Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės į parodas


ISH


Tarptautinė santechnikos, šildymo ir oro kondicionavimo paroda ISH

Paroda vyks 2017 m. kovo mėn. 14 - 18 d. Frankfurte, Vokietijoje

ISH - didžiausia pasaulyje paroda, pristatanti novatorišką vonios kambario dizainą, santechninės įrangos technologijas, efektyvias šildymo sistemas, pastatų ir kondicionavimo technologijas ir atsinaujinančius energijos šaltinius. Būtina sudalyvauti ir savo akimis pamatyti pirmą kartą pristatomas naujausias tendencijas ir inovacijas.

Paroda vyksta kas dvejus metus nuo 1960 m. 2015 m. parodos duomenys: parodos plotas siekė 260 000 kv.m, dalyvavo 2 465 eksponentai iš įvairių pasaulio šalių, apsilankė 196 777 specialistai.

Pagrindiniai ISH parodos sektoriai:

 • Vonia: vonios, dušo kabinos, vonios baldai, aksesuarai, keramikinės plytelės, baseinai, saunos, vandens įrengimai.
 • Pastatų, energijos, oro kondicionavimo technologijos: boileriai, šildymas, kaminai, jungtukai, šilumos skirstymas, saulės energijos sistemos, lietaus vandens panaudojimas, tradicinės krosnių plytos, židiniai, šildymo įrengimai, MSR technologijos ir namų automatizavimas.
 • Instaliavimo technologijos: vamzdžiai, armatūros, sąvaržos, vandentiekio technika, įrengimai ir darbo įrankiai, IT ir komunikacijos technologijos.
 • Efektyvumo sistemos ir besikeičiančios technologijos: saulės energijos panaudojimas, biomasė, šilumos siurbliai, medžio degikliai, saulės energijos sistemos, tradiciniai krosnių kokliai (švediški).
 • Oro kondicionieriai, šaldymo ir ventiliacijos technologijos: instaliacijos, įrankiai, komponentai ir sistemos centralizuotai ir necentralizuotai ventiliacijai, oro kondicionavimui, VRF sistemoms, šaldymo ir šildymo sistemoms, ugnies ir dūmų apsaugai, vietiniai ventiliavimo sistemai.
 • Atsinaujinanti energija ir efektyvūs sprendimai: saulės energija, fotovoltika, biomasė, karščio pompos, tradicinės krosnelės.
 • Įrengimo technologijos: dirbtuvių įranga ir kt.

Taip pat parodos metu vyks:

 • Specialūs renginiai. „Pop up my Bathroom” demonstracija, skirta atskleisti, kaip susikurti individualų vonios kambarį. „Bathroom 4.0” projektas. Jo metu lankytojai turės galimybę 3D akiniais išvysti idėjas santechnikos, šildymo ir oro kondicionavimo pramonėje ir kt.
 • Įvairūs paskaitų forumai: technologija ir energija, šildymas, oro kondicionavimas, statyba, IKK statyba ir kt.
 • Apdovanojimai: „Architecture + technology”, „Bathroom comfort for generations” . Konkursas, skirtas dizaino sričiai „Design plus powered by Ish”.
 • Ekskursijos, skirtos supažindinti su parodoje pristatoma produkcija.

 

Bilietų kainos: vienai dienai perkant internetu - 17 Eur, kasoje - 40 Eur; visoms dienoms perkant internetu - 46 Eur, kasoje - 90 Eur.

KELIONĖ LĖKTUVU

Kelionės lėktuvu paketo kaina nuo 680 EUR. Įskaičiuotas skrydis į Frankfurtą, oro uosto mokesčiai ir 3 nakvynės su pusryčiais 3* viešbutyje 1 asm., gyvenant dviviečiame kambaryje.
Jums pageidaujant galime užsakyti pervežimą oro uostas - viešbutis - oro uostas, medicininių išlaidų draudimą, bilietus į parodą.
Galutinė skrydžio bei nakvynės kaina priklauso nuo laisvų vietų lėktuvuose ir viešbučiuose rezervavimo metu.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16777
el.p.: dalia@svite.lt

Informacija

Šalis: Vokietija
Miestas: Frankfurtas
Sritis: santechnika, šildymas, oro kondicionavimas
Parodos pradžia: 2017-03-14
Parodos pabaiga: 2017-03-18
PAKLAUSIMAS Į PARODĄ


Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS