Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės į parodas


SIAL

TARPTAUTINĖ MAISTO PRODUKTŲ PARODA PARYŽIUJE

 

Paroda vyks 2018 m. spalio mėn. 21 - 25 d. Paryžiuje, Prancūzijoje

2018 m. spalio mėn. 21 - 25 dienomis Paryžiuje, Paris-Nord Villepinte parodų centre vyks SIAL - didžiausia pasaulyje tarptautinė maisto produktų paroda, kuri rengiama kas dvejus metus nuo 1964 m.  Paroda skirta mažmeninės prekybos, eksporto, importo kompanijoms, įstaigų ir komercinio maitinimo įmonėms, agro verslo įmonėms ir kt. 

2016 m. savo produkciją pristatė 7200 eksponentai iš 105 šalių. Buvo pristatyta 20 skirtingų maisto sektorių.  Dalyvavo 2 400 žurnalistų iš 42 šalių. Šioje parodoje apsilankė 160 000 specialistai iš 194 šalių. 

Šių metų parodoje bus pristatomos temos: maisto produktų ir gerimų naujienos; sveikas maistas: lūkesčiai Kinijos rinkoje; Indijos kultūros maistas įkvėptas SIAL, šio regiono maisto industrijos naujienos; sėkminga Indonezijos patirtis.

Pagrindiniai parodos sektoriai:

 • MAISTO INGREDIENTAI:Pagrindiniai produktai ir pusfabrikačiai; Funkciniai produktai ir kt.
 • PIENO PRODUKTAI, KIAUŠINIAI : sviestas/margarinas, sūris, grietinė, švieži desertai, kiaušiniai, pienas, jogurtas.
 • ŠVIEŽIA MĖSA: Mėsa; Bifšteksai vakuuminiame įpakavime; Įpakuoti mėsos gabalėliai ir porcijos; Malta mėsa; Žarnos ir gyvulių viduriai maistui; Sūdyta, rūkyta, džiovinta mėsa ir kt.
 • ŠVIEŽIA PAUKŠTIENA IR ŽVĖRIENA: Viščiukai, vištiena; Kalakutiena; Kita paukštiena; Triušiena; Žvėriena ir laukiniai paukščiai; Paukštienos taukai; Pjaustyti paukštienos produktai taukuose ir kt.
 • ŠVIEŽIA JŪROS GĖRYBIŲ PRODUKCIJA: Šviežia žuvis, moliuskai ir vėžiagyviai; Pusiau konservuota žuvis, moliuskai ir vėžiagyviai, kiti jūros produktai. 
 • ŠVIEŽI VAISIAI IR DARŽOVĖS, DŽIOVINTI VAISIAI: Citrusiniai vaisiai, tropikų vaisiai ir daržovės; Kiti švieži vaisiai; Bulvės, daržovės krakmolo ir aliejaus gamybai; Kitos šviežios daržovės; Paruošti naudojimui produktai; Termiškai paruošti ir neparuošti vaisiai ir daržovės; Džiovinti vaisiai. 
 • KONDITERIJOS PRODUKTAI, BISKVITAI IR TEŠLOS GAMINIAI: Cukrus; Saldikliai kasdieniniam vartojimui; Džemai, konservuoti kaštonai; Šokolado produkcija; Aptepai; Bandelės ir skrebučiai; Duona ir kepiniai; Desertai; Biskvitai ir tešlos gaminiai; Įvairūs produktai; Kiti konditerijos gaminiai. 
 • SŪDYTI, FERMENTUOTI MĖSOS GAMINIAI: Sūdyti, rūkyti ir džiovinti mėsos produktai; Termiškai apdoroti sūdyti mėsos produktai; kt.
 • DELIKATESINIAI PRODUKTAI ir NAMINIO MAISTO PAKAITALAI: Šaltai paruošti delikatesiniai mėsos produktai; Karštai paruošti delikatesiniai mėsos produktai; Žuvies ir jūros gėrybių delikatesiniai produktai; Delikatesinės salotos; Švieži virtos mėsos patiekalai; Švieži virtos paukštienos patiekalai; Švieži virtų moliuskų arba žuvies patiekalai; Švieži virtų daržovių patiekalai; Švieži makaronai; Specialūs patiekalai; Kt.
 • KONSERVUOTA PRODUKCIJA: Konservuota mėsa; Triufeliai, sraigės; Konservuotos daržovės; Konservuoti grybai; Konservuoti padažai, pomidorų padažai, koncentratai; Konservuoti vaisiai, džemai, uogienės, kremai, medus; Konservuota žuvis, vėžiagyviai ir moliuskai; Konservuoti nacionaliniai patiekalai; Konservuoti gatavi patiekalai; Kiti konservuoti produktai
 • ŠALDYTAS MAISTAS: Kasdieninio vartojimo produktai; Šaldyta mėsa, paukštiena, žarnos ir gyvulių viduriai maistui, žvėriena ir laukiniai paukščiai, sūdyta mėsa; Šaldyta žuvis, moliuskai ir vėžiagyviai; Šaldyti vaisiai ir daržovės; Šaldyti pyragaičiai ir konditerijos gaminiai; Šaldyti gatavi patiekalai; Ledai, šerbetai, desertiniai kremai; Kiti šaldyti produktai
 • ORGANINIAI PRODUKTAI : gėrimai, pieno produktai, maisto papildai, šaldyti produktai, vaisiai ir daržovės, maisto produktai, ingredientai, mėsa, paukštiena, žuvis, saldumynai ir kt. 
 • BAKALĖJOS PRODUKTAI: Druska, pipirai, prieskoniai ir uždarai, vanilė; Actas, produktai marinavimui, alyvuogės, garstyčios, padažai; Arbata ir žolių užpilai; Kava ir jos pakaitalai; Pusryčių produktai; Sriubos; Aliejus, margarinas ir kiti riebalai; Ryžiai, manų kruopos, kukurūzai ir jų gaminiai, krakmolas, bulvių traškučiai, makaronai; Ankštinių daržovių sėklos; Kiti bakalėjos produktai
 • ALKOHOLINIAI ir NEALKOHOLINIAI GĖRIMAI: Distiliuoti vynai; Stalo vynai; Putojantys vynai; Spiritiniai vynai, aperityvai, likeriai, likerio vynai; Spiritas; Sidras; Alus; Kiti alkoholiniai gėrimai; Vaisių ir daržovių sultys; Sirupai ir koncentratai; Vaisių gėrimai; Putojantys gėrimai, kolos, tonikai; Mineralinis ir šaltinių vanduo; Kiti nealkoholiniai gėrimai
 • PRANCŪZIJOS REGIONAI : Vytinta ir sūdyta mėsa, vaisiai ir daržovės, maisto galanterija, žuvis, moliuskas, pieno produktai, kiaušiniai, bandelės, pyragai, delikateso produktai, mėsa ir subproduktai, ir kt. 
 • NACIONALINIAI PAVILIONAI : Vytinta ir sūdyta mėsa, vaisiai ir daržovės, maisto galanterija, žuvis, moliuskas, pieno produktai, kiaušiniai, bandelės, pyragai, delikateso produktai, mėsa ir subproduktai, ir kt. 
 • SVEIKAS MAISTAS IR MAISTO PAPILDAI. 

Bilietų kainos: 1 dienos perkant iš anksto - 85 EUR; 5 dienoms perkant iš anksto – 100 EUR (perkant vietoje - 110 EUR).

KELIONĖ LĖKTUVU

Kelionės paketo kaina nuo 395 Eur/1 asm.

Įskaičiuota: aviabilietas, 3 nakvynės 3* viešbutyje, gyvenant dviviečiame kambaryje su pusryčiais. 
Galutinė kaina prikausys nuo kelionės trukmės ir laisvų vietų viešbučiuose bei lėktuvuose rezervacijos metu.
Pageidaujant užsakome pervežimus oro uostas-viešbutis-oro uostas, ekskursijas ir kt.

Grupėms organizuojame pageidaujamos trukmės kelionę lėktuvu ar autobusu.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16777
el.p.: dalia@svite.lt

Informacija

Šalis: Prancūzija
Miestas: Paryžius
Sritis: maisto produktai
Parodos pradžia: 2018-10-21
Parodos pabaiga: 2018-10-25
Kaina nuo: 395 €
PAKLAUSIMAS Į PARODĄ


Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS