Holland America Line

 

 

Jau daugiau nei 137 metų, "Holland America Line" yra laikoma viena pirmaujančių premium klasės kruizų kompanijų, kuri siūlo unikalius kruizų maršrutus po visą pasaulį. Jeigu Jūs ieškote erdvės ir komfortabilaus poilsio, aukščiausio lygio aptarnavimo, išskirtinės virtuvės, didelio pramogų pasirinkimo ir unikalių kelionių maršrutų, "Holland America Line" yra būtent tai, ko Jums reikia.

Šiandien "Holland America Line" turi 15 elegantiškų vidutinio dydžio laivų bei siūlo daugiau nei 500 reisų per metus. Su "Holland America Line" Jūs turite galimybę apsilankyti visus septynis žemynus. Kruizai apima tiek populiarius, tiek atokesnius, mažiau žinomus uostus Karibuose, Bermuduose, Aliaskoje, Europoje, Meksikoje, Pietų bei Lotynų Amerikoje, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje ir Azijoje. Kompanija organizuoja unikalias keliones laivu po Amazonę, Antarktidą ir didžiuosius kruizus . Keliaudami su "Holland America Line" Jūs patirsite naujų įspūdžių ne tik išllipę į krantą, bet ir pačiame laive: kruiziniame laive Jūs galėsite išvysti meistrišką virtuvės šefo pasirodymą, apsilankyti Skaitmeniniame seminare.
 
"Holland America Line" yra viena iš premium klasės kruizų kompanijų. Ji yra pelniusi prestižinį Five Star Diamond Award apdovanojimą, kurį jai suteikė American Academy of Hospitality Sciences – pasaulinė organizacija, teikianti apdovanojimus už meistriškumą paslaugų srityje dirbančioms kompanijoms.

"Holland America Line" siekia užtikrinti aukščiausio lygio aptarnavimą kruizo metu ir rūpinasi kiekvienu laivo svečiu visos kelionės metu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kruizo trukmė: d.

Išvykimo uostas: Amsterdamas

Laivas: ms Koningsdam

Maršrutas:

Kajutės kaina asmeniui nuo:

PAKLAUSIMAS

Privatumo politika