Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės vaikams, moksleiviams, vasaros stovyklos Lietuvoje ir užsienyje


Bulgarija


Vaikų vasaros stovykla BULGARIJOJE

„M-FAKTORIUS“

Bulgarija – viena seniausių Europos valstybių, garsėjanti puikiais auksinio smėlio papludimiais, nuostabia gamta ir žaliais parkais bei nepakartojama senovine miestų architektūra. Būtent šioje saulėtoje šalyje įsikūrusi vaikų stovykla „M-FAKTORIUS“. Tai stovyka Juodosios jūros pakrantėje, Saulėto kranto kurorte. Stovykla apsupta nuostabaus parko, turi didelę žalią teritoriją. Netoliese -  miestas - muziejus Nesebaras ir modernus akvaparkas .  Vos už 150 m nuo stovyklos teritorijos įsikūręs gražus smulkaus smėlio paplūdimys, priklauso  stovyklautojams ir yra atidžiai saugomas. Ši vieta  idealiai tinka poilsiui, linksmybėms, naujiems nuotykiams, pažintims su naujais draugais!

 

1 diena   Skrydis į Burgo oro uostą. Atvykstate į stovyklą. Įsikuriate. Maudynės Juodojoje jūroje. Vakarienė. Susipažinimo vakaras.

Nakvynė stovykloje.

2 – 7 dienos    Stovyklos programos pristatymas. Susipažinimo vakaras. Stovykloje numatoma aktyvi ir turininga programa, renginiai anglų, rusų kalbomis, žaidimai, konkursai, estafetės, dainos, užsiėmimai grupėse, viktorinos, diskotekos, maudynės jūroje, žygiai, sportiniai žaidimai,  stalo žaidimai, akvaparkas. Laisvu metu vaikams bus siūlomos papildomos ekskursijos. Norintys susipažinti su Bulgarija, jos kultūra ir tradicijomis turės tam puikią galimybę. Ekskursijos: „Bulgarų kaimas“, senamiestis „Nesebaro panorama“, Džipų- safari ir kt. Tai tik maža dalis siūlomų ekskursijų.

Stovyklą sudaro 2 dideli modernus pastatai ant jūros kranto. Stovyklautojai  apgyvendinami  2 kambarių apartamentuose, po 3, erdviuose, jaukiuose ir šiuolaikiškai apstatytuose kambariuose. Kiekvienas kambarys turi balkoną. Stovyklos teritorijoje yra erdvus, šviesus restoranas su atsiveriančiais nuostabiais  panoraminiais vaizdais į baseiną ir jūrą, kuriame stovyklautojai bus maitinami 4 kartus per diena: pusryčiai, pietūs, pavakariai, vakarienė – švediškas stalas. Nuo 8:00 iki 21:00 siūlomi gėrimai: dviejų rūšių sultys, visada yra galimybė gauti karšto ir šalto vandens. Meniu yra visada sviežių vaisių ir daržovių. Tai vienintelė stovykla Europoje, kurioje  daržovės ir vaisiai yra ekologiški ir  patiekiami tiesiai iš ūkininkų. Stovykloje kiekvienoje pamainoje poilsiauja apie 400 stovyklautojų iš Bulgarijos, Rumunijos, Graikijos, Kroatijos ir kitų šalių. Stovyklautojai suskirstomi į grupes, kurias sudaro  15 vaikų ir  turi savo atsakingą vadovą. Stovyklos pedagogų komandą sudaro  6 žmonių animatorių grupės. Su vaikais dirba protingi, įdomus, kūrybingi, didelę praktiką turintys darbui stovyklose, darbuotojai. Stovyklos teritorijoje yra gydytojas ir veikia medicinos  punktas. Teritorija visą parą yra saugoma, stebima vaizdo kameromis, įrengta 12 vaizdo kamerų ir apšviesta tamsiu paros metu. Stovykloje vaikų dienotvarkė labai intensyvi, todėl liūdėti bei nuobodžiauti vaikams tikrai neteks. Šalia dviejų didelių baseinų kiekvieną dieną vyksta animacinė programa skirta stovyklautojams. Sportiniams renginiams yra specialiai skirti takeliai plaukikams. Stovyklos teritorija turi vaikams pritaikytas vietas vaikų žaidimo aikštelėms ir vaikų klubą; daugiafunkcinę sportinę aikštelę futbolui, tinkliniui, badmintonui ir tenisui. Stovykla turi Uždarą sporto salę, teniso kortus, salę su speacialia danga, idealiai tinkanti  šokio treneruotėm ir rytų kovos menams; dvi salės skirtos skirtingiems renginiams ir viena salė skirta animacijoms. Stovykla  turi ir kompiuterinę auditoriją ir profesionalę  sceną,  skirtą animacijoms ir spektakliams. Stovykloje yra nemokamas WI-FI internetas. Stovyklautojams taip pat organizuojama daug įvairios veiklos ir Juodosios jūros pakrantėje, kurioje pertraukėlių metu galima bus ir pailsėti, nes yra 300 gultų ir 150 skėčių, nemokamam naudojimuisi. Nuo 9:00 ryto iki 18:00val. Paplūdimyje dirba gelbėtojai, pastoviai budi gelbėjimo valtis. Vaikams, nemokantiems plaukti, išduodamos gelbėjimosi liemenės.  Saugumui yra įrengti vandens užtvarai. Paplūdimys pritaikytas sportiniams renginiams. Netoli paplūdimio yra purvo vonios, kuriomis bus galima naudotis. Vakarais stovykloje vyksta karnavalai ir festivaliai. Fejerverkai, kaukės, perukai ir nenuspėjami pasikeitimai Dainuoti ir šokti su mumis bus nepamirštamai smagu! Tai pat turesite unikalę galimybę  pasitobulinti anglų kalbą, nes dalis animatorių laisvai kalba angliškai!

Nakvynės stovykloje.

8 diena     Atsisveikiname su stovykla. Pervežimas į oro uostą. Skrydis namo.

Kaina 530 EUR

Kelionės data: rugpjūčio 4 – 11 d.

Į kainą įskaičiuota:

  • Skrydis Vilnius – Burgas – Vilnius
  • lydinčio vadovo iš Lietuvos paslaugos;
  • 7 nakvynės stovykloje Bulgarijoje su 4-jų kartų maitinimu;
  • Stovyklautojai apgyvendinami 2 kambarių apartamentuose, po 3 kambariuose.
  • sveikatos draudimas;
  • vietinių vadovų animatorių paslaugos;
  • stovyklos programa;

Į kainą neįskaičiuota:

  • asmeninės išlaidos kelionės metu;
  • papildomos ekskursijos (pagal pageidavimą) stovykloje ( ekskursijų sąrašas ir kainos bus pateiktos)
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS