Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Keltai, keltų bilietai, kainos, tvarkaraščiai - Tallink, Stena Line, DFDS Seaways


Teminiai kruizai į Stokholmą


 

SPECIALŪS KRUIZAI UŽ SPECIALIĄ KAINĄ

Pasinaudokite galimybe ir įsigykite specialius kruizus už specialią kainą. Rezervuokite savo kelionę jūra ir mėgaukitės plačia poilsiui skirta programa bei ypatingomis veiklomis laive ir Stokholme dar palankesnėmis sąlygomis!

Motinos dienos kruizas 05-13
Mamytes ir mažuosius keliautojus kviečiame laivu Isabelle vykti į jau gražia tradicija tapusią kruizinę kelionę, skirtą Motinos dienai. Mes pasirūpinsime tiek specialiai šeimoms parengta poilsio ir pramogų programa, tiek ir tuo, kad kelionė su mažaisiais taptų kievienam įspūdingu nuotykiu. Žaidimai ir žaislai, dainos ir šokiai, vaikų juokas ir saldūs bučiniai. Ir visa tai gegužės mėnesį gražiausios šventės metu – Motinos dienos kruize.

Dviračių kruizas 05-18
Jau trečius metus bendradarbiaujant su ekspertais iš Gandrs laive ir Stokholme mėgausimės sportišku, sveiku ir kvapą gniaužiančiu laisvalaikiu dviračiais. Jeigu ir Jūs norite prisijungti prie linksmos, kupinos įdomių ir nepaprastų veiklų dviračiais, kelionės jūra, tuomet dviračių kruizas laivu Romantika skirtas būtent Jums. Vykite į dviračių kruizą, o dviratį su savimi pasiimkite nemokamai.

Bėgimo kruizas 06-15
Jums patinka dalyvauti įvairiuose maratonuose ir varžybose, mėgstate bėgioti miškais ir takais bei sportišką gyvenimo būdą. Vykite į Bėgimui skirtą kruizą ir susitikite su savo bendraminčiais laive Romantika. Bėgimo kruizo metu ypatinga programa organizuojant specialias veiklas bėgimo mėgėjams. Renginys organizuojamas bendradarbiaujant su bėgimo lenktynių Stirnu buks organizatoriais.

Kajutės klasė Kaina už kajutę, €
C nuo 131.00
B2 nuo 133.00
B nuo 148.00
A nuo 199.00
De Luxe nuo 469.00
Junior Suite nuo 551.00
Suite nuo 636.00
Kajutės klasė Kaina už kajutę, €
B nuo 111.00
A nuo 149.00
De Luxe nuo 328.00
Suite nuo 435.00
Kajutės klasė Kaina už kajutę, €
B nuo 129.00
A nuo 174.00
De Luxe nuo 389.00
Suite nuo 515.00

Į kainą įskaičiuota:
• Kruizinė kelionė Ryga-Stokholmas-Ryga.
• Pasirinktos  klasės kajutė arba viena vieta pasirinktos klasės kajutėje.
• Kelionės mokesčiai.
• Nepakartojama poilsinė ir pramoginė programa laive. Pramoginė ir poilsinė programa laive. Kviečiame šokti grojant gyvai šokių, prisijunkite prie žaidimų ir viktorinų, nepraleiskite progos laimėti nuostabias dovanas ir Tallink kelioninius dovanų kuponus. Būtinai pasimėgaukite ir grandiozinine šou programa!
• De Luxe, Junior Suite ir Suite klasės kajutėse – putojantis vynas, gaivieji gėrimai ir viasiai kajutėse, taip pat specialūs pusryčiai à la carte restorane, į abi puses kiekvienam keleiviui.

Taisyklės:
• Motinos dienos kruize vienoje kajutėje privaloma, kad būtų bent vienas vaikas.
• Bilietų skaičius ribotas atsižvelgiant į kajučių kategoriją ir kainą. Norėdami gauti bilietus už naudingą kainą, rekomenduojame įsigyti bilietus iš anksto.

Kajutės:
• B klasių kajutės be lango. A, De Luxe, Junior Suite ir Suite klasės kajutės su langu.
• B ir A klasių kajutės yra dvivietės ir keturvietės. B ir A klasės kajutės yra išdėstytos dviejuose aukštuose. De Luxe, Junior Suite ir Suite klasių kajutės yra dvivietės. Žiūrėti Isabelle kajutes.

Nuolaidos bilietams:
• Perkant visą kajutę, vienam vaikui iki 11 metų kelionė nemokamai; be atskiros miegamosios vietos. 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt
PAKLAUSIMAS

Užpildę lentelę gausite tikslią informaciją apie kelto bilietų kainas.
Neradę atsakymo prašome pasitikrinti savo pašto šiukšliadėžės (spam, junk) aplankus!

Į abi puses   Į vieną pusę

Pažymėtus raudonai užpildyti būtina

Paklausimai peržiūrimi ir atsakomi darbo dienomis (I - V, 8 - 17 val.)


Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS