ISH

tarptautinė santechnikos, šildymo ir oro kondicionavimo paroda

vyks 2023 m. kovo mėn. 13 - 17 d. Frankfurte, Vokietijoje

ISH yra pasaulyje pirmaujanti vonios kambario, pastatų, energetikos, oro kondicionavimo technologijų ir atsinaujinančios energijos paroda, vykstanti kas dvejus metus nuo 1960 m.
Apie 2400 tarptautinių parodos dalyvių maždaug 260 000 kv. m plote pristatys naujausius produktus. 2017 m. paroda dalyvavo apie 2482 eksponentų iš 62 šalių ir 200 114 lankytojų.

Šilumos perėjimo ir klimato apsaugos sprendimai

 • Techniniai sprendimai statybų sektoriui. Pastatų sektoriuje bus pristatomi techniniai sprendimai, aprašyti ES REPowering strategijoje. Taip siekiama sumažinti ES priklausomybę nuo rusiškų dujų.
 • Šildymo sektoriaus dekarbonizacija: šilumos siurbliai kaip svarbus šildymo elementas. Šilumos siurblių pritaikymo plėtra yra pagrindinis šilumos perėjimo ramstis.
 • Neutralus klimato šildymas vandeniliu. Vokietija ir Europa iki 2045 m. turi tapti neutralios klimatui. Vandenilis atliks svarbų vaidmenį pertvarkant šildymo sektorių.
 • Pažangus energijos valdymas: sektorių sujungimas pastatuose siekiant apsaugoti klimatą. Sėkmingai įgyvendinant energetikos perėjimą reikalinga tinklinė energetikos sistema. Tai liečia ne tik energijos tiekėjus ir tinklų operatorius, bet ir šildymo sistemas.Pagrindiniai ISH parodos sektoriai:
 • Vonia: vonios, dušo kabinos, vonios baldai, aksesuarai, keramikinės plytelės, baseinai, saunos, vandens įrengimai.
 • Pastatų, energijos, oro kondicionavimo technologijos: boileriai, šildymas, kaminai, jungtukai, šilumos skirstymas, saulės energijos sistemos, lietaus vandens panaudojimas, tradicinės krosnių plytos, židiniai, šildymo įrengimai, MSR technologijos ir namų automatizavimas.
 • Instaliavimo technologijos: vamzdžiai, armatūros, sąvaržos, vandentiekio technika, įrengimai ir darbo įrankiai, IT ir komunikacijos technologijos.
 • Efektyvumo sistemos ir besikeičiančios technologijos: saulės energijos panaudojimas, biomasė, šilumos siurbliai, medžio degikliai, saulės energijos sistemos, tradiciniai krosnių kokliai (švediški).
 • Oro kondicionieriai, šaldymo ir ventiliacijos technologijos: instaliacijos, įrankiai, komponentai ir sistemos centralizuotai ir necentralizuotai ventiliacijai, oro kondicionavimui, VRF sistemoms, šaldymo ir šildymo sistemoms, ugnies ir dūmų apsaugai, vietiniai ventiliavimo sistemai.
 • Atsinaujinanti energija ir efektyvūs sprendimai: saulės energija, fotovoltika, biomasė, karščio pompos, tradicinės krosnelės.
 • Įrengimo technologijos: dirbtuvių įranga ir kt.

Taip pat parodos metu vyks specialūs teminiai renginiai.

 Bilietų kainos: vienai dienai perkant internetu - 17 Eur, kasoje - 40 Eur; visoms dienoms perkant internetu - 46 Eur, kasoje - 90 Eur.

KELIONĖ AUTOBUSU

2023 m. kovo mėn. 11 - 16 d.

Kelionės kaina 600 EUR (esant ne mažesnei kaip 30 asmenų grupei). Kelionės programos teirautis agentūroje.

Į kainą įskaičiuota: kelionė komfortabiliu autobusu, 5 nakvynės viešbučiuose dviviečiuose kambariuose su pusryčiais pagal programą, pervežimai į parodą, kelių ir ekologijos mokesčiai, kelionės vadovo paslaugos.

KELIONĖ LĖKTUVU

Kelionės paketo kaina nuo 770 EUR. Įskaičiuotas skrydis į Frankfurtą, oro uosto mokesčiai ir 3 nakvynės su pusryčiais 3* viešbutyje 1 asm., gyvenant dviviečiame kambaryje.


Jums pageidaujant galime užsakyti pervežimą oro uostas - viešbutis - oro uostas, medicininių išlaidų draudimą.
 Galutinė skrydžio bei nakvynės kaina priklauso nuo laisvų vietų lėktuvuose ir viešbučiuose rezervavimo metu.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Šalis: Vokietija
Miestas: Frankfurtas
Sritis: vanduo, šiluma, oras
Parodos pradžia: 2023-03-13
Parodos pabaiga: 2023-03-17
Kaina nuo: 600 €
PAKLAUSIMAS Į PARODĄPrivatumo politika