Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt

Vaikų vasaros stovykla - Energetikas

TEN, KUR SAULĘ NUSINEŠA JŪRA

Birželio 18 d. - rugpjūčio 16 d.

Vienos pamainos trukmė - 10 dienų

"Energetikas" - stacionari stovykla įsikūrusi Šventojoje (Kopų g. 21), pušyne ant jūros kranto ir Šventosios upės vingio. Projektas "Ten, kur saulę nusineša jūra" yra skirtas kultūrinio - etninio paveldo pažinimui. Tai vaikų kultūrinį švietimą ugdanti, sveikatą stiprinanti stovykla. vaikai apgyvendinami mediniuose vieno aukšto vasarnamiuose. Maitinimas 4 kartus per dieną, centriniame sveikatos centro pastate.

Aukštos kvalifikacijos, ilgametę darbo patirtį turintys, stovyklos vadovai rūpinasi poilsiaujančių vaikų fizine bei dvasine kultūra, ugdo sportinį meistriškumą, skatina kurti, parodyti save, atskleisti savo meninius bei kūrybinius sugebėjimus. Moko siekti savo svajonių, siekti savo tikslo. Čia vaikai gali ne tik mankštintis stovyklos sporto aikštynuose, bet ir praplėsti kūrybinį akiratį, lavinti vaizduotę išmokti bendravimo ir tolerancijos meno. Nuostabiame gamtos prieglobstyje šalia banguojančios jūros, žaliuojančių pušynų itin tinka aktyviai ilsėtis, pasisemti kūrybinių idėjų.

Programoje numatytos veiklos padės vaikams geriau pažinti save ir kitus, rasti atsakymus į esminius žmogaus gyvenimo klausimus, paremti kultūros ir žinojimo pagrindus. Sudaryta programa skatina vaikus apmąstyti savo šalies ir pasaulio kultūros paveldo įvairovę, visuotines vertybes, jų išsaugojimo ir puoselėjimo būtinybę, ugdyti pagarbą savo šalies kultūrai ir tolerantišką požiūrį į fizinius, religinius, socialinius, kultūrinius žmonių skirtumus.

Kiekvienos dienos programa turi savo temą, kurią numatyta modeliuoti per įvairias raiškos formas. Stovyklautojai dalyvaus įvairiuose studijose, kur vadovai ir vaikai kurs, improvizuos, vaidinimuose ir žaidimuose pritaikys jau turimas kultūrines-etninias žinias, tuo pačiu vaikai netiesiogiai gaus teorinių žinių tiek iš stovyklos vadovų, tiek iš studijos vadovo, kuris specialiai bus kviečiamas vadovauti ir dirbti vienoje ar kitoje studijoje. tai bus vaikams žinomi šalies žmonės, meninkai, atlikėjai, vieno ar kito amato, srities žinovai, pedagogai. numatyta dayg įvairių ekskursijų, kurias mūsų stovykloje vaikai pasirenka patys.

PAMAINOS

1- a pamaina 06.18-06.27
2- a pamaina 06.28-07.07
3- a pamaina 07.08-07.17
4- a pamaina 07.18-07.27
5- a pamaina 07.28-08.06
6- a pamaina 08.07-08.16

Stovykla vaikams (nuo 7 iki 18 metų) įsikūrusi  ant jūros kranto, todėl stovyklautojai kvėpuos ypač sveikatai naudingu jūros aerozolių prisotintu oru.
Čia vaikų lauks įvairūs fiziniai užsiėmimai, diskusijos, sveikos gyvensenos, mitybos motyvaciniai pokalbiai, žaidimai ir pramogos.
Stovyklautojai bus maitinami švediško stalo principu.

Vaikai gyvens mediniuose dviejų aukštų vasarnamiuose (10 dienų – 345 €) arba centrinio pastato keturviečiuose kambariuose su visais patogumais (10 dienų – 545 €. Ši paslauga teikiama grupei ne mažesnei nei 12 vaikų).

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 10 d.


Kaina nuo:345 €
PAKLAUSIMASPrivatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS