Paroda IFA - Berlynas

Tarptautinė elektronikos technologijų
paroda IFA

Paroda vyks 2022 m.  rugsėjo 2 - 6 d. Berlyne,

Vokietijoje

IFA Berlyne - tai pagrindinių mažmenininkų, pirkėjų ir pramonės bei žiniasklaidos ekspertų susitikimų vieta. IFA 2022 vyks „Messe Berlin“ parodų centre rugsėjo 2–6 dienomis.

Tik IFA siūlo tokią išsamią tarptautinės rinkos apžvalgą ir kasmet pritraukia tarptautinės prekybos lankytojų dėmesį iš daugiau nei 130 šalių.

Pagrindiniai parodos sektoriai:

IFA Namai ir pramogos. TV išmaniųjų namų namų tinklai – srautinio perdavimo paslaugos. Viešoji žiniasklaida (televizijos ir radijo stotys).

IFA garsas. HiFi High Performance. Audio. Ausinės. Garsiakalbiai. Garso transliacija.

IFA buitinė technika. Pagrindiniai ir smulkūs buitiniai prietaisai. Prijungti prietaisai. Įmontuojami virtuvės įrenginiai. Priežiūra ir grožis. Sveikata ir savijauta, šildymo ir vėsinimo sistemos. Oro sprendimai.

IFA Kompiuterija ir žaidimai. Kompiuteriniai žaidimai. Įtraukiančios pramogos. Duomenų saugojimo technologija ir debesų sprendimai - kibernetinė sauga.

IFA vaizdavimas. Kameros. Objektyvai. Vaizdo sprendimai. Įranga. Dronai. Spausdinimas.

IFA fitnesas ir skaitmeninė sveikata. Sveikatos priežiūros produktai. Sporto gaminiai ir priedai.

IFA komunikacija. Mobilieji įrenginiai Telekomunikacijų technologijos. Interneto technologijos. Mobilioji įranga ir priedai.

IFA iZone. Mokėjimo sistemos.

IFA NEXT. Pasauliniai inovacijų lyderiai pradedančiųjų įmonių tyrimai ir plėtra, IFA pagrindiniai pranešimai ir konferencijos.

IFA pasaulinės rinkos, rugsėjo 4–6 d.. OEM ODM komponentų tiekėjai.

Parodos puslapis

KELIONĖ LĖKTUVU

Kelionės lėktuvu paketo kaina nuo      Eur vienam asmeniui. Į kainą įskaičiuotas skrydis, 3 nakvynės su pusryčiais dviviečiame kambaryje 3* viešbutyje Berlyne.

Galime užsakyti pervežimus oro uostas-viešbutis-oro-uostas, apdrausti medicininių išlaidų ir nelaimingų atsitikimų kelionėje draudimu.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Šalis: Vokietija
Miestas: Berlynas
Sritis: elektronikos technologijos ir prietaisai
Parodos pradžia: 2022-09-02
Parodos pabaiga: 2022-09-06
PAKLAUSIMAS Į PARODĄPrivatumo politika