Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės į parodas


IMM

tarptautinė baldų ir interjero paroda Kelne

IMM Kelne yra svarbiausia mugė pasaulio baldų rinkoje. Paroda pristato naujas tarptautines baldų ir apstatymo tendencijas bei stebina daugybe paklausių naujovių. Didžiulis jų asortimento plotis ir gylis derinami su aukštais gaminių pateikimo reikalavimais. „Imm Cologne“ taip pat yra veiksminga platforma jauniems dizaineriams. Prekybos auditorija vertina išskirtinę verslo atmosferą, aukštus aptarnavimo ir organizavimo standartus. Dienos, kuriomis įleidžiami galutiniai vartotojai, parodos dalyviams suteikia daug galimybių išbandyti produktus ir rinką, o vartotojai randa informacijos ir pirkimo pasiūlymų.

 • 1 233 parodos dalyviai
 • 245 300 kv.m, 139 šalys
 • 129 451 lankytojas specialistas

Parodos lankytojai: visų rūšių baldų mažmenininkai, interjero dizaineriai, architektai, dizaineriai, planuotojai, staliai, dailidės, interjero dekoratoriai.

Parodos dalyviai:

 • Tarptautiniai svetainės, miegamojo ir vonios kambario baldų, čiužinių ir miego sistemų tiekėjai.
 • Tarptautiniai namų tekstilės, sienų dangų, grindų dangų, apšvietimo, aksesuarų, taip pat vonios kambario prietaisų ir furnitūros tiekėjai.
 • Baldų gaminių tiekėjai sutarčių verslui.

Kas bus eksponuojama?

 • Modernūs baldai, užtikrinantys rafinuotą komfortą - įkvėpimas į gyvenimo stilių orientuotame interjere: apartamentai, foteliai, divanai, autonominės sofos, keičiamos sofos, miegamojo ir valgomojo baldai.
 • Išmanūs baldai jaunam gyvenimo būdui - namų apstatymai sutelkia dėmesį į gatavus baldus: apartamentus, fotelius, sofas.
 • Visas miego pasaulis: čiužiniai ir miego sistemos, spyruoklinės lovos ir vandens lovos „Home Sleep“ vidaus pasaulyje suteikia novatorišką miego komfortą.
 • Skaitmeninės tendencijos baldų ir interjero sektoriuje, platformos / portalai, elektroninė prekyba, techninių komponentų tiekėjai.
 • Pagrindinių dizaino prekių ženklų holistinė interjero filosofija.
 • Novatoriškas interjero ir šviestuvo dizainas, gaminio koncepcijos, turinčios specialaus leidimo charakterį, „Das Haus“ - scenos interjerai.
 • Holistinės interjero ir baldų dizaino idėjos vonios kambariui, sienoms, grindims, apšvietimui, išmaniesiems namams.
 • Jaunų, nepriklausomų dizainerių inovatyvių produktų prekybos rinka ir dirbtuvės, namų aksesuarai, mada ir papuošalai. Parodos puslapis anglų k..

Bilietus į parodą galima įsigyti tik internetu.

KELIONĖ LĖKTUVU

Kaina nuo 750 Eur/asm.

Į kelionės kainą įskaičiuota: lėktuvo bilietas į Kelną, 3 nakvynės  3*viešbutyje su pusryčiais, gyvenant dviviečiame kambaryje.
Jums pageidaujant galime užsakyti pervežimą oro uostas - viešbutis - oro uostas, medicininių išlaidų draudimą.

KELIONĖ AUTOBUSU su grupe
Kelionė vyks: 2023 06 02 - 2023 06 07

Kelionės autobusu su grupe kaina: 630 Eur /asm. (vykstant ne mažiau kaip 25 asm.)

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė komfortabiliu autobusu, 5 nakvynės su pusryčiais viešbutyje pagal programą, pervežimai viešbutis/ paroda/ viešbutis, kelių ir ekologijos mokesčiai, kelionės vadovo paslaugos, apžvalginė ekskursija.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Šalis: Vokietija
Miestas: Kelnas
Sritis: baldai, dizainas
Parodos pradžia: 2023-06-04
Parodos pabaiga: 2023-06-07
Kaina nuo: 630 €
PAKLAUSIMAS Į PARODĄPrivatumo politika