Tallink specialios datos

Specialios datos 2019 metais!

SPEC KAINA IKI 01.13.

ŠV. VALENTINO DIENA LAIVE
02.13.–14.

Švęsk Šv. Valentino dieną romantiškame kruize į Stokholmą laivuose Isabelle ir Romantika. Palepink savo sielos draugą, pasirūpink staigmena kajutėje, mėgaukitės vakariene, viename iš laive esančių restoranų, pakvieskite šokiui pasirodymų salėje, dainuokite mėgstamą karaoke dainą scenoje, gaukite laukiamą dovaną iš laive esančios parduotuvės. Stokholme skirkite laiką vienas kitam – smagiai pasivaikščiokite senamiesčiu, mėgaudamiesi kartu praleistu laiku.


KRUIZAS ŠVĘSKIME LAISVĘ
02.15.

Laive Romantika jau antrą kartą organizuojamas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo kruizas. Vasario 16-oji yra speciali diena lietuviams. 1918m. buvo pasirašytas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo aktas. Mes kviečiame jus švęsti laisvę kitaip – švęskite su mumis laive Romantika. Keliauk maršrutu Ryga–Stokholmas–Ryga, šok pagal lietuvių tautiškas dainas kartu su folkloro ansambliu Siaudela, karaoke scenoje dainuok lietuviškas dainas, dalyvauk dirbtuvėlėse, kur galėsi pinti lietuviškas juostas, susipažinti su tautodaile. Pasimėgauk gardžiais patiekalais restoranuose, stebėk gražiausius Baltijos jūros vaizdus ir smagiai praleisk dieną karališkame Stokholme. Pasiimk šeimą draugus ir leiskis į nuostabią kelionę jūra!


SPEC KAINA IKI 01.13.

KRUIZAS SU PASIVAIKŠČIOJIMU STOKHOLME
23.02.

Ar kada nors buvai žiemiško Stokholmo pakraštyje? Ar grožėjaisi užšalusiomis įlankomis ir snieguotu dugnu? Žiemą kraštovaizdis ypač gražus, ir tai yra būtent tai, ką šiuo metu pamatysime. Šis pasiūlymas yra skirtas tau, jei nori aktyviai pasivaikščioti. Kartu su Hiking in Latvia komanda išeisime nuo gatvių, toli nuo centro, toli nuo šurmulio ir triukšmo. Mėgaukis žiema, pasiimk šiltos arbatos termosą ir pasiruošk prisiminti savo vaikystę - kartu leisimės nuo kalniukų. Renginys bendradarbiaujant su HIKING IN LATVIA.
Pirk už specialią kainą iki 01.13. Speciali kaina galioja, jei užsakai su žygiu po Stokholmą.


SPEC KAINA IKI 01.13.

KOVO 8 KRUIZAS
03.07.,08.

Švęsk Tarptautinę moterų dieną nuostabiame kruize į Stokholmą. Nustebink savo mamą, seserį ar kitą svarbią moterį su nuostabia kelione jūra. Palepink savo mylimą moterį, pasirūpink staigmena kajutėje, mėgaukitės vakariene viename iš laive esančių restoranų, pakvieskite šokiui šokių salėje. Stokholme mėgaukitės kartu praleistu laiku.
Pirk už specialią kainą iki 01.13.


SILENT DISCO
03.08.

Neįprastas įvykis Silent Disco laive Isabelle. Trys DJ iš Latvijos tuo pačiu metu šokių aikštelėje gros trimis skirtingais žanrais - 70-ųjų, 90-ųjų šokių klasika, hitus iš TOP-40 ir latvišką šokių muziką. Tai bus garsiausias tylusis vakarėlis Baltijos jūroje!


MOKYKLINĖS ATOSTOGOS LAIVE
2019.02.18.–22.

Geriausios atostogos prasideda su 40 LAIMINGŲ MOKYKLINIŲ VALANDŲ, džiaugsmas jūroje ir Stokholme. Gauk energijos, jėgos ir įkvėpimo tęsti studijas, šypsokis ir linksminkis mūsų laivuose Isabelle ir Romantika. Džiaukis, daryk asmenukes, šok iki nukritimo, dainuok mėgstamiausias karaoke dainas ir parduotuvėje išsirink mėgstamiausius saldainius. Mūsų mažieji keleiviai galės dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse ir spektaklių moksliniuose eksperimentuose. Tai bus linksma, informatyvu ir įdomu. Karališkame Stokholme tavęs lauks nuotykiai ir ryškios kelionių emocijos. Nepamiršk pasakyti savo draugams - kartu visada smagiau.


ŠOKIŲ KRUIZAS
03.09.

Laive Romantika antrą kartą organizuojamas Lietuvos šokių kruizas. Nesvarbu ar esate šokėjas ir šokate su kolektyvu ar tiesiog mylite šokį – leiskitės į nuostabią kelionę jūra, kurioje patirsime galybę nuotykių, šoksime iki paryčių, save parodysime bei į kitus pažiūrėsime. Praleisime nuostabią dieną Stokholme ir pažinsime kerinčią Švedijos sostinę.


FOTO ORIENTACINIS KRUIZAS SU TIME RUN
03.22.

Pradėk kelionę ir dalyvauk orientaciniame foto kruize laive Isabelle ir Stokholme. Konkurso metu sužinok daug informacijos apie laivą ir ištirk Stokholmą kitokiu požiūriu. Siūlomos užduotys leis tau pajusti jaudulį viso kruizo metu. Sukurk saulėlydžio ar vakarėlio portretą, surask nematomą, bet žinomą. Konkurencijos dvasia, išradingumas ir komandinis žaidimas - kartu leiskimės į nuotykius. Užregistruok savo komandą renginio organizatoriams.


SPEC KAINA IKI 01.13.

SENJORŲ KRUIZAS
04.07.

Atrask jūros kelionių magiją ir leiskis į Senjorų kruizą. Mėgaukis šokiais, muzika, karaoke ir patraukliais šou pasirodymais. Värtahamnen uoste Tavęs lauks patogus autobusas, kuris į vieną iš žymiausių pasaulyje baroko muziejų - Skokloster pilį. Kelionė atneš daug džiaugsmo ir gražių prisiminimų - naujų draugų ir pokalbių. Pirk kruizą už ypatingą kainą iki 01.13. Į kainą įskaičiuoti pusryčiai švediško stalo restorane.


SILENT DISCO
04.19.

Neįprastas įvykis Silent Disco laive Isabelle. Trys DJ iš Latvijos tuo pačiu metu šokių aikštelėje gros trimis skirtingais žanrais - 70-ųjų, 90-ųjų šokių klasika, hitus iš TOP-40 ir latvišką šokių muziką. Tai bus garsiausias tylusis vakarėlis Baltijos jūroje!


VELYKINIAI KRUIZAI
04.19.–04.22.

Per Velykas pasimėgauk nuostabia kelione į Stokholmą su puikia šventine ir pramogine programa Baltijos jūroje. Pasiimk savo margintus Velykinius margučius su savimi ir dalyvauk margučių mūšiuose su kitais keliautojais. Laivuose esančiose parduotuvėse pirk produktus su Velykų tema bei karaoke atlik savo mėgstamą atostogų dainą. Mažiausieji keliautojai galės mėgautis įdomiais žaidimais, taip pat šėlti vaikų žaidimų kambaryje. Velykos laivuose Isabelle ir Romantika.


SPEC KAINA IKI 01.13.

MAMOS DIENOS KRUIZAS
05.11.

Mes kviečiame jus leistis į kruizą Mamos dienos garbei, kuris tapo nuostabia tradicija. Mėgaukis ypatinga pramogų programa visai šeimai. Tai bus puikus nuotykis visiems. Kiekvienas galės dirbti įvairiose kūrybinėse dirbtuvėse, mėgautis muzikos sveikinimais bei mėgautis maloniomis staigmenomis. Žaidimai, dainos, šokiai, vaikų juokas! Visa tai - gražiausią gegužės dieną, kruizo metu, laive.
Pirk už specialią kainą iki 01.13.


SPEC KAINA IKI 01.13.

DRAUGIŲ KRUIZAS
05.24.

Pamalonink save ir savo draugus - leiskis į bendrą kelionę su puikia poilsio ir pramogų programa. Nuoširdūs ir atviri pokalbiai, vakarėlis iki ryto, ryškūs šou pasirodymai, apsipirkimas laive ir Stokholme. Skamba puikiai? Žinoma, draugių kruizas yra geriausias nuotykis vasaros pradžioje. Pirk už specialią kainą iki 01.13.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt
PAKLAUSIMAS

Užpildę lentelę gausite tikslią informaciją apie kelto bilietų kainas.
Neradę atsakymo prašome pasitikrinti savo pašto šiukšliadėžės (spam, junk) aplankus!

Į abi puses   Į vieną pusę

Pažymėtus raudonai užpildyti būtina

Paklausimai peržiūrimi ir atsakomi darbo dienomis (I - V, 8 - 17 val.)


Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS