Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt

INTERSCHUTZ

gaisrų ir gelbėjimo tarnybų, civilinės saugos, saugos ir saugumo mugė

 

Paroda vyks 2021 m. birželio mėn. 14 - 19 d.  Hanoveryje, Vokietijoje

INTERSCHUTZpirmaujanti pasaulyje priešgaisrinių brigadų, gelbėjimo tarnybų, civilinės saugos ir saugos / saugumo paroda, kuri vyks šiais metais birželio mėn. 15 - 20 dienomis Hanoveryje, Vokietijoje. Tarp keturių pagrindinių kategorijų, INTERSCHUTZ ekrane bus rodomi produktai ir paslaugos apimančios techninės pagalbos ir nelaimių valdymo įrangą, priešgaisrinės stoties įrangą, priešgaisrinės apsaugos ir gesinimo technologijas, transporto priemones ir transporto priemonių įrangą, informacijos ir organizavimo technologijas, medicinos įrangą, medicinos priemones, kontrolę, centrinės technologijos ir asmeninės apsaugos priemonės.

2018 metais parodoje dalyvavo 1500 dalyvių, apsilankė 157 000 lankytojų iš 50 pasaulio šalių.

Pagrindiniai parodos sektoriai:

Priešgaisrinės apsaugos,

priešgaisrinės apsaugos,

gelbėjimo tarnybos,

civilinės saugos,

ryšių ir valdymo centro sprendimai ir apsauginė įranga

Parodos INTERSCHUTZ metu vyks speciali programa:

  • INTERSCHUTZ parodos dalyviai demonstruos, kaip galima patobulinti šių dienų gelbėjimo tarnybas ir ką rytoj gali padaryti gelbėjimo tarnybos. Su transporto priemonėmis ir transporto priemonių įranga, medicinos įranga ar medicinos prietaisais, paslaugomis, duomenų valdymu ir mokymu.

  • Gaisrinės tarnybos, statyba, techninė priešgaisrinė apsauga ir pastatų apsauga. INTERSCHUTZ parodys, kaip atrodo prevencinė priešgaisrinė apsauga.

  • Naujos technologinės galimybės atveria naujas krizių ir pavojų prevencijos ir įveikimo dimensijas. 

  • Klimato krizė, smurto aktai, nelaimingi atsitikimai, gyvybiškai svarbių sistemų gedimai ar reakcija į pabėgėlių bangas. Tuo pačiu metu skaitmeninės technologijos atveria dideles galimybes. Civilinė sauga yra „INTERSCHUTZ 2020“ dėmesio centre. Parodų asortimentas svyruoja nuo geriamojo vandens valymo įrangos iki novatoriškos programinės įrangos valdymo veikloje, pradedant transporto priemonės įranga ir baigiant alternatyviu energijos tiekimu.

     

Bilietai į parodą: perkant internetu - 1 dienai – 20 EUR; visoms dienom – 45 EUR

KELIONĖ AUTOBUSU

Kelionės kaina vykstant autobusu: 5 dienų kelionė ( 4 nakvynės) - asm. 370 Eur. gyvenant dviviečiame kambaryje (kai grupėje ne mažiau kaip 30 asmenų).

KELIONĖ LĖKTUVU

Kelionės paketo kaina asmeniui:  Eur

Skrydis : Vilnius - Hanoveris -Vilnius nuo 299 Eur/asm.

Viešbutis: 3 naktys 3* viešbutyje 1 asm., gyvenant dviviečiame kambaryje nuo 600 Eur.

Papildomai nuvykimas iki viešbučio ir parodos. Galime pasiūlyti privatų pervežimą ar pageidaujant ekskursijas.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMAS Į PARODĄ


Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS