Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt

Kruizinis laivas Regal Princess

Kviečiame leistis į nepamirštamą kelionę Regal Princess kruiziniu laivu kartu su Jūsų artimaisiais.

Kruizų kompanija Princess pristato naujausią kruizinį laivą pasaulyje - Regal Princess, kuris išplaukia į savo pirmąją kelionę gegužę 2014. 

Regal Princess laineris ne tik perėmė geriausius Royal Princess ypatumus, bet ir kiekvieną iš jų patobulino taip, kad pagerintų laivo atmosferą. Įspūdingo dydžio atriumui įrengti panaudotos aukštos kokybės medžiagos, pastelinės spalvos ir rafinuoti dekoro elementai. Ši erdvė suplanuota taip, kad keleiviai galėtų laisvai ir nevaržomai judėti, panorus prisėsti ir pasigrožėti architektūriniu šedevru.

Jus pakerės stiklinis panoraminis takas, kyšantis 8 metrus už laivo ribų ir esantis 40 metrų aukštyje. Nuo šio tako Jūs galėsite grožėtis panoraminiais vaizdais bei pasijusti tarsi vaikščiodami jūra.

Regal Princess laive rasite vieną populiariausių pramogų - kiną teatrą po atviru dangumi. Naktinius sensus laive praturtina ne tik muzikiniai vakarai, bet ir nauji fontanų ir šviesų pasirodymais.

 

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kruizo trukmė: d.

Išvykimo uostas: La Spezia

Laivas: Costa Celebration

Maršrutas:

Kajutės kaina asmeniui nuo:

PAKLAUSIMAS

Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS