėgų suteikiančia treniruote, pavyzdžiui aerobika, pilatesas ar zumba. Šie užsiėmimai dažniausiai yra nemokami ir be galo linksmi.
AIDA laive sporto entuziastai ras puikų užsiėmimų sąrašą. Tinklinis, mankštos, golfas dvelkiant šviežiam vandenyno vėjeliui – kiekvieno sportininko svajonė. Savo lankytojams siūlome išbandyti Pilatesą, Jogą bei vidaus dviračių sporto salę. Mūsų aukštos kvalifikacijos treneriai gali sukurti net individualų sporto planą „Powerplate“, kardio ir jėgos treniruotėms.

Pramogos

Kai ateina vakaras, AIDA savo lankytojus džiugina įspūdingais pasirodymais su žadą atimančia choreografija. Taip pat dienos metu, AIDA pasirūpina, jog tiek jauni, tiek seni svečiai nenuobodžiautų. Scenoje vyksta įvairūs akrobatiniai pasirodymai bei įspūdingi miuziklai. Mūsų „Show Ensemble“ svečiams palieka tik geriausi įspūdžiai. Taip pat linksmybės garantuotos ir Casino (tik ne AIDAcara, AIDAvita bei AIDAaura). Vakarėlių mėgėjams patiks baseino vakarėliai po atviru dangumi. 
Taip pat galite būti kruizo renginių dalis – pasirodyti „Voice of the Ocean“ bei „Who Wants to Be a Millionaire“ renginiuose. Ką beveiktumėte AIDA laive, liks Jūsų geriausiais atsiminimais. 
Kiekvieną dieną naujos vietos, net nepakuojant lagamino! Išlipus į sausumą, leidžiamasi į įvairias ekskursijas. Tai gali būti ir miesto turas, panoraminė ekskursija, ekskursija džipu Safari dykumoje, skrydis sraigtasparniu ar turas džiunglėse – AIDA visuomet pasiūlo ekskursijas.

Šeima

Vaikai kruizo metu gaus gausybę užsiėmimų, o tėvai galiausiai galės nevaržomai pabūti dviese, žinodami, kad jų vaikai yra patikimose rankose.. AIDA „Kids Club“ Jūsų vaikams 3-11 metų siūlo išbandyti lobių medžioklę, rankdarbių užsiėmimus ir begalę kitų pramoginių užsiėmimų. Paaugliams nuo 12 iki 17 metų siūlomos sporto, sveikatingumo ekskursijos, kurios užtikrins, jog šios grupės asmenys taip pat nenuobodžiautų. Įperkamos užimtumo programos puikiai tinka šeimos atostogoms.
Kruizo metu vasaros ir rudens metu vaikai nuo 3 iki 15 metų gauna nemokamą vietą tėvų kajutėje (3 ir 4 lovos).

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel.(8 682) 188 10, (8 5) 26 27 777,
el.p.: ausra@svite.lt
PAKLAUSIMAS

Privatumo politika