Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės į parodas


LIGNA HANNOVER

pasaulinė miškininkystės ir medienos pramonės paroda

Paroda vyks 2023 m. gegužės 15 - 19 d. Hanoveryje, Vokietijoje

Tai viena svarbiausių miškininkystės parodų, pristatanti miško ir medienos pramonės naujienas. Paroda vyksta kas dvejus metus. Parodoje laukiami 1 100 dalyviai, 75 000 lankytojų specialistų, parodos plotas 110 000 kv.m.

Intensyvi parodos programa, specialūs renginiai sudaro puikias galimybes specialistų susitikimams bei naujų kontaktų užmezgimui.

Kaip pasaulyje pirmaujanti paroda, LIGNA ne tik atstovauja pasauliniam medienos apdirbimo ir medienos apdirbimo įrankių, mašinų ir įrangos asortimentui, bet ir yra laikoma pramonės plėtros impulsų šaltiniu. Temos „Medienos apdirbimo transformacija“, „Surenkamųjų konstrukcijų statybos procesai“ ir „Žaliųjų medžiagų apdirbimas“ tebėra itin aktualios.

PAGRINDINIAI PARODOS SEKTORIAI:

Energija iš medienos

Decentralizuota energijos gamyba ir panaudojimas: nuo proceso energijos atgavimo medienos pramonėje iki jos panaudojimo šildymui arba pavertimo elektros energija. Viską apie šias temas rasite LIGNA 2023.

Efektyvumas, ekonomiškumas ir lankstumas

  • LIGNA yra naujausių techninių ir technologinių įžvalgų ir inovacijų, skirtų efektyviai, ekonomiškai ir lanksčiai medienos plokščių gamybai, namai.
  • Sąvoka „medienos plokštės“ apima daugybę aukštųjų technologijų aukštos kokybės gaminių, pradedant nuo medžio drožlių plokščių, MDF, OSB ir HPL iki kompozicinių ir hibridinių plokščių.
  • LIGNA pristato mašinas, įrenginius ir žaliavas, skirtas plokščių gamybai iš rekonstruotos medienos, į medieną panašių ir kompozitinių medžiagų.

Miškininkystės, apvaliosios medienos ir pjautinės medienos gamybos mašinos

  • Didžiausias dėmesys čia skiriamas pažangiausioms miškininkystės technologijoms ir optimizuotoms medienos ruošos sistemoms, medienos, kaip medžiagos ir energijos šaltinio, naudojimui, mobilioms lentpjūvėms, logistikai ir transportui, taip pat didelėms miško mašinoms ir priedams.

Mašinų komponentai ir automatikos technologija

  • Kai pramonė 4.0 įsibėgėja, mašinų komponentams ir automatizavimo technologijoms šiandien tenka svarbus vaidmuo. Čia eksponuojami efektyvūs pavaros sprendimai, CNC staklių valdymo sistemos, efektyvūs ir energiją taupantys transportavimo ir tvarkymo sprendimai, taip pat didelio našumo pramoniniai robotai.

Paviršiaus technologija

  • Pažangios technologijos, skaitmeninimas, integravimas ir automatizavimas yra pagrindinės medienos apdirbimo ir medienos apdirbimo tendencijos, taigi ir pagrindinės LIGNA temos. Viena iš svarbiausių LIGNA temų yra medienos apdirbimo transformacija.

Lentpjūvės technologija

  • LIGNA bus pristatytas visas lentpjūvės technologijų asortimentas – nuo rąstų aikštelės ir pradinio pjovimo iki rūšiavimo, džiovinimo ir reikalingos energijos generavimo.

Įrankiai ir mašinos individualiai ir masinei gamybai

  • Nesvarbu, ar tai būtų vienos gamybos serijos, ar masinės gamybos serijos, čia eksponuojami visų rūšių medienos gaminių apdirbimo įrankiai ir mašinos. Lankytojai gali sužinoti viską, ką reikia žinoti apie darbą su medžio masyvu, plokščių gaminiais, plastiku ir kompozitais. LIGNA vėl sutelks dėmesį į technologijų takoskyros tarp medienos apdirbimo cechų ir pramonės gamintojų skaidymą.

Parodos metu vyks įvairūs renginiai bei produktų pristatymai, specialistų susitikimai, seminarai. Medienos pramonės konferencijoje šiais metais didžiausias dėmesys bus skiriamas išmanioms technologijoms medienos pramonėje ir integruotos gamybos temoms.

Bilieto į parodą kaina iš anksto perkant bilietą internetu 1 d. – 39 EUR, visoms renginio dienoms - 56 EUR.

KELIONĖ AUTOBUSU su grupe
2023 05 13 - 17

Kelionės autobusu kaina 600 Eur (esant ne mažesnei kaip 25 asm. grupei).

Į kainą įskaičiuota: kelionė komfortabiliu autobusu, 4 nakvynės ir pusryčiai viešbutyje dviviečiuose kambariuose su visais patogumais, kelionės dokumentų sutvarkymas, kelių ir ekologijos mokesčiai, kelionės vadovo paslaugos, pervežimai autobusu viešbutis-paroda-viešbutis, ekskursija Berlyne (pakeliui).

KELIONĖ LĖKTUVU

Kelionės lėktuvu paketo kaina nuo 1060 Eur/asm. Įskaičiuotas  skrydis į Hanoverį, oro uosto mokesčiai ir 3 nakvynės su pusryčiais 3* viešbutyje 1 asm., gyvenant dviviečiame kambaryje.
Kainos gali keistis, priklausomai nuo laisvų vietų lėktuve ir viešbučiuose rezervavimo metu.

Kelionės lėktuvu paketo kaina nuo 560 Eur/asm. Įskaičiuotas  skrydis į Hamburgą, oro uosto mokesčiai ir 3 nakvynės su pusryčiais 3* viešbutyje 1 asm., gyvenant dviviečiame kambaryje.
Apgyvendinimas Hamburge, į parodą vykti traukiniu. Kelionės trukmė 1:30 min. iki Hanoverio 180 km.
Kainos gali keistis, priklausomai nuo laisvų vietų lėktuve ir viešbučiuose rezervavimo metu.
Grupėms - klausti atskirai.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Šalis: Vokietija
Miestas: Hanoveris
Sritis: miškininkystė, medienos pramonė
Parodos pradžia: 2023-05-15
Parodos pabaiga: 2023-05-19
Kaina nuo: 600 €
PAKLAUSIMAS Į PARODĄPrivatumo politika