Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės į parodas


IDS


Tarptautinė dantų technikos ir odontologijos paroda IDS

Paroda vyks 2017 m. kovo mėn. 21 – 25 d. Kelne, Vokietijoje

IDS – tai nuo 1923 m. rengiama tarptautinė dantų technikos ir odontologijos paroda. IDS laikoma viena svarbiausių savo srities parodų. Ši pasaulinė paroda organizuojama kas dvejus metus. Jos metu pristatomos naujausios technologijos ir darbo metodai. Kiekvienais metais kartu su IDS vyksta kongresai,seminarai.
Apsilankymas šioje parodoje – tai puiki galimybė susipažinti su naujovėmis dantų technikos ir odontologijos srityse, užmegzti kontaktus su naujais partneriais, bendradarbiauti su ekspertais ir kolegomis.
2015 metais parodoje dalyvavo 2 199 eksponentai iš 56 šalių, apsilankė 139 000 lankytojų iš įvairių šalių (odontologai, laboratorijų darbuotojai, prekybininkai, universitetų, praktinių laboratorijų atstovai ir kt. specialistai). Parodos plotas siekė 157 000 kv.m.

Pagrindiniai parodos sektoriai:

Dantų praktikos produktai: apšvietimo sistemos; atliekų panaudojimo sistemos; dantų elementai; dantų medžiagos; farmacija; instrumentai ir įrankiai; kėdės; pagalbinės implantacijos priemonės; pagalbinės odontologijos darbo priemonės ir medžiagos; profilaktika; rotaciniai instrumentai; speciali įranga; specialūs baldai; sterilizacija ir termodezinfekcija; vizualinės sistemos.

Dantų laboratorijoms skirti produktai: dantų laboratorijų įranga; dantų technika – prietaisai; dirbtiniai dantys; funkcinė įranga dantų laboratorijoms; funkcinės sistemos dantų laboratorijoms; instrumentai; medžiagos intarpams, karūnėlėms, tiltams; modeliavimo medžiagos; modelinės medžiagos; ortodontiniai konstravimo elementai; pagalbinės darbo priemonės ir medžiagos dantų laboratorijoms; protezų konstravimo elementai; rotaciniai įrankiai; odontologinės medžiagos; surenkamieji CAD/CAM blokai; surenkamieji liejiniai.

Produktai higienai ir dantų priežiūrai: apsauginiai ir spec. rūbai; aptarnavimo sistemos; dantų šepetėliai, dantų pastos, dantų siūlai; dezinfekcinės medžiagos (cheminės).

Paslaugos, informacijos sprendimai, komunikacija ir organizacijos: “Interkomo” sistemos; elektroninio duomenų apdorojimo sprendimai; informacinio ir organizacinio darbo pagalbinės priemonės; masinės informacijos priemonės; paslaugos.

Parodos metu taip pat vyks:

  • IDS oratorių kampelis. Į praktiką orientuotų paskaitos. Žinomi ekspertai bei gamintojai pristatys atradimus mokslo srityje. 
  • IDS karjeros dienos. Vyks kovo 25 d. Renginys skirtas studentams, jauniesiems specialistams ir kt.
  • Vokietijos dantų technikos asociacijos forumas.
  • Gysi-Award ceremonija.
  • Idėjų generavimo vieta.
Bilietai į parodą: vienai dienai perkant internetu – 13 Eur, kasoje – 17 Eur; dviems dienoms perkant internetu – 17 Eur, kasoje – 21,50 Eur; visoms dienoms perkant internetu – 21 Eur, kasoje – 27 Eur; katalogas – 24 Eur.
KELIONĖ LĖKTUVU

Kelionės lėktuvu paketo kaina nuo 860 EUR. Įskaičiuotas  skrydis į Kelną, oro uosto mokesčiai ir 3 nakvynės su pusryčiais 3* viešbutyje 1 asm., gyvenant dviviečiame kambaryje.
Kelionės lėktuvu paketo kaina nuo 340 EUR. Įskaičiuotas  skrydis į Diuseldorfą, oro uosto mokesčiai ir 3 nakvynės su pusryčiais 3* viešbutyje  Diuseldorfe , 1 asm., gyvenant dviviečiame kambaryje. Iš Diuseldorfo į parodą Kelne važiuoti tarukiniu (40 km). Turint bilietus į parodą, viešasis transportas vykti į parodą nemokamas.
Jums pageidaujant galime užsakyti pervežimą oro uostas- viešbutis- oro uostas, medicininių išlaidų draudimą,biietus į parodą
Galutinė skrydžio bei nakvynės kaina priklauso nuo laisvų vietų lėktuvuose ir viešbučiuose rezervavimo metu.

  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16777
el.p.: dalia@svite.lt

Informacija

Šalis: Vokietija
Miestas: Kelnas
Sritis: odontologija, dantų technika
Parodos pradžia: 2017-03-21
Parodos pabaiga: 2017-03-25
PAKLAUSIMAS Į PARODĄ


Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS