Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės į parodas


Paroda LIGNA HANNOVER


Pasaulinė miškininkystės ir medienos pramonės paroda

LIGNA HANNOVER

Paroda vyks 2015 m. gegužės 11 - 15 d. Hanoveryje, Vokietijoje

Š.m. gegužės 11 - 15 d. Hanoverio parodų centre vyks viena iš svarbiausių miškininkystės parodų, pristatanti miško ir medienos pramonės naujienas. Paroda vyksta kas dvejus metus. 2013 m. parodoje savo produktus ir paslaugas pristatė 1 548 dalyviai iš 46 šalių, parodą aplankė apie 89 857 specialistai, parodos plotas siekė 209 200 kv.m.

Intensyvi parodos programa, specialūs renginiai sudaro puikias galimybes specialistų susitikimams bei naujų kontaktų užmezgimui.

PAGRINDINIAI PARODOS SEKTORIAI:

  • Miško pramonė ir iš medienos gaunama energija: mašinos, prietaisai, įrankiai bei kitos pagalbinės priemonės miško technikai; naujos technologijos medienos transportavimui, transporto priemonės; logistikos ir sandėliavimo sistemos; mediena energijos išgavimui; informacinės sistemos ir komunikacijos; išsilavinimas ir tobulinimasis;
  • Lentpjūvės technologijos ir įranga;
  • Medienos plokščių ir faneros gamybos mašinos ir įranga;
  • Masyvios medienos perdirbimas: mašinos ir įrengimai masyvios medienos perdirbimui; likusios medienos panaudojimas; energijos išgavimas;
  • Baldų pramonė: baldų gamybos įranga, detalės, gyvos baldų gamybos procesų demonstracijos;
  • Medienos gaminiai: mediniai pastatai; atstatymas; vidaus įrengimas; renovacija; statybos elementai; staliaus darbai (vidaus apdaila – langai, durys, laiptai ir kt.);
  • Bioenergija iš medienos;
  • Įvairios, papildomos prezentacijos medienos tematika. 

Parodos metu vyks įvairūs renginiai bei produktų pristatymai, specialistų susitikimai, seminarai. Medienos pramonės konferencijoje šiais metais didžiausias dėmesys bus skiriamas išmanioms technologijoms medienos pramonėje ir integruotos gamybos temoms.

Kaina iš anksto perkant bilietą 1 d. – 21 EUR, perkant vietoje – 25 EUR. Bilietas visoms renginio dienoms kainuoja 36 EUR iš anksto užsisakant ir 39 EUR perkant vietoje.

KELIONĖ AUTOBUSU
2015 05 09 - 13

Kelionės autobusu kaina 295 Eur (esant ne mažesnei, kaip 30 žmonių grupei).

Į kainą įskaičiuota: kelionė komfortabiliu autobusu, 4 nakvynės ir pusryčiai viešbutyje dviviečiuose kambariuose su visais patogumais, kelionės dokumentų sutvarkymas, medicininių išlaidų draudimas kelionės laikotarpiui, kelių ir ekologijos mokesčiai, vertėjo paslaugos, pervežimai autobusu viešbutis-paroda-viešbutis.

KELIONĖ LĖKTUVU

Aviabilietas: kainos teirautis agentūroje.
Viešbutis: dviviečio kambario kaina 3* viešbutyje Hanoveryje nuo 76 EUR parai su pusryčiais, vienviečio kambario kaina nuo 58 EUR parai su pusryčiais.

Užsakome ekskursijas, pervežimus oro uostas - viešbutis - oro uostas.
Taip pat, galimi ir kiti variantai.

Už įėjimą į parodą ir kitus mokamus objektus mokama papildomai (pageidaujant bilieto kaina įtraukiama išrašant sąskaitą).

  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16777
el.p.: dalia@svite.lt

Informacija

Šalis: Vokietija
Miestas: Hanoveris
Sritis: miškininkystė, medienos pramonė
Parodos pradžia: 2015-05-11
Parodos pabaiga: 2015-05-15
PAKLAUSIMAS Į PARODĄ


Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS