Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės į parodas


SPOGA+GAFA

didžiausia pasaulyje sodo ir gyvenimo būdo mugė

Mugė vyks 2023 m. birželio mėn. 18 - 20 d. Kelne, Vokietijoje

„spoga+gafa“ yra pirmaujanti tarptautinė sodo gyvenimo būdo mugė, suburianti žaliojo sektoriaus įmones ir prekybos lankytojus iš viso pasaulio. Garsūs lauko baldų, aksesuarų, sodo įrankių, BBQ ir lauko virtuvių parodos dalyviai bei inovatyvūs startuoliai pristato savo gaminius, naujoves ir sodui skirtas tendencijas. Keturi produktų segmentai, sodo gyvenimas, unikalus sodas, sodo kepsninė ir sodo kūrimas bei priežiūra, siūlo platų produktų asortimentą, pritaikytą dabartiniams klientų poreikiams. Mugė vyksta kiekvienais metais nuo 1973 metų.

PAGRINDINIAI PARODOS SEKTORIAI

  • garden unique (unikalus sodas). Pristatomi aukščiausios kokybės produktai ir stiprūs prekių ženklai. Sužinokite, kaip sudėtingi dizainai sodą paverčia unikalia gyvenamąja erdve. Išskirtinės dizaino koncepcijos ir lauko baldai suderina dizainą ir gamtą.
  • garden creation & care (sodo kūrimas ir priežiūra). Lankytojai ras viską, kas susiję su augalų auginimu, priežiūra, reikalingomis mašinomis, įrankiais, priedais. Kaip užsakymų mugė, spoga+gafa idealiai tinka rinkti asortimentą ateinančiam sezonui ir semtis įkvėpimo. Šiais metais ypatingas dėmesys skiriamas socialiniams sodams kaip jungiančioms susitikimo ir socialinio bendravimo vietoms.
  • garden bbq (sodo kepsninė). Garsūs prekių ženklai ir žavūs naujokai pristato savo kepsninės ir kepimo gaminius. Dabartinė lauko virtuvės tendencija ateina kartu su įdomiais ir skaniais renginiais.
  • garden living (gyvenimas sode) Visi patogumai sodui, pradedant lauko baldais ir baigiant dekoravimu, baigiant sporto ir žaidimų reikmenimis.

2022 m. parodos skaičiai:

Parodos dalyviai: apytiksliai 1000
Didelė parodų erdvė: 215 000 m²
Lankytojai: maždaug 25 tūkst.

Bilietų kainos (pirkti internetu: 1 dienos - 42 EUR, visų dienų - 75 EUR.  Bilietas suteikia teisę gauti nemokamą kelionės bilietas, kuris galioja viešajam transportui išplėstame Rhein Sieg Transporto tinkle, kurį valdo Rhein Sieg transporto tarnyba (VRS).

KELIONĖ LĖKTUVU

Kaina nuo 940 Eur/asm.

Į kelionės kainą įskaičiuota: lėktuvo bilietas į Kelną, 3 nakvynės  3* viešbutyje su pusryčiais, gyvenant dviviečiame kambaryje.

Kaina nuo 780 Eur/asm.

Į kelionės kainą įskaičiuota: lėktuvo bilietas į Kelną, 3 nakvynės Bonoje (30 km nuo Kelno),  3* viešbutyje su pusryčiais, gyvenant dviviečiame kambaryje.
Jums pageidaujant galime užsakyti pervežimą oro uostas - viešbutis - oro uostas, medicininių išlaidų draudimą.

KELIONĖ AUTOBUSU SU GRUPE

Kelionė vyks: 2023 06 16 - 2023 06 21

Kelionės autobusu su grupe kaina: 630 Eur /asm. (vykstant ne mažiau kaip 25 asm.)

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė komfortabiliu autobusu, 5 nakvynės su pusryčiais viešbutyje pagal programą, pervežimai viešbutis/ paroda/ viešbutis, kelių ir ekologijos mokesčiai, kelionės vadovo paslaugos, apžvalginė ekskursija.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Šalis: Vokietija
Miestas: Kelnas
Sritis: sodininkystė, laisvalaikio prekės
Parodos pradžia: 2023-06-18
Parodos pabaiga: 2023-06-20
Kaina nuo: 630 €
PAKLAUSIMAS Į PARODĄPrivatumo politika