Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Keltai, keltų bilietai, kainos, tvarkaraščiai - Tallink, Stena Line, DFDS Seaways


Keltas ISABELLESveiki atvykę į M/S Isabelle laivą!


Mėgaukitės patiekalais švediško stalo restorane Buffet Tallink, à la carte restorane The Dining Room arba išsirinkite gardžius užkandžius The Chef's Kitchen restorane. Jauki atmosfera, gardūs patiekalai ir platus vynų ir putojančių gėrimų pasirinkimas Sea Side Cafe ir Tapas&Wine kavinėse.
Mėgaukitės gyva muzika šou salėje, Star Light palace ir disko ritmais Club Heaven bare ir žinoma leiskite sau padainuoti karaoke Sky Bar klube.
Nepraleiskite progos pasimėgauti rock ir pop muzika bare Pub.
Taip pat kviečiame keliauti mažuosius keliautojus - M/S Isabelle laive puikios pramogos vaikams.

Laivo M/S Isabelle planas (pdf)

Restoranai ir barai

Laivo restoranuose siūlome Jums išbandyti įvairius patiekalus: gardžias ir prabangias vakarienes à la carte restoranuose, turtingus pusryčius ir vakarienes švediško stalo restoranuose ir lengvus pusryčius kavinėse.
Daugiau apie restoranų pasiūlymus čia »

Pramogos

Mūsų laivai siūlo platų poilsio ir pramogų pasirinkimą! Mūsų barai, naktiniai klubai, gyva šokių muzika skambant tarptautiniams ansambliams, spalvinga šou programa leis Jums mėgautis kelione iki pat ryto. Ir visa tai į skaičuota į kelionės bilieto kainą!
Susipažinkite su įvairiomis pramogų galimybėmis laive. Čia »

Poilsis ir Spa

Saunos centras
Laive M/S Isabelle siūlomos saunos moterims,  vyrams ir šeimai. Atskira sauna skirta konferencijų svečiams. Į saunos paslaugas įskaičiuotas sukūrinė vonia ir sauna baras. Saunos centrą rasite 6 denyje.
HERA grožio salonas
Grožio salonas siūlo platų kosmetikos procedūrų pasirinkimą veidui ir kūnui. Paslaugomis galima naudotis visos kelionės metu. Susipažinkite su mūsų pasiūlymais ir rasite tai kas Jums patinka. Leiskite sau atsipalaiduoti Baltijos jūroje, mėgaukitės masažu, tonizuojančia kauke arba bet kuria kita procedūra kūnui!

Vaikams

Begalinis džiaugsmas vaikams M/S isabelle laive
Pramogos ir nuotykiai mūsų kruize. Mažieji keliautojai galės mėgautis pramogomis ir žaidimų kambariu. Piešimas, žaislai, kamuolių baseinas, ir kitos nepamirštamos pramogos mūsų laive. 
Žaidimų kambarį rasite 7 denyje.

Apsipirkinėjimas

Parduotuvės laive— tai puikus pasirinkimas, kur siūlome daug įspūdžių ir naudingų pasiūlymų. Pirkdami laive Jūs sutaupote. Galėsite įsigyti kokybišbių prekių už žemas kainas. Mūsų kvalifikuotas personalas padės Jums pasirinkti Jums priimtiniausią prekę.  
Kviečiame Jus į laivą  apsipirkti jūros kainomis!

Konferencijų centras

M/S Isabelle konferencijų centras siūlo moderniai įrengtas konferencijų sales, kurios skirtos nedideliems susitikimams ar susirinkimams, taip pat konferencijų organizavimui, svečių priėmimui, koncertams ir privatiems vakarėliams. Puiki vieta formaliems ir neformaliems renginiams ir kerintis Baltijos jūros grožis pro konferencijų centro langus. 
Bendra konferencijų salės talpa iki 395 asmenų.
Konferencijų centras yra 10 ir 11 deniuose.
Konferencijų paketai»

Kajutės

Suite klases kajutė
Kajutė su langu 1-2 asmenims (34 m2). Kajutėje yra kambarys su dvigulia lova, TV, mini baras, spinta, tualetas, dušas, plaukų fenas, rankšluoščiai ir patalynė. Į kelionė s kainą įskaičiuoti specialūs pusryčiai à la carte restorane, putojantis vynas, gaivieji gėrimai, vanduo ir vaisiai kajutėje.
Kajutės yra 9 denyje.
Junior Suite klasės kajutė
Komfortabili kajutė su langu 2 asmenims (16 m2). Kajutėje yra dvivietė lova, TV, šaldytuvas, mini baras, šaldytuvas, mini baras, plaukų fenas, rankšluoščiai ir patalynė.
Į kajutės kainą įeina specialūs pusryčiai, į abi puses. Kajutėse galima mėgautis nealkoholiniais gėrimais, vandeniu, putojančiu vynu ir vaisiais.
Kajutės yra 9 denyje.
De Luxe klasės kajutė
Kajutė su langu 1-2 asmenims (11.3 m2). Kajutėje dvigulė lova, TV, spinta, tualetas, dušas, plaukų fenas, rankšluoščiai ir patalynė.  Į kelionė s kainą įskaičiuoti specialūs pusryčiai à la carte restorane, putojantis vynas, gaivieji gėrimai, vanduo ir vaisiai kajutėje.
Kajutės yra 9 denyje.
A klasės kajutė
Kajutė su langu 1-4 asmenims. Kajutėje yra dvi miegamosios vietos viršuje ir dvi apačioje, spinta, tualetas, dušas, rankšluoščiai ir patalynė.
Kajutės yra 5 ir 6 deniuose.
B klasės kajutė
Kajutė be lango 1-4 asmenims. Kajutėje yra dvi miegamosios vietos apačioje ir dvi miegamosios vietos viršuje, spinta, tualetas, dušas, rankšluoščiai ir patalynė.
Kajutės yra 5, 6 ir 9 deniuose.
B2 klasės kajutė
Kajutė be lango 1-2 asmenims. Kajutėje yra dvi miegamosios vietos, spinta, tualetas, dušas, rankšluoščiai ir patalynė.
Kajutės yra 5, 6 ir 9 deniuose.
C klasės kajutė
Kajutės be lango 1 - 4 asmenims. Kajutėje yra dvi viršutinės ir dvi apatinės miegamosios vietos, dušas ir tualetas, rankšluoščiai, patalynė.
Kajutės yra 2 denyje. 
Specialios kajutės
• Kajutė asmenims su judėjimo negalia (A arba B klasių kajutės)
A klasės kajutė su langu 1 - 3 asmenims;  B klasės kajutė be lango 1 – 3 asmenims. Kajutės skirtos keleiviams turintiems judėjimo negalią.
Kajutės yra 5.deniuose. 
• Kajutės alergiškiems asmenims (A arba B klasių kajutėse)
A klasių kajutės su langu 1 - 3 asmenims; B klasės kajutė be lango 1 – 3 asmenims. Kajutės interjeras padarytas iš alergijos nesukeliančių medžiagų.
Kajutės yra 5.deniuose.  
• Kajutės  keleiviams su naminiais gyvūnais (A arba B klasės kajutė)
A klasės kajutė su langu 1 - 4 asmenims; B klasės kajutė be lango 1 – 4 asmenims. Kajutės skirtos keleiviams keliaujantiems su naminiai gyvūnais.
Kajutės yra 5 denyje.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMAS

Užpildę lentelę gausite tikslią informaciją apie kelto bilietų kainas.
Neradę atsakymo prašome pasitikrinti savo pašto šiukšliadėžės (spam, junk) aplankus!

Į abi puses   Į vieną pusę

Pažymėtus raudonai užpildyti būtina

Paklausimai peržiūrimi ir atsakomi darbo dienomis (I - V, 8 - 17 val.)


Privatumo politika