Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės į parodas


Paroda TRANSPORT LOGISTIC - Miunchenas


Tarptautinė logistikos, mobilumo, IT ir tiekimo grandinės paroda

TRANSPORT LOGISTIC

Paroda vyks 2015 m. gegužės mėn. 5 - 8 d. Miunchene, Vokietijoje

TRANSPORT LOGISTIC tarptautinė logistikos, mobilumo, IT ir tiekimo grandinės paroda šiais metais vyks jau 15-ąjį kartą. Pirmą kartą paroda įvyko 1978 m. ir rengiama kas dvejus metus. 2013 metais parodos plotas siekė 110 000 kv.m. Parodoje savo paslaugas pristatė 2013 eksponentų iš 63 šalių, parodoje apsilankė apie 52 308 specialistai iš 110 šalių.

Pagrindiniai parodos sektoriai:

  • Krovinių gabenimas ir logistikos paslaugos (jūrų logistika, vidaus laivyba, oro kroviniai, krovinių vežimas geležinkeliais, ekspedijavimo agentai, kelių transporto įmonės, skubios siuntos ir pasiuntinių paslaugos, konsultavimas, planavimas, tiekimo grandinės valdymas / 3PL, krovinių centrai)
  • Vidaus logistika, sandėlių vadybos sistemos, auto ID, pakavimas (transportavimo pakuotės, krovinių tvirtinimas, transporto slėgimo matuokliai, krovimo aikštelės ir terminalai, moksliniai tyrimai ir plėtra) 
  • Krovinių gabenimo konteineriais sistemos (kelių transporto priemonės, geležinkelių transportas,  kombinuotos transportavimo sistemos, uostų logistinės sistemos  ir navigacija, logistinės sistemos oro krovinių pramonėje, vamzdynų transportas ir elektros energijos perdavimo sistemos, priežiūra ir remontas, degalinių įranga, apsaugos sistemos, transporto priemonių šaldymas / šaltos grandinės valdymas, moksliniai tyrimai ir plėtra) 
  • IT/Telematika, elektroninis verslas, telekomunikacijos (ryšių sistemos, duomenų apdorojimo sistemos, e-komercija ir e-verslo sistemos, transporto kontrolės ir DP sistemos, integruota eismo valdymo sistema ITMS, moksliniai tyrimai ir plėtra) 

Parodos metu vyks įvairios konferencijos, forumai, kontaktų mugė.

Bilietų kainos: vienai dienai – 23 EUR (internetu), 28 EUR (kasoje); visoms dienoms – 37 EUR (internetu), 42 EUR (kasoje).

KELIONĖ AUTOBUSU 2015 05 03 - 08

Kelionės kaina - 391 Eur (esant ne mažesnei kaip 30 asmenų grupei)

Į kainą įskaičiuota: kelionės dokumentų sutvarkymas, kelionė komfortabiliu autobusu, medicininių išlaidų draudimas kelionės laikotarpiui, 2 nakvynės į/iš Vokietijos viešbutyje pakeliui, 3 nakvynės viešbutyje Vokietijoje dviviečiuose kambariuose su pusryčiais bei visais patogumais, kelių ir ekologijos mokesčiai, vadovo - vertėjo paslaugos, pervežimai autobusu viešbutis-mugė-viešbutis.

KELIONĖ LĖKTUVU

Aviabilietas: kainuoja nuo 249 Eur su mokesčiais.
Viešbutis:
dvivietis kambarys 3* viešbutyje Miunchene - nuo 126 Eur / nakčiai su pusryčiais. Vienvietis kambarys 3* viešbutyje Miunchene - nuo 90 Eur / nakčiai su pusryčiais.

Užsakome ekskursijas, pervežimus oro uostas - viešbutis - oro uostas.
Taip pat, galimi ir kiti variantai.

  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 262 7777, mob. 8 610 400 77
el.p.: kristina@svite.lt

Informacija

Šalis: Vokietija
Miestas: Miunchenas
Sritis: logistika
Parodos pradžia: 2015-05-05
Parodos pabaiga: 2015-05-08
PAKLAUSIMAS Į PARODĄ


Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS