Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės į parodas


HANNOVER MESSE


Paroda vyks 2018 m. balandžio mėn. 23 – 27 d. Hanoveryje, Vokietijoje

HANNOVER MESSE – unikalus industrinių technologijų renginys, vykstantis kiekvienais metais Hanoveryje nuo 1947 m. Šiais metais Hannover Messe parodoje pagrindinis dėmesys bus skiriamas kiekvieno sektoriaus inovacijoms.
2016 metais parodoje 330 800 kv.m plote savo produkciją pristatė daugiau nei 5200 kompanijų. Parodoje apsilankė apie 190 000 specialistų ir net pats Barackas Obama.

HANNOVER MESSE PARODOS SKATINA DVASIĄ INOVACIJŲ APDIRBAMOJE PRAMONĖJE:

Žodis "Startup" yra dažnai susijęs su steigėjų, IT pramonei. Tačiau lankytojai susiduria ir su kitais pavyzdžiais: konvejerio grandinės siurblys, kuris gali būti naudojamas be augalų operacijas nutraukti; saulės energija varomas vandens valytuvas; elektrinis motoroleris su nešiojamomis baterijomis; ir vėjo turbinų rotorius pagamintas iš termoplastiko. Šie inžinerijos deriniai ir IT įrodo naujovių dvasią į apdirbamąją pramonę.

SEKTORIAI:

INDUSTRINĖ AUTOMATIZACIJA – procesų, gamyklos, pramoninės statybos automatizacijos paroda:

•    Procesų automatizacija:
Automatizavimas ir IT sprendimai: Automatizavimo sprendimai; Integruoti spendimai verslo vadybai, planavimui, produktų planavimui, kontrolei; Logistika, SCM, SCO spendimai; Saugumas ir rizikos valdymas; Procesų optimizavimas.
Įrenginiai ir detalės, komponentai: Davikliai, matavimo įrenginiai; Svėrimo įranga; Analizatoriai; Pozicionieriai; Komunikacijų įranga ir komponentai; Elektroninės lempos.
Kontrolės sistemos: Žmogaus ir mašinų sąveika (HMI); Pramoniniai kompiuteriai; Procesų kontrolė, atviri ir uždari programiniai ciklai; Komunikacijų, monitoringo, apsaugos ir analizės sistemos.
Inžinerija, eksploatavimas, paslaugos: Integruotos planavimo sistemos; Inžinerija ir integravimas; Įdiegimo ir eksploatacijos paslaugos.

•    Gamyklų automatizacija:
Elektros inžinerija: kontrolės technologijos; matavimo technologijos; reguliavimo technologijos; pramoniniai kompiuteriai ir įranga; tinklai; pramonės komunikacijos; bevieliai automatai; įmontuojamos sistemos; sensorinės sistemos; paleidimo sistemos; pavarų sistemos; elektroniniai monitoriai; testavimo įranga; "19 rack" sistemos; magnetai.
Mechaninė inžinerija: montavimas; kėlimas; robotai; automatinio montavimo ir kėlimo sistemos ir komponentai; produkcijos įranga; pramonės technologijų paleidimo sistemos.

•    Pramoninės statybos automatizavimas.

MOTION, DRIVE & AUTOMATION - eksponuojamos elektrinės ir mechaninės energijos perdavimo ir kontrolės technologijos iš viso pasaulio taip pat hidraulikos ir pneumatikos inovacijos.

ENERGY – atsinaujinančios energijos, energijos šaltinių, perdavimo ir paskirstymo paroda:

•    Energijos technologijos: energijos gamyba ir produktai; jėgainės; kogeneracijos sistemos; motorai ir jėgos mašinos; elektros energijos perdavimas, perdirbimas ir saugojimas; energijos perdavimas; energijos laidumas; kontrolės įranga; dažnio konvertavimas; matuokliai; saugos ir apsaugos sistemos; įrengimai namų ūkiui; technologijų sistemos pastatams; energijos, dujų ir vandens tinklų įranga; energijos infrastruktūra.

•    Atsinaujinanti energija: vėjo energija; saulės energija; biodujos; biomasė; hidro energija; geoterminė energija; projektų planavimas; paslaugos; aksesuarai.

•    Hidrogenai ir variklių elementai.

•    Energijos pramonė: elektros, dujų, vandens tiekimas; energijos verslas; energijos valdymas; energijos programinė įranga; konsultacijos; elektroninis verslas; finansinės paslaugos; paslaugos energetikoje; atliekų tvarkymo paslaugos; šilumos tiekimas.

WIND - vėjo energijos gamybos technologijų, komponentų ir paslaugų paroda.

MOBILITEC - hibridai, elektros energijos technologijos, mobilios energijos saugyklos, alternatyvūs sprendimai.

DIGITAL FACTORY  – procesų integravimo ir IT sprendimų paroda:
Programinė įranga ir IT sprendimai: įsigyjami ir naudojami produktai (PLM,CAD, PDM); produktų ir procesų planavimas (ERP, MRP); modeliavimas, imitacija; gamyba (CAM, PMS, PPC); automatizavimas (PLC); kitoks valdymas; techniniai pardavimai (SCM); internetas.

ComVac - suspausto oro ir vakumo technologijų paroda.

INDUSTRIAL SUPPLY – pramoninės subrangos ir lengvasvorių konstrukcijų paroda:

•    Subkontraktai: liejiniai; kaltiniai dirbiniai; paviršiaus ir lakštų formavimas; nepjautinės metalinės dalys; mašinų pjovimo dalys; automatiniai komponentai; montavimo detalės ir metalinės struktūros; plastikinės detalės; guminės detalės; inžinierinės paslaugos.

•    Medžiagos: plienas, aliuminis, kitos medžiagos; keramika; polimerai; sudedamosios dalys.

SURFACE TECHNOLOGY - paviršiaus technologijų paroda.

CoilTechnica – vijų sukimo, transformatorių ir elektrinių variklių gamybos technologijų paroda:

•    Vijų produktai ir priedai: vielinės vijos, kabeliai; ritės; liejiniai;

•    Sukimo įrengimai, gamybinės sistemos (impregnavimo įrengimai, maišymo ir dozavimo sistemos, indukcinio šildymo sistemos, litavimo įranga, programinė įranga;

•    Testavimo, matavimo, diagnostinės sistemos: jutikliai; kompiuterizuotos testavimo sistemos; aukštos įtampos, izoliacijos testavimo įranga; pirminio ir antrinio testavimo sprendimai.

•    Izoliacinės medžiagos: daugiasluoksnės izoliacinės medžiagos, izoliacinė folija, juostos, vamzdeliai, tepalai.

•    Elektrotechninės dalys ir komponentai: dalys transformatorių ir variklių gamybai; magnetinio plieno lakštai.

INDUSTRIAL SUPPLY - kalimo ir metalo formavimo, pagamintų komponentų, sistemų ir mazgų paroda. Taip pat čia vyks aukšto rango paskaita ir diskusinis forumas, įvairios demonstracijos.

TYRIMAI IR TECHNOLOGIJOS – mokslinių tyrimų ir naujų technologijų pristatymo vieta:
Pagrindiniai moksliniai tyrimai; taikomieji tyrimai; paslaugos tyrimams ir technologijų plėtrai; technologijų duomenų bazė.

HANOVERIO parodos metu vyks forumai, susitikimai, dalykiniai pokalbiai, paskaitos taip pat bus organizuojami nemokami technologiniai turai įvairiomis temomis: vėjo energijos, mobilumo technologijos, mechaninė inžinerija, pramoninė automatizacija, lengvasvorės konstrukcijos, medicininė inžinerija, efektyvios ir ekologiškos priemonės.

Bilietai į parodą: vienos dienos – 31 Eur (internetu), 39 Eur (kasoje), visoms dienoms – 70 Eur (internetu), 84 Eur (kasoje).

KELIONĖ LĖKTUVU

Aviabilietai: nuo 365 Eur/asm skrydžiui su vienu persėdimu, tik su rankiniu bagažu.

Apgyvendinimas: nuo 150 Eur už nakvynę dviviečiame kambaryje be pusryčių.

Užsakysime viešbutį pagal Jūsų pageidavimus - vykimo laiką, viešbučio kategoriją bei vietą.

Papildomai galime apdrausti, užsakyti pervežimus oro uostas - viešbutis - oro uostas.

KELIONĖ AUTOBUSU

Kelionės komfortabiliu autobusu kaina – 375 Eur (esant ne mažesnei kaip 25 asmenų grupei).

Į kainą įskaičiuota: kelionė komfortabiliu turistinės klasės autobusu, 2 nakvynės viešbutyje Lenkijoje, 3 nakvynės viešbutyje su pusryčiais (dviviečiai kambariai su visais patogumais) Vokietijoje, kelių ir ekologijos mokesčiai, vadovo – vertėjo paslaugos.

  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 262 7777, mob. 8 610 400 77
el.p.: kristina@svite.lt

Informacija

Šalis: Vokietija
Miestas: Hanoveris
Sritis: pramoninės technologijos
Parodos pradžia: 2018-04-23
Parodos pabaiga: 2018-04-27
Kaina nuo: 375 €
PAKLAUSIMAS Į PARODĄ


Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS