Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės į parodas


POLAGRA

maistas, gastronomija, pakavimas, gėrimai

Paroda vyks 2019 m. rugsėjo 30 – spalio 3, Poznanėje, Lenkijoje

POLAGRA-FOOD – tai viena didžiausių ir svarbiausių maisto parodų Europoje. Poznanė kasmet tampa maisto ir maitinimo industrijos atstovų susitikimo vieta.  Ši paroda bus jau 33-oji. 2018 metais vykusioje parodoje apsilankė maisto pramonės atstovai iš maždaug 16 šalių, savo produkciją pristatė 170 eksponentų.

POLAGRA FOOD parodos metu Poznanėje taip pat vyks:

POLAGRA GASTRO – tarptautinė gastronomijos paroda.

Pagrindinė parodoje pristatoma produkcija: mėsos ir mėsos produktai, kiaušiniai, paukštienos ir medžiojamųjų paukščių produktai, žuvis ir žuvies produktai, pieno produktai, grūdų produktai ir pastos, kepiniai, saldumynų pramonės produktai, vaisiai, daržovės ir grybai, perdirbti vaisiai, daržovių ir grybų produktai, perdirbtos bulvės ir krakmolo produktai, cukraus pramonės produktai, mineraliniai vandenys ir nealkoholiniai gėrimai, riebalų ir aliejaus gamybos produktai, maisto koncentratai, natūralūs stimuliatoriai, vaistažolės, pagardai ir prieskoniai, kepimo prekės, paruošti valgiai, šaldyti maisto produktai, medus, mityba vaikams, dietiniai produktai, sveikas ir ekologiškas maistas, alkoholiniai gėrimai ir kiaušinių produktai.

POLAGRA TECH - tarptautinė maisto pramonės technologijų paroda.

Pagrindinė parodoje pristatoma produkcija: maisto ingredientai; mašinos ir įranga maisto gamybos pramonei; įrengimai mėsos pramonei; šaldymo, oro kondicionavimo ir kaitinimo prietaisai; įrengimai pieno pramonei. Įvairūs nauji produktai.

PACK FOOD - tarptautinė maisto pakavimo paroda.

Pagrindinė parodoje pristatoma produkcija: žaliavos ir pusgaminiai, pakavimo medžiagos, paketai, pakavimo mašinos ir įranga, mašinos gamybos pakuotėms.

INVEST HOTEL - viešbučių ir viešojo maitinimo sektoriaus paroda. 

Pagrindinė parodoje pristatoma produkcija. Gastronomijos ekspozicija: įrenginiai ir prietaisai, skirti virtuvės reikmėms; fitnes restoranų kambariuose ir baruose, gastronomijos aksesuarai, gastronomijos maisto produktai, įskaitant gėrimus ir spiritinius gėrimus; kava ir įranga kavai, konditerijos ir kepyklos įranga; gastronomijos paslaugos. Viešbučių ekspozicija:  viešbučių ir vonios kambario furnitūra, viešbučių patobulinimo priedai, konferencijų ir mokymo centrų įranga, įranga ir specialūs įrenginiai SPA sektoriui, sporto centrų įranga ir specialiosios priemonės, žaidimų įrenginių ir diskotekų įrenginiai ir specialieji įrenginiai, vidaus apdailos elementai, sodo elementai ir lauko poilsio zonos įranga,

Bilietų kainos:
su išankstine registacija: 1 dienai – 30 PLN, visoms dienoms – 55 PLN;
be išankstinės registracijos: 1 dienai – 100 PLN, visoms dienoms – 180 PLN.

KELIONĖ AUTOBUSU
2019 09 30 - 03

09 30  6:00 val. išvykimas iš Vilniaus nuo „Panoramos“ viešbučio (Sodų g.14, prie gelež. stoties). 7:30 val. Išvykimas iš Kauno nuo „Statoil“ degalinės (Savanorių pr. 404a). Atvykimas į Lenkiją. Apsigyvenimas viešbutyje. Nakvynė.
10 01  Pusryčiai viešbutyje. Lankymasis parodoje POLAGRA FOOD. Vakare sugrįžimas į viešbutį ir nakvynė.
10 02   Pusryčiai viešbutyje. Lankymasis parodoje POLAGRA FOOD. Po mugės išvykimas namo.
10 03  Anksti ryte grįžimas į Kauną, Vilnių.

Kelionės kaina nuo: 159 Eur (esant grupėje ne mažiau kaip 30 asmenų). KAINA IR IŠVYKIMO DATA GALI KEISTIS!

Į kainą įskaičiuota: kelionė komfortabiliu turistinės klasės autobusu, 2 nakvynės dviviečiuose kambariuose su pusryčiais viešbutyje, profesionalaus kelionės vadovo - vertėjo paslaugos, pervežimai autobusu viešbutis-paroda-viešbutis, kelionės metu vaišiname kava, arbata. 

Norintiems vykti lėktuvu užsakome skrydžius ir viešbučius pageidaujamomis datomis. Kreiptis: dalia@svite.lt, tel. 8 5 212 4107, mob. 8 610 40077.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 262 7777, mob. (8 616) 16777
el.p.: kristina@svite.lt

Informacija

Šalis: Lenkija
Miestas: Poznanė
Sritis: maistas, gastronomija, pakavimas, gėrimai
Parodos pradžia: 2019-09-30
Parodos pabaiga: 2019-10-03
Kaina nuo: 159 €
PAKLAUSIMAS Į PARODĄ


Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS