Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės į parodas


LIGNA


Pasaulinė miškininkystės ir medienos pramonės paroda
LIGNA HANNOVER
Paroda vyks 2017 m. gegužės 22 - 26 d. Hanoveryje, Vokietijoje

Š.m. gegužės 22 - 26 d. Hanoverio parodų centre vyks pasaulyje pirmaujanti miškininkystės, baldų ir medienos pramonės paroda vykstanti kas dvejus metus. Ji rengiama nuo 1975 metų, todėl yra pakankamai stipriai įsitvirtinusi tarp kitų tokio pobūdžio parodų visoje Vokietyjoje. 2015 m. parodoje savo produktus ir paslaugas pristatė 1 552 dalyviai iš 46 šalių, parodą aplankė 93099 specialistai, parodos plotas siekė 115,537 kv.m.

Dalyvavimas šioje parodoje ne tik puiki galimybė pristatyti savo gaminius bei produkciją lankytojams, bet ir puiki proga užmegzti naudingus verslo kontaktus bei pasidalinti turima patirtimi.

PAGRINDINIAI PARODOS SEKTORIAI:

  • Miško pramonė ir iš medienos gaunama energija: mašinos, prietaisai, įrankiai bei kitos pagalbinės priemonės miško technikai; naujos technologijos medienos transportavimui, transporto priemonės; logistikos ir sandėliavimo sistemos; mediena energijos išgavimui; informacinės sistemos ir komunikacijos; išsilavinimas ir tobulinimasis;
  • Lentpjūvės technologijos ir įranga;
  • Medienos plokščių ir faneros gamybos mašinos ir įranga;
  • Masyvios medienos perdirbimas: mašinos ir įrengimai masyvios medienos perdirbimui; likusios medienos panaudojimas; energijos išgavimas;
  • Baldų pramonė: baldų gamybos įranga, detalės, gyvos baldų gamybos procesų demonstracijos;
  • Medienos gaminiai: mediniai pastatai; atstatymas; vidaus įrengimas; renovacija; statybos elementai; staliaus darbai (vidaus apdaila – langai, durys, laiptai ir kt.);
  • Bioenergija iš medienos;
  • Įvairios, papildomos prezentacijos medienos tematika. 

Parodos metu vyks įvairūs renginiai bei produktų pristatymai, specialistų susitikimai, seminarai. Medienos pramonės konferencijoje šiais metais didžiausias dėmesys bus skiriamas išmanioms technologijoms medienos pramonėje ir integruotos gamybos temoms.

Kaina iš anksto perkant bilietą 1 d. – 30 EUR, perkant vietoje – 30 EUR. Bilietas visoms renginio dienoms kainuoja 44 EUR iš anksto užsisakant ir 44 EUR perkant vietoje.

KELIONĖ LĖKTUVU

Aviabilietas: nuo 309 eur, su registruotu bagažu.
Viešbutis: dviviečio kambario kaina 4* viešbutyje Hanoveryje nuo 80 EUR/asm parai be pusryčių, nuo 100 eur/asm parai su pusryčiais. Vienviečio kambario kaina nuo 108 EUR parai su pusryčiais.

Užsakome ekskursijas, pervežimus oro uostas - viešbutis - oro uostas. Taip pat, galimi ir kiti variantai.
Už įėjimą į parodą ir kitus mokamus objektus mokama papildomai (pageidaujant bilieto kaina įtraukiama išrašant sąskaitą).  

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Šalis: Vokietija
Miestas: Hanoveris
Sritis: mediena, baldai
Parodos pradžia: 2017-05-22
Parodos pabaiga: 2017-05-26
Kaina nuo: 309 €
PAKLAUSIMAS Į PARODĄ


Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS