Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės vaikams, moksleiviams, vasaros stovyklos Lietuvoje ir užsienyje


Paide - Aksi - Tartu 2d.


1 diena

 

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Atvykimas  į  Paide.  Paide -  senas  geologiniu pavadinimu (paide- klintys) Estijos miestelis, kuriam jau daugiau nei 700 m. Tarp naujų muziejų Estijoje garsėja Paidės *laiko centras „Wittenstein“.  Aštuoniuose Livonijos laikų pilies bokšto aukštuose, kylant liftu,  galima  išlipti vis kitame amžiuje - nuo pačių seniausių proistorės epochų kilti į viduramžius, pašto karieta apkeliauti Estijos dvarus, gyvulių vagone dundėti į tremtį, pagyventi niūriomis sovietmečio realijomis ir pagaliau išlipti Baltijos kelio ir Estijos Nepriklausomybės salėje.   Išvykimas iš Paidės, kelionė į Aksi. *Ledynmečio periodo centro lankymas. Tai - naujas, interaktyvus, unikalus ir savitas turistinis objektas, užimantis 2200 kv. m. plotą - pastato 3 aukštus.  Ekspozicijose  pamatysite   ledynmečio periodo gyvūnus, sužinosite apie klimato kaitos padarinius žmogaus ir gyvūnų gyvenimui, Estijos krašto reljefui.  Po ledynmečio centro apžiūrėjimo išvykimas į Tartu. Nakvynė viešbutyje.

 

2 diena

 

Pusryčiai. Atvykimas į Estijos kultūros ir mokslo sostinę Tartu. Pažintis su senamiesčiu: Rotušės aikštė, Šv. Jono bažnyčia, akmenimis grįstos gatvelės, vedančios prie daugybės muziejų ir žavingų mažų kavinukių, Tartu universiteto (statyto 1799m) pastatų kompleksas, Šv.Antano gildija, puoselėjanti istorinių Hanzos laikų gildijos tradicijas, paminklas Tartu universiteto įkūrėjui švedų karaliui Gustavui II Adolfui, Tomemegi kalva su „Toravere“ observatorija, Domo katedros griuvėsiai ir Universiteto biblioteka, “Velnių” ir “Angelų” tiltai, dviejų Vilde paminklas. Grupės pageidavimu aplankomas *mokslo centras „AHHA“. Tai didžiausias tokio tipo centras Baltijos šalyse. Jo tikslas – įvairaus amžiaus lankytojus įdomiai ir žaismingai supažindinti su mokslu bei technologijomis, suteikti galimybę eksperimentuoti. Centras turi 4D kino teatrą, planetariumą, siūlo dviračiu pasivažinėti palubėje ištiestu lynu, iš arti stebėti skruzdėlyno gyvenimą ir t.t. Išvykimas iš Tartu. Kelionė per Estiją, Latviją. Vakare grįžimas į Lietuvą.

 

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 1390 km.


Įskaičiuota į kelionės kainą

  • Kelionė autobusu,
  • kelionės vadovo paslaugos,
  • 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais,
  • ekskursinė programa,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Neįskaičiuota į kelionės kainą

  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, bilietai į mokamus objektus, papildomos paslaugos, vietinių gidų paslaugo, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės išlaidos.
  • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 30 EUR.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 2 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:87.12 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS