Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės į parodas


IPM ESSEN


Paroda vyks 2018 m. sausio mėn. 23 - 26 d. Esene, Vokietijoje

Tai tarptautinė augalų, techninės įrangos, floristikos ir pardavimų paroda, vykstanti kiekvienais metais nuo 1983 m.  2017 metais parodoje savo produkciją bei paslaugas pristatė daugiau nei 1577 eksponentai iš 45 šalių, parodoje apsilankė 57 000 lankytojų.
2018 m. IPM garbės svečias - Danija.

Pagrindiniai parodos sektoriai:

  • Augalai: bonsai, žydintys augalai, žalieji ir jauni augalai, vandens kultūros ir daržovės, krūminiai augalai, skintos gėlės, bonsai, augalų žemė ir substratai, durpės, augalų sėklos ir svogūnėliai.
  • Technologijos: šiltnamiai, laistymo įranga, šildymo įranga, mašinos ir prietaisai, augalų apsauga, vazonai, šaldymo įranga, transportavimo ir kėlimo technika, vaisių ir daržovių sodinimas, daržų ir kraštovaizdžio kūrimas.
  • Floristika: floristikos prekės, rankų darbo gaminiai, amatai, dekoracijos, sveikinimo atvirukai, žvakės, sausos ir medžiaginės gėlės, pintinėlės, vazonai iš stiklo, keramika, porcelianas, kapų puošimas.
  • Pardavimų skatinimas: sodo įranga ir reikmenys, sodo dekoracijos, gėlių vazonai, lauko vazonai, parduotuvių įrengimas ir paslaugos, programinė įranga ir IT konsultacijos.

Bilieto į parodą kaina:

  • Internetu: 1 dienai - 22 Eur; kartu su VRR miesto transporto bilietu (2 klase) – 28,50 Eur; 2 dienoms  - 34 Eur; visoms dienoms  - 60 Eur.
  • Kasoje: 1 dienai - 32 Eur; 2 dienoms  - 44 Eur; visoms dienoms  - 72 Eur; katalogas - 16 Eur.

KELIONĖ LĖKTUVU

Kelionės lėktuvu paketo kaina nuo 305 EUR. Įskaičiuotas tiesioginis skrydis į Dortmundą, oro uosto mokesčiai ir 4 nakvynės su pusryčiais Dortmunde, apartamentuose 1 asm., gyvenant dviviečiame kambaryje. Dortmundas-Esenas 35 km, patogus susisiekimas traukiniu.

Kelionės lėktuvu paketo kaina nuo 240 EUR. Įskaičiuotas tiesioginis skrydis į Dortmundą, oro uosto mokesčiai ir 4 nakvynės su pusryčiais Mulheime, apartamentuose 1 asm., gyvenant dviviečiame kambaryje.
Jums pageidaujant galime užsakyti pervežimą oro uostas-viešbutis-oro uostas, medicininių išlaidų draudimą, bilietus į parodą.
Galutinė skrydžio bei nakvynės kaina priklauso nuo laisvų vietų lėktuvuose ir viešbučiuose rezervavimo metu.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16777
el.p.: dalia@svite.lt

Informacija

Šalis: Vokietija
Miestas: Esenas
Sritis: floristika
Parodos pradžia: 2018-01-23
Parodos pabaiga: 2018-01-26
Kaina nuo: 240 €
PAKLAUSIMAS Į PARODĄ


Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS