Svarbi informacija klientams
Lietuvos vyriausybė bei Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja mėnesiui laiko susilaikyti nuo kelionių į užsienį. Todėl iki balandžio 28 d. (imtinai) stabdome visas „ŠVITĖS“ keliones.
Esant reikalui galima susisiekti nurodytais telefonais ir el. pašto adresais.
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės į parodas


IMM

2020 m. sausio mėn. 13 – 19 d. Kelne, Vokietijoje

IMM – tai pasaulyje lyderiaujanti baldų paroda, organizuojama nuo 1949 m. Paroda skirta baldų sektoriaus specialistams - gamintojams, pardavėjams, interjero dizaineriams ir architektams. Ši paroda - tai naujos idėjos, galimybė susipažinti su užsienio šalių produkcija, surasti naujus partnerius, sudaryti sutartis, neatsilikti nuo tarptautinės mados, papildyti mūsų parduotuvių asortimentą.

IMM Kelne yra svarbiausia data interjero kalendoriuje. Čia susiburia visa interjero dizaino pramonė, norėdama pristatyti ir atrasti naujus produktus iš viso pasaulio, pajusti pagrindines rytojaus tendencijas ir pradėti naujojo sezono verslą. Mugė yra būtinas renginys aukščiausiems sprendimų priėmėjams visose tarptautėse rinkose ir visose interjero dizaino srityse.

Ar norite sukurti savo prekės ženklo naujovių ar naujų kolekcijų akimirkas, kurias žmonės atsimintų? Tuomet Jūsų kelionės tikslas - IMM.

 • 1 158 parodos dalyviai
 • 246 500 kv.m, 14 šalių
 • 149 500 lankytojų specialistų

Parodos lankytojai: visų rūšių baldų mažmenininkai, interjero dizaineriai, architektai, dizaineriai, planuotojai, staliai, dailidės, interjero dekoratoriai.

Parodos dalyviai:

 • Tarptautiniai svetainės, miegamojo ir vonios kambario baldų, čiužinių ir miego sistemų tiekėjai.
 • Tarptautiniai namų tekstilės, sienų dangų, grindų dangų, apšvietimo, aksesuarų, taip pat vonios kambario prietaisų ir furnitūros tiekėjai.
 • Baldų gaminių tiekėjai sutarčių verslui.

Kas bus eksponuojama?

 • Modernūs baldai, užtikrinantys rafinuotą komfortą - įkvėpimas į gyvenimo stilių orientuotame interjere: apartamentai, foteliai, divanai, autonominės sofos, keičiamos sofos, miegamojo ir valgomojo baldai.
 • Išmanūs baldai jaunam gyvenimo būdui - namų apstatymai sutelkia dėmesį į gatavus baldus: apartamentus, fotelius, sofas.
 • Visas miego pasaulis: čiužiniai ir miego sistemos, spyruoklinės lovos ir vandens lovos „Home Sleep“ vidaus pasaulyje suteikia novatorišką miego komfortą.
 • Skaitmeninės tendencijos baldų ir interjero sektoriuje, platformos / portalai, elektroninė prekyba, techninių komponentų tiekėjai.
 • Pagrindinių dizaino prekių ženklų holistinė interjero filosofija.
 • Novatoriškas interjero ir šviestuvo dizainas, gaminio koncepcijos, turinčios specialaus leidimo charakterį, „Das Haus“ - scenos interjerai.
 • Holistinės interjero ir baldų dizaino idėjos vonios kambariui, sienoms, grindims, apšvietimui, išmaniesiems namams.
 • Jaunų, nepriklausomų dizainerių inovatyvių produktų prekybos rinka ir dirbtuvės, namų aksesuarai, mada ir papuošalai. Parodos puslapis anglų k..

Bilietų į parodą kainos: užsisakius iš anksto 1 dienai – 50 EUR, visoms dienoms – 95 EUR; perkant kasoje 1 dienai – 85 EUR, visoms dienoms – 145 EUR.

KELIONĖ LĖKTUVU

Kelionės lėktuvu paketo kaina nuo  230 Eur/ 1asmeniui, 3 nakvynės 3* viešbutyje su pusryčiais, gyvenant dviviečiame kambaryje. Tiesioginis skrydis  2020.01.15- 2020.01.18

Kelionės lėktuvu paketo kaina nuo  445 Eur/ 1 asmeniui, 3 nakvynės 3* viešbutyje su pusryčiais, gyvenant dviviečiame kambaryje. Netiesioginiai skrydžiai kiekvieną dieną.

Galutinė skrydžio bei nakvynės kaina priklauso nuo laisvų vietų lėktuvuose ir viešbučiuose rezervavimo metu.

Papildomai - pervežimai, bilietai į parodą, draudimas.

Galutinė skrydžio bei nakvynės kaina priklauso nuo laisvų vietų lėktuvuose ir viešbučiuose rezervavimo metu.

KELIONĖ AUTOBUSU
2020 01 12 - 2020 01 17

Kelionės autobusu paketo kaina: 440 Eur (esant grupėje ne mažiau, kaip 33 asmenims). Įskaičiuotos 5 nakvynės su pusryčiais viešbutyje pagal programą, kelionė komfortabiliu turistinės klasės autobusu, pervežimai iš viešbučio į parodą, kelių ir ekologijos mokesčiai, vadovo-vertėjo paslaugos.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. 86 10 30 315, mob.
el.p.: dalia@svite.lt

Informacija

Šalis: Vokietija
Miestas: Kelnas
Sritis: baldai
Parodos pradžia: 2020-01-13
Parodos pabaiga: 2020-01-19
Kaina nuo: 230 €
PAKLAUSIMAS Į PARODĄ


Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS