Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės į parodas


IDS

Tarptautinė dantų technikos ir odontologijos paroda IDS

Paroda vyks 2023 m. kovo mėn. 14 – 18 d. Kelne, Vokietijoje

IDS Kelne yra pirmaujanti pasaulyje odontologijos verslo mugė. 2023 m. ji vėl nulems ateities kursą ir suteiks postūmį kaip sėkmingą pristatymo platformą ir kaip susitikimo tašką visiems odontologijos ir dantų technologijų rinkos dalyviams.

Ši pasaulinė paroda rengiama nuo 1923 m. kas dvejus metus. Jos metu pristatomos naujausios technologijos ir darbo metodai. Kiekvienais metais kartu su IDS vyksta kongresai, seminarai.
Apsilankymas šioje parodoje – tai puiki galimybė susipažinti su naujovėmis dantų technikos ir odontologijos srityse, užmegzti kontaktus su naujais partneriais, bendradarbiauti su ekspertais ir kolegomis.
Parodos skaičiai: laukiama 2000 parodos dalyvių iš 65 šalių, 160 000 lankytojų iš 160 šalių, 180 000 m² dydžio ekspozicijos plote.

Produktų segmentai:

Dantų praktika
Dantų laboratorija
Infekcijų kontrolė ir priežiūra
Paslaugos, informacija, komunikacija ir organizavimas

Parodos dalyviai:
Gamintojai, importuotojai, paslaugų teikėjai, asociacijos ir institucijos, tiesiogiai susijusios su dantų medicinos ir dantų technologijų produktais ir sistemomis.

Lankytojai:
Prekyba odontologija, odontologai, dantų chirurgijos darbuotojai, dantų laboratorijos, pramonė, paslaugų teikėjai, tyrimai ir plėtra, mokiniai / studentai.

Dantų praktikos produktai: apšvietimo sistemos; atliekų panaudojimo sistemos; dantų elementai; dantų medžiagos; farmacija; instrumentai ir įrankiai; kėdės; pagalbinės implantacijos priemonės; pagalbinės odontologijos darbo priemonės ir medžiagos; profilaktika; rotaciniai instrumentai; speciali įranga; specialūs baldai; sterilizacija ir termodezinfekcija; vizualinės sistemos.

Dantų laboratorijoms skirti produktai: dantų laboratorijų įranga; dantų technika – prietaisai; dirbtiniai dantys; funkcinė įranga dantų laboratorijoms; funkcinės sistemos dantų laboratorijoms; instrumentai; medžiagos intarpams, karūnėlėms, tiltams; modeliavimo medžiagos; modelinės medžiagos; ortodontiniai konstravimo elementai; pagalbinės darbo priemonės ir medžiagos dantų laboratorijoms; protezų konstravimo elementai; rotaciniai įrankiai; odontologinės medžiagos; surenkamieji CAD/CAM blokai; surenkamieji liejiniai.

Produktai higienai ir dantų priežiūrai: apsauginiai ir spec. rūbai; aptarnavimo sistemos; dantų šepetėliai, dantų pastos, dantų siūlai; dezinfekcinės medžiagos (cheminės).

Paslaugos, informacijos sprendimai, komunikacija ir organizacijos: "Interkomo" sistemos; elektroninio duomenų apdorojimo sprendimai; informacinio ir organizacinio darbo pagalbinės priemonės; masinės informacijos priemonės; paslaugos.

Parodos metu taip pat vyks specializuoti renginiai.

KELIONĖ LĖKTUVU

Kelionės lėktuvu paketo kaina nuo 990 EUR. Įskaičiuotas  skrydis į Kelną, oro uosto mokesčiai ir 3 nakvynės su pusryčiais 3* viešbutyje 1 asm., gyvenant dviviečiame kambaryje.
Kelionės lėktuvu paketo kaina nuo 510 EUR. Įskaičiuotas  skrydis į Diuseldorfą, oro uosto mokesčiai ir 3 nakvynės su pusryčiais 3 žv. viešbutyje  Diuseldorfe, 1 asm., gyvenant dviviečiame kambaryje. Iš Diuseldorfo į parodą Kelne važiuoti traukiniu (40 km). 
Jums pageidaujant galime užsakyti pervežimą oro uostas - viešbutis - oro uostas, medicininių išlaidų draudimą, bilietus į parodą.

KELIONĖ AUTOBUSU

Grupėms organizuojame kelionę pageidaujama data.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Šalis: Vokietija
Miestas: Kelnas
Sritis: odontologija, dantų technika
Parodos pradžia: 2023-03-14
Parodos pabaiga: 2023-03-18
Kaina nuo: 510 €
PAKLAUSIMAS Į PARODĄPrivatumo politika