Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Keltai, keltų bilietai, kainos, tvarkaraščiai - Tallink, Stena Line, DFDS Seaways


Keltas Silja Europa

SVEKI ATVYKĘ Į ATNAUJINTĄ LAIVĄ SILJA EUROPA!

Renovuotas laivas Silja Europa, kursuojantis maršrutu Talinas–Helsinkis, kiekvienam siūko neribotas pramogų galimybes. Silja Europa pastatytas 1993 m. Vokietijoje, ir pagal kajučių skaičių tai yra vienas didžiausių ro-ro tipo keltų pasaulyje, kurio ilgis siekia 202 metrus, plotis – 33 metrai, o telpa daugiau kaip 3000 keleivių.
Kelte yra 6 įvairių kajučių klasės, 5 restoranai, 2 barai ir naktiniai klubai, grožio salonas, sauna ir 4 parduotuvės, taip pat šeimoms ir vaikams skirtas specialus vaikų žaidimų kambarys. Keliaukite su Silja Europa ir mėgaukitės pasakišku poilsiu Baltijos jūroje!

MAISTAS IR GĖRIMAI
Kelte rasite 5 restoranus, 2 barus ir naktinius klubus.
Daugiau apie restoranų pasiūlymus čia »
 
APSIPIRKINĖJIMAS
Tax Free Superstore geriausi pasiūlymai Baltijos jūroje, kosmetikos, dovanų, žaislų ir elektronikos parduotuvės.
Daugiau apie parduotuves kelte čia »
 
VAIKŲ ŽAIDIMŲ KAMBARYS KIDZ CLUB
VAIKŲ ŽAIDIMŲ KAMBARYS KIDZ CLUB Vaikų žaidimų kambaryje Kidz Club jaunieji keliautojai atras linksmas ir įdomias pramogas – vaikai gali pasinerti į burbulų jūrą, žaisti su žaislais, piešti, ir susipažinti su naujais draugais.
Vaikų žaidimų kambarys yra 7 denyje.
 
Poilsis ir Spa
Saunos centras su vaizdu į jūrą, grožio salonas, kirpykla.
Daugiau apie saunos centrą čia »

Kajutės

EXECUTIVE SUITE KLASĖS KAJUTĖ
Plati liukso klasės kajutė (43–46 ь²) su langu skirta 1–2 asmenims. Kajutė yra priekinėje laivo dalies sekcijoje. Joje yra miegamasis su dvigule lova, atskiras kambarys su sofa ir foteliais, sauna, TV, mini baru, drabužių spinta, tualetu ir dušu. Į kelionės kainą įeina ir specialūs pusryčiai restorane (taikoma reisams su nakvyne), putojantis vynas, gaivieji gėrimai ir vaisiai kajutėje.
Kajutės yra 11 denyje.
 
DE LUXE KLASĖS KAJUTĖ
Kajutė su vaizdu į jūrą 1 - 2 asmenims. Kajutėje yra dvigulė lova (lovą galima atskirti), TV, min baras, drabužių kambarys, tualetas, dušas ir plaukų fenas. Į kelionės kainą įskaičiuoti specialūs pusryčiai restorane (vakarinuose reisuose), putojantis vynas ir gaivieji gėrimai kajutėje.
Kajutės yra 11 denyje.
 
ŠEIMOS KAJUTĖ
Kajutė su langu 5 - 6 asmenims. Kajutę galima rezervuoti tik šeimai su vaikais, kur yra mažiausiai du suaugę ir nuo 2 iki 4 bērni vaikų. Kajutėje yra TV, drabužių spinta, tualetas, dušas ir plaukų fenas.
Kajutės yra 5 denyje.
 
A KLASĖS KAJUTĖ
Kajutė su langu 1 - 4 asmenims. Kajutėje 2 asmenims yra dvi lovos. Kajutėje 4 asmenims yra apatinės ir dvi apatinės lovos. Kajutėje yra TV, drabužiū spinta, tualetas, dušas ir plaukų fenas.
Kajutės yra 5, 9 ir 10 denyje.
 
B KLASĖS KAJUTĖ
Kajutė be lango 3 - 4 asmeniui. Kajutėje 4 asmenims yra apatinės ir dvi apatinės lovos. Kajutėje yra TV, drabužiū spinta, tualetas, dušas ir plaukų fenas.
Kajutės yra 5, 9, 10 ir 11 denyje.
 
B2 KLASĖS KAJUTĖ
Kajutė be lango 1 - 2 asmenims. Kajutėje yra dvi lovos. Kajutėje yra drabužių spinta, tualetas, dušas ir plaukų fenas.
Kajutės yra 5, 9, 10 ir 11 denyje.
 
C KLASĖS KAJUTĖ
Kajutė be lango 1-4 asmenims. Kajutėtėje yra dvi apatinės ir dvi viršutinės lovos. Kajutėje yra drabužių spinta, tualetas ir dušas.
Kajutės yra 2 denyje.
 
EXECUTIVE SUITE KLASĖS KAJUTĖ
• Kajutė asmenims su judėjimo negalia (A arba B klasės kajutėje) A klasės kajutė su langu 1 - 4 asmenims. B klasės kajutė be lango 1 – 4 asmenims. Kajutė skirta keleiviams turintiems judėjimo negalią. Kajutės yra 5 denyje.
• Kajutės alergiškiems asmenims (A arba B klasės kajutėje) A klasės kajutė su langu 1 - 4 asmenims; B klasės kajutė be lango 1 – 4 asmenims. Kajutėje naudojami alergijos nesukeliančios medžiagos. Kajutės yra 5 denyje.
• Kajutės keleiviams su naminiais gyvūnais (A, B arba C klasės kajutėje) A klasės kajutė su langu 1 - 4 asmenims; B ir C klasės kajutė be lango 1 – 4 asmenims. Kajutė skirta keleiviams keliaujantiems su naminiais gyvūnais. Kajutės yra 5 denyje.
 
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMAS

Užpildę lentelę gausite tikslią informaciją apie kelto bilietų kainas.
Neradę atsakymo prašome pasitikrinti savo pašto šiukšliadėžės (spam, junk) aplankus!

Į abi puses   Į vieną pusę

Pažymėtus raudonai užpildyti būtina

Paklausimai peržiūrimi ir atsakomi darbo dienomis (I - V, 8 - 17 val.)


Privatumo politika