Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės į parodas


Venecijos meno bienalė

+Fotografijos paroda Austrijoje

Kelionės programa autobusu 2019 m. birželio 26 - liepos 1 d.


1 d. Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.
2 d. Pusryčiai. Kelionė per Austriją. Dieną sustojimas apžiūrėti didžiausią tarptautinę foto meno parodą po atviru dangumi. Šių metų tema „Himnas žemei“, tad festivalis skirtas mūsų planetai. Šiuolaikinė fotografija apibūdina savo unikalų grožį ir pavojų, keliančius grėsmę žmonijai. Tarp orbitos ir mikrokosmo 38 ekspozicijos vizualizuoja mūsų egzistavimą, remdamosi taika, tolerancija ir draugiškumu, humanistiniais jausmais. Geriausi pasaulio fotografai rodo įspūdingus vaizdų pasaulius gigantiškoje galerijoje po atviru dangumi – beveik 2000 nuotraukų, kurių dydis iki 280 kv. m eksponuojamų 7 km ilgio lauko galerijoje.
Po parodos apžiūros tolimesnė kelionė į Italiją. Nakvynė viešbutyje.
3 d. Pusryčiai. Atvykus į Veneciją plaukimas laivu į miestą. Lankymasis 58 - ojoje tarptautinėje meno bienalėje. Ekspozicija prasideda nuo Centrinio paviljono (Giardini) iki Arsenalo ir apima 79 menininkus iš viso pasaulio. Parodoje taip pat yra 89 nacionaliniai dalyviai istoriniuose paviljonuose „Giardini“, „Arsenale“ ir istoriniame Venecijos centre bei atskirų ekspozicijų įvairiose miesto vietose.
Vakare pažintis su Venecija, pastatyta ant 118 salelių. Čia daugiau nei trys tūkstančiai gatvelių persipina su 150 kanalų, sudarydami mistinį miesto vandenyje labirintą, po kurį galima klaidžioti ir gondolomis. Svarbiausios miesto
įžymybės: didinga Šv. Morkaus aikštė, Dožų rūmai, bažnyčios, tiltai, įvairiausių architektūrinių stilių namai. Vakare sugrįžimas į viešbutį, nakvynė.
4 d. Pusryčiai. Diena Venecijoje. Lankymasis tarptautinėje Meno bienalėje. Pageidaujant - plaukimas laivu į Burano ir Murano salas. Murano sala nuo XII a. garsėja savo stiklo dirbiniais, indais, veidrodžiais, šviestuvais, karoliais iš skaidraus bespalvio ar filigraninio matinio, agato stiklo. Juos pradėta gaminti nusižiūrėjus nuo Sirijos ir Bizantijos matinio stiklo dirbinių. Džiustiniani rūmuose 1861 m. įkurtas muziejus, kuriame eksponuojami įvairių epochų stiklo gaminiai.
Burano sala nuo XVI a. garsėja nuostabiais nėriniais. Dabar čia įsikūrusi nėrimo mokykla, nėrinių muziejus. Salose įdomi specifinė architektūra. Sugrįžimas į viešbutį, nakvynė.
5 d. Pusryčiai. Diena Venecijoje. Lankymasis Meno bienalėje. Po pietų išvykimas link Austrijos. Nakvynė viešbutyje pakeliui.
6 d. Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Ryte 9 d. sugrįžimas į namus.


Kelionės autobusu kaina – 440 EUR / asm. (esant ne mažesnei kaip 30 asmenų grupei).
Į kainą įskaičiuota: kelionė komfortabiliu autobusu, 5 nakvynės su pusryčiais turistinės klasės viešbučiuose pagal programą, kelių ir ekologijos mokesčiai, kelionės vadovo paslaugos.
Už įėjimus į mokamus objektus, miesto mokestį ir nenumatytą maitinimą mokama papildomai vietoje.
Bilietas „Plius“ į Bienalės parodas: 35 Eur suaugusiems, 26 Eur studentams. Norint pirkti ir naudoti šiuos bilietus, reikalingas galiojantis ID. „Plius“ bilietai suteikia teisę kelis kartus iš eilės apsilankyti kiekvienoje parodos vietoje (Giardini ir Arsenale, išskyrus uždarymo dienas).
Reguliarus bilietas (25 Eur suaugusiems, studentams 18 Eur) galioja vienam leidimui į kiekvieną parodos vietą. Grupėms bilietai yra su nuolaida- nuo 18 Eur.
Kelionę lėktuvu organizuojame individualiai pasirinktomis datomis.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 262 7777, mob. (8 616) 16777
el.p.: kristina@svite.lt
PAKLAUSIMAS Į PARODĄ


Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS