Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Keltai, keltų bilietai, kainos, tvarkaraščiai - Tallink, Stena Line, DFDS Seaways


Tallink SUPERSALE kruizas


 

Sausio ir Vasario mėnesiais mėgaukitės Super Sale - didžiausiu išpardavimu Baltijos jūroje. Keliauti apsimoka – į Stokholmą laivais Isabelle ir Romantika už Super Sale kainą nuo 20 €. Pirkite pelningiau – laivų parduotuvėse nuolaidos prekėms iki 50%, taip pat nuolaidos populiariausiose Stokholmo prekybos centruose - Skandinavijos prekybos centre ir Stokholmo Quality Outlet. Polsiauk naudingiau – Vasarį apsilankykite Junibacken su 30% nuolaida, 14 muziejų Stokholme - nemokamai, pasivaikščiokite po miestą ir mėgaukitės žiemos džiaugsmais Švedijoje.

Super Sale – geriausias būdas mėgautis poilsiu ir apsipirkinėjimo džiaugsmu!

SUPERSALE KRUIZAS
Kajutės klasė Kaina už 1 vietą
kajutėje,  €
Kaina už kajutę,  €
C nuo 20.00 nuo 80.00
B nuo 20.00 nuo 80.00
A nuo 22.50 nuo 90.00
De Luxe nuo 49.25 nuo 197.00
Junior Suite nuo 56.75 nuo 227.00
Suite nuo 65.25 nuo 261.00

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• Kruizinė kelionė Ryga-Stokholmas-Ryga. 
• Pasirinktos klasės kajutė arba viena vieta kajutėje.
• Kelionės mokesčiai.
• Nepakartojama poilsinė ir pramoginė programa laive. Pramoginė ir poilsinė programa laive. Kviečiame šokti grojant gyvai šokių ar disko muzikai su mūsų DJ. Dainuokite karaoke, prisijunkite prie nepraleiskite progos laimėti nuostabias dovanas ir Tallink kelioninius dovanų kuponus. Būtinai pasimėgaukite ir grandiozinine naktine šou programa!
• De Luxe, Junior Suite ir Suite klasių kajutėse – putojantis vynas, gaivieji gėrimai ir vaisiai kajutėje, taip pat į abi puses kiekvienam keleiviui specialūs pusryčiai à la carte restorane.

Taisyklės:
• Bilietų skaičius ribotas atsižvelgiant į kajučių kategoriją ir kainą. Norėdami gauti bilietus už naudingą kainą, rekomenduojame įsigyti bilietus iš anksto.

Kajutės:
• B ir C klasių kajutės be lango. A klasės kajutės su langu.
• A, B ir C klasių kajutės dvivietės ir keturvietės. 
Žiūrėti kajutes Isabelle laive
Žiūrėti kajutes Romantika laive

Nuolaidos kelionių bilietams:
• Perkant visą kajutę, vienam vaikui iki 11 metų kelionė nemokamai; be atskiros miegamosios vietos.

 

Jūsų kruizinės programos pavyzdys 

1 diena
• 17:30 val. išvykstame iš Rygos keleivių uosto.
• Pramoginė ir poilsinė programa laive – apsipirkinėjimas laive, gaivieji gėrimai baruose ir įdomi programa iki paryčių.

2 diena
• Iš ryto kviečiame prie turtingo ir sotaus pusryčių stalo švediško stalo restorane atba specialių pusryčių à la carte restorane.
• 10:30 val. laivas atplaukia į Stokholmą.
• Diena Stokholme. Stokholmas – 14 salų miestas, kurį skalauja įvairiaspalviai vandens baseinų labirintai.Susipažinkite su Švedijos sostine kartu su gidu,aplankykite muziejus arba pasivaikščiokite po miestą.
• 17:00 val. išvykstame iš Stokholmo.
• Po nuotykių pilnos dienos kviečiame Jus atsipalaiduoti saunos centre ir pasimėgauti vakariene laivo restoranuose. Pasinaudokite galimybe apsipirkti mūsų laivuose už labai patrauklias kainas.
• Vakaro pramoginė ir poislinė programa tęsiasi. Prisijunkite prie loterijų ir laimėkite nuostabias dovanas ir Tallink kelioninius dovanų kuponus. Mėgaukitės gyva ir disko muzika, karaoke ir šou programa.

3 diena
• Iš ryto kviečiame gardžių pusryčių švediško stalo restorane arba specialių pusryčių à la carte restorane.
• 11:00 val. sugrįžtame į Rygą.

Visur nurodyti vietiniai laikai.

Sąlygos:

  • Pasiūlymas galioja tik kruizinei kelionei, negalioja kelionėms į vieną pusę.
  • Pasiūlymas negalioja anksčiau darytoms rezervacijoms. Rezervuojant kelionę apmokėjimas vykdomas iš karto.
  • Pinigai negrąžinami.
  • Atskiro miegamos vietos neparduodamos.

Bilietų skaičius ribotas

APSIPIRKINĖJIMAS STOKHOLME

Skandinavijos dizainas yra įgijęs pasaulinę šlovę ir pačiame Stokholme galima įvertinti jo įvairovę ir funkcionalumą. Kiekvieną dieną Stokholme yra atviri prekybos centrai, parduotuvės, taip pat žiemos metu veikia specialūs šventiniai turgeliai, kuriuose galima įsigyti tiek gana aukštos kokybės prekių už prieinamą kainą, tiek unikalių ir išskirtinių dizaino gaminių. Stokholme atkreipkite dėmesį ir į vietas, kur matomi užrašai REA ir SALE, – ten Jūs apsipirksite pigiausiai. Sezono prekių didysis išpardavimas Stokholme vyks. Žemiaus nurodyta informacija apie populiariausius apsipirkinėjimo centrus ir parduotuves, taip pat susipažinkite su lankytojų atsliepimais ir sudarytu geriausių parduotuvių Stokholme sąrašu čia.

 

DROTTNINGGATAN

Jaunimo populiariausi prekybos centrai, kuriuos atrasite didžiausiame Stokholmo pėsčiųjų gatvėje Drottninggatan. Čia rasite įvairias drabužių ir batų parduotuves, taip pat parduotuves, kuriose galima įsigyti naujausias Skandinavijos dizaino prekes, drabužius, aksesuarus ir tekstilės prekes.

SÖDERMALM 

Šiame Stokholmo rajone rasite stilingiausias parduotuves, kurios siūlo naujausias ir drąsias mados tendencijas. Čia Jūs atrasite tiek naujus drabužių modelius, kuriuos galėsite atrasti mados žurnaluose, tiek visai nematytas kolekcijas.

ÖSTERMALM 

Östermalm yra išskirtinis apsipirkinėjimo rajonas Stokholme. Čia rasite žymių Skandinavijos dizainerių darbus.

Östermalmpieejam rasite įvairius antikvariatus ir meno galerijas.

H&M

H&M (Hennes & Mauritz) vienas iš žymiausių mados namų pasaulyje. H&M koncepcija bendradarbiauti su žymiausiais mados dizaineriais ir demokratiškomis kainomis pasiūlyti drabužius ir aksesuarus, tiek kiekvienai dienai, tiek šventei.

NK

NK (Nordiska Kompaniet) viena nuo žymiausių parduotuvių Stokholme. Šiandien parduotuvė siūlo įvairių ženklų prekes - tiek švedų, tiek tarptautinių dizainerių dizainerių produktus. Kultūros ir geros literatūros mėgėjai įvertins knygyno pasiūlymus.

Adresas: Hamngatan 18-20

ÅHLÉNS

Parduotuvės pirmame aukšte rasite kosmetiką, knygas, tekstilės prekes ir drabužių parduotuves. Atrame aukšte rasite Spa ir kavines, kur po apsipirkinėjimo galėsite ramiai pailsėti. Maisto ir ūkio prekių parduotuvę rasite parduotuvės rūsyje. 

PUB

Anksčiau Paul U. Bergström, kur Greta Garbo dirbo kaip modelis, dabar tapo prekybos centru sešiuose aukštuose. 

STUREGALLERIAN

Sturegallerian jaukus didelių ir mažių parduotuvių kompleksas. Šalia Sturegallerian rasite žymius prekių ženklus kaip Gucci, Hugo Boss, Luis Vuitton ir Versace.

BIBLIOTEKSGATAN

Biblioteksgatan populiariausia apsipirkinėjimo gatvė Stokholme ir tiktai galima sulyginti su žymiąja Niujorko 5 alėja. Čia siūlomi išskirtiniai drabužiai, papuošalai ir aksesuarai. 

GALLERIAN

Pirmasis prekybos centras Stokholme, kuris po atnaujinimo atgavo antrą kvėpavimą. Apsipirkinėjimo centro dviejuose aukštuose įrengta 60 įvairių parduotuvių, restoranų ir kavinių. 

DESIGNTORGET

Įrengtas Kulturhuset pirmame aukšte, DesignTorget siūlo jaunų ir talentingų Skandinavijos dizainerių darbus, kurie sėkmingai tęsia Skandinavijos dizaino tradicijas.

PUCKELN

Galerijų ir meno centras. Meno galerija ir menininkų seminarai siūlo modernius, tradicinius meno dirbinius. 

SOFO 

SoFo rasite Stokholmo pietiniame rajone - Folkungatan. Parduotuvės, restoranai ir kavinės randasi tarp Folkungatan, Götgatan, Renstiernasgatan ir Skånegatan. Bondegatan žymi įdomiomis prekėmis, kurias siūlo Tjallamalla, Fifth Avenue Shoe Repair, Cocktail de Luxe ir naudotų prekių Lisa Larsson parduotuvės. 

 

STOCKHOLM QUALITY OUTLET BARKARBY 

Didžiausias outlet Skandinavijoje. Daugiau kaip 60 parduotuvių su  100 prekių ženklų: drabužių, sporto ir interjero prekės. Kainos čia yra 30-60% žemesnės nei Stokholmo centre. 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 27 777, mob. (8 684) 30200
el.p.: sarune@svite.lt, ramune@svite.lt
PAKLAUSIMAS

Užpildę lentelę gausite tikslią informaciją apie kelto bilietų kainas.
Neradę atsakymo prašome pasitikrinti savo pašto šiukšliadėžės (spam, junk) aplankus!

Į abi puses   Į vieną pusę

Pažymėtus raudonai užpildyti būtina

Paklausimai peržiūrimi ir atsakomi darbo dienomis (I - V, 8 - 17 val.)


Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS