Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kruizai, kruizinės kelionės


Windstar Cruises

Windstar  kompanija didžiuojasi galėdama pasiūlyti prabangias kruizinių laivų keliones. Atsidūrus Windstar laivuose Jūs pasijuntate lyg devintam danguj - tarsi turėtume savo nuosavą jachtą su visai patogumais, asmeniniu virtuvės šefu, irnepriekaištingu aptarnavimu. Pojūtį sustiprina laisva aplinka (mažiau nei 300 žmonių), jokių aprangos kodų  bei galimybė aplankyti unikalius ir egzotiškus uostus

Leisdamiesi į kelionė su Windstar mėgaukitės ne tik itin aukšto lygio aptarnavimu, bet ir jaukia, šilta aplinka. Čia Jūs jausitės lyg namie, kai laivo įgulos nariai kreipsis į Jus vardu. Plaukdami Windstar kruiziniais laivais, galėsite pakilti ant kapitono tiltelio ir net stoti prie laivo vairo, vakarieniauti po žvaigždėtu dangumi. Kiekviena akimirka  praleista su Windstar bus pripildyta magiškomis akimirkomis.

Windstar kruiziniai laivai leis jums aplankyti atokiausius pasaulio kampelius, kurių nepasiekia dideli kruiziniai laivai. Jūsų keliones praturtins kruopščiai suplanuotos sausumos ekskursijos, skirtos nedidelėms žmonių grupėms.

Maršrutai:

Azija

Nauji unikalūs maršrutai, apimantys džiungles ir stulbinančias Vietnamo salas, pažintis su įspūdingiausiais Pietų Azijos miestais, kvapą gniaužiantys kraštovaizdžiai.

http://www.windstarcruises.com/pageImages/Asia/Thumb_Asia.jpg

Arabija

Sekite Arabijos Lawrence‘o, Kleopatros ir Mozės pėdomis, neaplenkdami Egipto stebuklų, Omano fiordų ir Dubajaus žavesio.

http://www.windstarcruises.com/pageImages/Asia/Thumb_Asia_WondersArabia.jpg

Graikų salos, Turkija ir Juodoji Jūra

Graikijos salos, garsėjančiomis mitinėmis dievybėmis, antikos laikų palikimu ir romantiška aplinka; svaiginantis gamtos ir egzotinių prieskonių aromatas iš Stambulo Grand Bazaar;  krikštolo skaidrumo vandens pakrantės, legendiniai Artimųjų Rytų uostai.

http://www.windstarcruises.com/pageImages/Destinations/Greece_Turkey/Greece_ProductThumb_3_All.jpg

Italija

Windstar kruizai aplink Italiją garsėja kaip vieni iš geriausių. Jūs aplankysite  CapriPorto-Vechhio, Portofino ir Amalfi pakrantes.

http://www.windstarcruises.com/pageImages/Destinations/Italy/Italy_ProductThumb_4_All.jpg

Viduržemio jūra

Gyvasis Europos muziejus – gamtos ir žmogaus sutvertų kūrinių koliažas.Windstar leis Jums pasinerti į romantišką atmosferą, kurią perteiks Italijos, Prancūzijos, Ispanijos ir Portugalijos pakrančių lankymas.

http://www.windstarcruises.com/pageImages/Destinations/Med/Med_ProductThumb_5_All.jpg

Šiaurės Europa

Norvegijos,Danijos ir Švedijos vikingų palikimas: Skandinavijos šalių dvasią atskleisite apsilankę viduramžių pilyse, dar IX a. statytuose laivuose ir šiuolaikio meno galerijose. Pojūčius sustiprins šiaurės pašvaistės ir saulės stebėjimas vidurnaktį bei stulbinantis gamtos grožis.

http://www.windstarcruises.com/pageImages/Destinations/Baltics/Baltic_ProductThumb_4_All.jpg

Karibai

Lengvas Pietų Karibų brizas, pasakiškos  Barbados, St. Martin ir St. Kitts salų pakrantės, paslaptingas povandeninis pasaulis, gurmaniškas maistas ...  

http://www.windstarcruises.com/pageImages/Destinations/Caribbean/Caribbean_ProductThumb_4_All.jpg
Kosta Rika
Neperžengiami atogrąžų miškai, kuriuose slepiasi turinga floros ir faunos pasaulis, įspūdingi kriokliai, nepaliesti paplūdimiai... Ir visa tai savyje slepia egzotiškoji Kosta Rika.
http://www.windstarcruises.com/pageImages/Destinations/Thumb_Destinations_CostaRica.jpg

Taitis (Tahiti)

Grakštūs, ekstravagantiški Windstar kruiziniai laivai atskleis Jus Prancūzijos Polinezijos žavesį. Jūs turėsite unikalią galimybę aplankyti legendines salas, atskleisti  atogrąžų miškų grožį, susipažinti su nepakartojama Polinezijos šalių kultūra, nardyti krikštolo skaidrumo vandenyje, paplaukioti kartu su rajomis, išvysti milžiniškus banginius.

http://www.windstarcruises.com/pageImages/Destinations/Thumb_Destinations_Tahiti.jpg

Transatlantiniai kruizai

Windstar transatlantiniai reisai siūlo jums unikalią galimybę atsipalaiduoti, pabėgti nuo kasdienių rūpesčių ir mėgautis tikrąja buriavimo atviroje jūroje laisve prabangiose jachtose. Galėsite palepinti save atpalaiduojančiu masažu bei  mėgautis gurmaniška vakariene.

http://www.windstarcruises.com/pageImages/Destinations/Thumb_Destinations_TransAtlantic.jpg

Apdovanojimai:

http://www.windstarcruises.com/pageImages/awards/114037D-AwardsAccolades-LP2.png

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMAS

Privatumo politika