Svarbi informacija klientams
Karantino ir ekstremaliosios padėties laikotarpiu Lietuvos Respublikos Vyriausybė bei Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja susilaikyti nuo kelionių į užsienį. Todėl iki birželio mėn. 16 d. (imtinai) užsakymų nepriimame. Esant reikalui galite susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės į parodas


Łódź Design Festival

LODZĖS DIZAINO FESTIVALIS

Kelionė autobusu 2019 m. gegužės 17-19 d.

Lodzės dizaino festivalis šiuo metu yra Rytų ir Vidurio Europos svarbiausias tarptautiniu mastu organizuojamas dizaino renginys. Jame pateikiami įvairūs dizaino aspektai, įskaitant pramoninį dizainą, meno ir amatų dizainą, grafinį dizainą, architektūrinį dizainą ir mados dizainą.

2019 m. dalyvauti konkurse pateikė paraišką 217 dizainerių iš viso pasaulio. Be Lenkijos dizainerių paraiškų, gauta paraiškų iš tokių šalių kaip: Švedija, Estija, Vengrija, Didžioji Britanija, Vokietija, Jungtinės Valstijos, Čekija, Rusija, Lietuva, Ispanija, Kolumbija, Australija, Šveicarija, Taivanas, Prancūzija, Ukraina, Kroatija, Nyderlandai, Latvija, Italija, Kanada ir Baltarusija.

Parodoje bus pristatyti 22 geriausi projektai, atrinkti iš 148 paraiškų ir pateikti šių metų konkursui. Paroda vyks „Lodzės dizaino festivalio 2019" metu gegužės 17-26 d.

Festivalis skirtas verslo aplinkai, reklamos agentūroms ir jų klientams, aukštųjų mokyklų studentams, meno fakultetų studentams, žurnalistams ir žiniasklaidai.

Daugiau informacijos - parodos puslapyje: www.lodzdesign.com/

Kelionė autobusu

Kelionės kaina 140 Eur/asm., kai vyksta ne mažiau nei 30 asmenų.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, 2 nakvynės viešbutyje dviviečiame kambaryje su pusryčiais, kelionės vadovo paslaugos.

Neįskaičiuota: bilietas į parodą, kaina 15 PLN.

Grupei galime organizuoti atskirą kelionę.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 262 7777, mob. (8 616) 16777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Šalis: Lenkija
Miestas: Lodzė
Sritis: dizainas
Parodos pradžia: 2019-05-17
Parodos pabaiga: 2019-05-19
Kaina nuo: 130 €
PAKLAUSIMAS Į PARODĄ


Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS