Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės į parodas


Dubai Expo

Pasaulinė ateities ekonomikos paroda

Kviečiame apsilankyti pasaulinėje ateities ekonomikos parodoje Dubai Expo, kuri vyksta nuo 2021 m. spalio 1 d. iki 2022 m. kovo mėn. 31 d.

Mes siekiame ne tik suartinti pasaulį, bet ir numatyti kryptį į priekį - ir to negalime padaryti patys. Kviečiame prisijungti prie mūsų, siekiant visiems švaresnės, saugesnės ir sveikesnės ateities. Kai susivienysime kaip vienas ir prisiimsime asmeninę bei kolektyvinę atsakomybę, bendras poveikis turės įtakos ateities kartų gyvenimo kokybei.

Programa žmonėms ir planetai yra platforma laisvam ir atviram keitimuisi naujomis idėjomis ir naujovėmis. Jis skirtas padėti iš naujo įsivaizduoti pasaulio ekonomiką; nustatyti lygybę, visuotinę pagarbą ir žmogaus orumą žmogaus pažangos centre; ir įskiepyti atsakomybės jausmą gyventi harmonijoje ir pusiausvyroje su gamtos pasauliu.

Per penkis takus - „Sukurkite tiltus“, „Niekas nepalikite“, „Gyvenkite pusiausvyroje“, „Klestėkite kartu“ ir JAE „Vision 2071“ - išnagrinėsime svarbiausius žmonijos iššūkius per kultūrinį, socialinį, aplinkos ir ekonominį objektyvą.

Sukursime pasaulinę veiksmų bendruomenę iš daugiau nei 200 dalyvių ir partnerių bei milijonų lankytojų visame pasaulyje. Kartu atrasime individų ir bendruomenių galimybes formuoti ateitį, kai įsitrauksime į svarbius pokalbius ir pateiksime realaus gyvenimo sprendimų realaus gyvenimo iššūkiams.

Kelionės kaina asmeniui dviviečiame kambaryje (4 nakvynės):

  • nuo 815,- Eur/asm./4 žv. viešbutyje;
  • nuo 915,- Eur/asm./5 žv. viešbutyje;

Bilietas į parodą 1 dienai 95 AED (apie 23 eurus).

Kelionę organizuosime jūsų pasirinktomis datomis.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 262 7777, mob. (8 616) 16 777
el.p.: laimute@svite.lt
PAKLAUSIMAS Į PARODĄPrivatumo politika